Remington, Keratin Protect, Inteligentna prostownica S8598

Remington, Keratin Protect, Inteligentna prostownica S8598

Pojemność 1 szt

Błyszczące, zdrowo wyglądające włosy są zawsze w modzie, ale czasami połączenie suchych włosów i wysokich temperatur, które zwykle występują podczas prostowania włosów bezpośrednio po wyschnięciu, może powodować uszkodzenia.

Na szczęście Remington ma rozwiązanie, które zakończy niekorzystne połączenie nadmiernego ciepła i braku ochrony. Inteligentna prostownica Keratin Protect - rewolucyjna prostownica do włosów, która przez cały czas wykrywa unikalny poziom wilgoci włosów i dostosowuje ciepło do optymalnej temperatury stylizacji, co daje 3x większą ochronę*, mniej uszkodzeń i zdrowsze włosy*.

Prostownica dostępna jest w stylowym odcieniu szarości lub złotym kolorze różowym, a zaawansowana technologia płytek ceramicznych zawiera keratynę i olej migdałowy, dzięki czemu włosy są gładkie, lśniące i zdrowo wyglądają. Wyraź swój własny, niepowtarzalny styl bez narażania zdrowia włosów i osiągnij efekty jak w salonie fryzjerskim!

Kolekcja Remington Keratin Protect to innowacyjny zestaw urządzeń do stylizacji, wyposażonych w zaawansowaną technologię ceramiczną zawierającą keratynę i olej migdałowy, dzięki czemu włosy pozostają mocne, a jednocześnie są gładkie i błyszczące.

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Bardzo dobra

Prostownicę zakupiłam przypadkiem. I jestem bardzo zadowolona. Dlaczego ? Szybko się nagrzewa, nie przesusza moich włosów jak inne. To pewnie dzięki temu keratin protect. Tania nie była, aczkolwiek świetnie wykonana i posłuży na pewno długo. POLECAM.

Poezja prostowania włosów!

Prostownic używam od 10 lat. W tym czasie w moje ręce wpadały różne modele, różne firmy. Ta prostownica to istny mercedes w tej kategorii. Prostuje w mig na piękną, lśniącą taflę. Nie niszczy włosów, szybko się nagrzewa, diagnozuje poziom nawilżenia włosów i dostosowuje do niego odpowiednią temperaturę. Ta funkcja to nie marketingowa ściema. To naprawdę działa. Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Ideał dla tych, co szukają prostownicy która cudownie i szybko prostuje i nie męczy włosów a nawet je odżywia. W końcu keratyna i olejek migdałowy są tu nie bez znaczenia. Prostownica bez wad!

Najlepsza!

Jest to moja druga prostownica, ale nie druga z jakiej korzystam i jak na razie jest najlepsza! Nowoczesny design, możliwość ustawienia temperatury, wyświetlacz led, funkcja termo ochrony, blokada prostownicy, informacja dźwiękowa kiedy prostownica jest gotowa do pracy... tak to wszystko sprawia, że jest idealna. Płytki ceramiczne zawierają keratynę i olej migdałowy, dzięki czemu włosy są gładkie, lśniące i zdrowo wyglądają. Włosy już po jednym przeciągnięciu prostownicą są idealnie proste i gładkie. Jak na razie według mnie brak wad! Bardzo polecam! :))