Patyczek do paznokci 2-funkcyjny

Patyczek do paznokci 2-funkcyjny

2-funkcyjny patyczek do paznokci Top Choice wyposażnony jest z jednej strony w gumowe kopytko do odsuwania skórek, a z drugiej w wyprofilowaną spiczastą końcówkę do czyszczenia paznokci czy też usuwania przerośniętych delikatnych skórek.
Patyczek wielokrotnego użytku, wykonany z tworzywa i gumy. Łatwy do utrzymania w czystości, można go myć wodą z mydłem.

Najlepsze kopytko :)

Ten przyrząd ma idealne kopytko! Dostatecznie twarde, aby odsuwać skórki, ale lekko elastyczne, dzięki czemu ich nie kaleczy. Niestety swój zgubiłam i nie mogę go znaleźć w drogeriach :(

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: jedno - jest niezniszczalny :)

dobry

Kupiłam go, gdy nie mogłam nigdzie dostać drewnianych patyczków ściętych tak, jak lubię. Sprawdził się całkiem nieźle - odsuwa skórki może nie tak skutecznie, jak drewniane patyczki, ale przynajmniej nie tak boleśnie, jak te z plastikowym kopytkiem (ałaa :( ) Drugiej części używam rzadko, jeśli już to do odsunięcia tych cieniuteńkich narośniętych na paznokieć skórek.
Podczas tych paru miesięcy użytkowania nie zauważyłam, by działo się z nim cokolwiek złego i nie sądzę, że prędko zacznie.

niewygodny

Jestem posiadaczka owego patyczka dosc dlugo ale wyciagany jest z kosmetyczki raz na rak.Gumow akoncowka do odpychania skorek wyszla producentowi zdecydowanie zbyt twarda. Nie ma porownania z klasycznymi drewnianymi patyczkami o scietej koncowce - mozna je wyrzucic albo na nowo sciac koncowke.
Aczkolwiek znam kilka zadowolonych z niego posiadaczek.

Używam tego produktu od: kilka lat - nie czesto - jednak mowi to cos o jego trwalosci.