Kolastyna, Active Body, Balsam regenerujący

Kolastyna, Active Body, Balsam regenerujący

Balsam o jedwabistej konsystencji polecany do codziennej pielęgnacji skóry pozbawionej jędrności. Zawarte w recepturze składniki aktywne - Lipomoist, Hydrergy intensywnie nawilżają i energizują skórę, a olej silikonowy nadaje jej gładkość, miękkość i delikatność. Olej sojowy odżywia komórki skóry i pobudza proces ich regeneracji, doskonale wygładza i zmiękcza naskórek. Balsam idealnie się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustego filmu. Regularnie stosowany poprawia jędrność i elastyczność skóry.

Nie polubiłam

Wg mnie jest to bardziej balsam odżywczy niż ujędrniający. W każdym razie ja tego ujędrniania nie zauważyłam. :nie: Za to dosyć dobrze radzi sobie z przesuszeniem. Konsystencja jest dość gęsta, wchłanialność średnia, u mnie zostawia na skórze film i uczucie jej zalepienia. Trzeba się trochę namachać, żeby go rozsmarować. Mniej więcej od połowy butelki są problemy z wydobyciem z niej kosmetyku. Zapach też jest niespecjalny, nie wiem czemu mam skojarzenia z zapachem kiosku z gazetami. :cojest:
Ja go kupiłam za 5,59 zł/400 ml na wyprzedaży, ale jeśli jego standardowa cena jest jak w zgłoszeniu, to uważam, że jest po prostu za drogi.

Używam tego produktu od: ponad 6 tyg.
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego (400 ml)

w porządku

Całkiem dobry balsam. Przyzwoicie nawilża i odżywia skórę.

Przyjemnie, nienachalnie pachnie. Bardzo dobrze i szybko się wchłania, bez problemu rozsmarowuje na skórze.

Wydajny i niedrogi.

Nie jest to KWC, ale warto wypróbować :)

takie sobie.

Ma fajną konsystencję, szybko się wchłania, skóra jest po nim miękka i gładka. Wydajny. Poręczne opakowanie. zostawia nawilzajczy film, lecz nie oblepia, co także jest plusem. W sumie to fajny balsam. Lecz na tle innych balsamów się nie wyróżnia.

Makijaż MaxFactor

nigdy więcej!!

kupiłam go przypadkiem, była jakaś fajna promocja w rossmanie więc stwierdziłam, że wypróbuję choć jakoś do kolastyny przekonania nie mam.....i w sumie słusznie:/ zapach tego balsamu mi totalnie nie odpowiada ale to kwestia gustu, wchłania się dość szybko pozostawiając na skórze wyraźne oznaki swojej obecności nie tylko w postaci jakiejś takiej dziwnej warstwy lecz również swędzących plam, które znikają wraz ze spłukaniem ciała pod prysznicem. Myślałam, że ta wysypka to nie po balsamie ale za każdym razem sie pojawiała....jednym słowem-NIE!!

Używam tego produktu od:posmarowałam się nim kilka razy...wystarczyło:/
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1, które wyrzucę lun komuś oddam

Dla mnie bomba!

Dla suchej skóry po prostu koniec męk! Nie mam jakiejś bardzo suchej skóry i raczej nie mam tego typu problemów, ale kupiłam balsam bowiem po goleniu nóg, potrzebują one odpowiedniego nawilżenia. Gdy smaruje nogi na wieczór, rano są one nadal idealnie nawilżone, podczas gdy innych balsamów musiałam używać co najmniej dwa razy dziennie.
Świetnie nawilża i regeneruje skórę! Pozostawia ją bardzo miłą w dotyku, chociaż zapach może nie jest najmilszy (pachnie trochę jak maść lekarska;) )
Ponadto pomógł mojemu chłopakowi, któremu strasznie pękała skóra na palcach dłoni i miał je bardzo suche. Nie pomogła mu nawet maść apteczna, a tu użył mojego balsamiku i poprawę zauważył już po jednym "smarnięciu" :) Teraz ciągle mi podbiera, w tydzień ma prawie wyleczone palce, z czym walczył wcześniej ok.dwóch miesięcy.
Szczerze polecam, zwłaszcza osobom bardzo "suchym".Używam tego produktu od:3 tygodnie

Edit: aha, kupiłam go jedynie za 8zł:)

Odradzam

Niestety ten balsam jest wilekim niewypałem. Jestem bardzo niezadowolona z jego zakupu.

Balsam wcierany na sucho nie daje żadnych z efektów; na mokro po kąpieli są one minimalne. Słabiutko odczuwa się efekt wygładzenia i ,,dokarmienia\ skóry, a o nawilżeniu i ujędrnieniu szkoda mówić. Jednak aby wynagrodzić mi te niedogodności, balsam zafundował mi malutkie uczulonko (swędzie i zaczerwienienie skóry), co było dla mnie wielkim zaskoczeniem bo raczej nie mam skóry superwrażliwej.

Można te 12 złoty lepiej spożytkować.

Używam tego produktu od:1 miesiac