Oriflame Colour, Waterproof Top Coat (Wodoodporny żel na tusz do rzęs)

Oriflame Colour, Waterproof Top Coat (Wodoodporny żel na tusz do rzęs)

Innowacyjny sposób na super rzęsy w każdych warunkach. Żel tworzy niewidoczną warstwę ochronną, która zmienia Twój ulubiony tusz w wodoodporny! Ultralekki wosk nadaje rzęsom miękkość i elastyczność. Sprawdza się przy każdym rodzaju tuszu.

Skład: c9-13 isoparaffin, candelilla cera, cera microcristallina, hydrogenated castor oil, c11-12, isoparaffin, vp/eicosene copolymer, styrene/vp copolymer, cera alba, silica, talc, disteardimonium hectorite, phenoxyethanol, alcohol denat., propylparaben

Cena: 19,90zł / 3ml

Mily gadżet

Bazę kupiłam w super promocyjnej cenie chyba nawet nie 10 zł więc jestem zadowolona.

Produkt nalożony na wytuszowane rzęsy rzeczywiście zamienia zwykły tusz w tusz wodoodporny i to bez znaczenia na markę tuszu. Ja nakładam go dość oszczędnie by nie posklejać rzęs. Fajna sprawa, zwłaszcza w sezonach deszczowych jak i dla alergików ktorym łzawią oczy.
Polecam jako ciekawostkę kosmetyczną :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Nie ma słów, które wyraziłyby mój zachwyt.

Odkąd pamiętam osypywał mi się każdy tusz- i nieważne, czy Wibo, czy Avon, czy L\'Oreal, czy Lancome, czy Dior, czy był wodoodporny, czy nie. Każdy, prędzej czy później, ale zawsze przed upływem 3 godzin lądował pod oczami, co wyglądało szalenie nieestetycznie. Nie umiałam tego wytłumaczyć przez długi czas i zagadkę tę rozwiązała dopiero znajoma wizażystka. Mimo młodego wieku mam opadające powieki i jednocześnie długie rzęsy, które- kiedy są pomalowane tuszem- przy mruganiu po prostu obijają się o powiekę. Dlatego wszystko lądowało pod oczami...
Dodatkowo mam bardzo wrażliwe oczy, które często łzawią z byle powodu, co sprawia, że mój makijaż rozmazuje się w tempie ekspresowym.
Ten żel to po prostu... Cud- to mało powiedziane. Tusz trzyma się jak głupi, jak przygwożdżony, jak przyspawany, no po prostu mur beton i ani drgnie. Przez naprawdę długie godziny nigdzie nie wędruje, nawet kiedy śnieg sypie prostu w twarz a wiatr powoduje niekontrolowane łzawienie. Wszystko znika- podkład, puder, korektor, cienie... Ale tusz jest zawsze tam, gdzie być powinien. Nie rozmazuje się nawet po umyciu twarzy żelem Effaclar La Roche Posay, który w 100% usuwa wszelkie kosmetyki i zanieczyszczenia. Tuszu nie rusza. Zresztą, wytuszowane i pociągnięte tym żelem rzęsy mało co jest w stanie ruszyć. Trzeba przez dobre parę minut przykładać do oczu waciki nasączone płynem micelarnym albo innym płynem do demakijażu, czasami delikatnie pocierając. Ale to i tak cudownie, ja osobiście jestem zachwycona, mimo trudności w demakijażu. To pierwsza i śmiem twierdzić, że jedyna rzecz która daje mi 100% pewności, że w każdej chwili z moim makijażem nie dzieje się nic złego. Z tym żelem, położonym nawet na najtańszy i najprostszy tusz można śmiało ruszać na stok, na plażę, na basen, w góry, wszędzie. Ani drgnie, naprawdę. ;)
Pojemność mała, ale za to cena bardzo przyzwoita (ok. 7zł na Allegro), chociaż kupowałabym go nawet, gdyby był 10 x droższy. Odpowiednio zaaplikowany nie zlepia rzęs i nie tworzy "owadzich nóżek". Naprawdę nie widzę żadnych wad. Wypadałoby po stopach wycałować Oriflame i wykupić zapas na najbliższe tysiąc lat.
Czy trzeba dodawać, że bardzo go polecam? :D

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Zbędny gadżet.

Plusy ;
- Małe, poręczne opakowanie.
- Wydajny.
- Poprawia jakość tuszu do rzęs (nie kruszy się, nie osypuje).

Minusy ;
- Cena.
- Bardzo mała pojemność.
- Obciąża rzęsy.
- Nie działa jakoś spektakularnie. Zdecydowanie wolę zastosować wodoodporny tusz.
- Problem z aplikacją - nałożony na mokre rzęsy zbiera z nich zbyt dużo tuszu, nałożony na suche skleja w kępki, osadza się w zbyt dużej ilości (tworzy jasne, żelowe grudki).
- Ciężko go zmyć.
- Rozjaśnia kolor maskary. Bardzo możliwe, że z czarnej uzyskamy ciemno popielaty.

Makijaż Maybelline

Pomyłka

Po nałożeniu tego kosmetyku miałam wrażenie, że rzęsy mi zaraz opadną z ciężaru jaki na nie nałożyłam, ponadto były posklejane. Ogólnie dla mnie tragedia, nie byłam w stanie z tym długo wytrzymać, próbowałam potem jeszcze kilka razy tego użyć ale zawsze efekt był taki sam.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

super

swietny kosmetyk, spełnia swoja role doskonale
juz nie mam kłopotu z tym ze moj ulubiony tusz jest niewodoodporny
na mokre jesienne i zimowe dni jest to kosmetyk niezastąpiony
cena na allegro duzo nizsza niz te 19 zł tylko wydajność średnia
Gorąco polecam !

Używam tego produktu od:pol roku (poza dniami bez deszczu)
Ilość zużytych opakowań:jedno

całkiem całkiem

Ktoś powiedział, że jest niezniszczalny to fakt,o to nam klientom przecież chodziło żeby się nie zmywał w deszczu ani basenie, działa nie da się go zmyć jeden minus ciężko go usunąć nawet mleczkiem kosmetycznym, muszę wyrywać rzęsy żeby zszedł, ale rozprowadza się go dobrze nie rozmazuje się, jest mały dzięki czemu można go wszędzie zabrać i gdy tylko złapie nas deszcz szybciutko mogę uratować makijaż.

Używam tego produktu od:1 rok

no nie wiem

Fajny pomysł, owszem po spełnia swoje zadanie, po nałożeniu na zwykły tusz jest prawie nie do ruszenia - zmywa się nawet ciężko. Ale duży minus za badziewną szczotkę, jednak najbardziej mnie drażni że rozjaśnia tusz bazowy, bo kosmetyk jest mleczny i po nałożerniu rzęsy są ciemno szare i to nierównomiernie.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

niezniszczalny

kupilam go bodajze za 12 zl, co nie jest wygorowana cena za te jakosc:) trzeba uwazac zeby nie miec bialych rzes- bo jak sie za duzo nalozy to taki efekt jest prawdopodobny. bardzo dobre dzialanie wodoodporne-odporny takze na łzy. a przy myciu twarzy przy usilnym tarciu oczu-wiadomo troche zejdzie, kazde mleczko go zmyje. polecam serdecznie,szkoda ze taka mala pojemnosc,ale jest wydajny

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Niezbędnik!!

Wg mnie ten produkt powinna mieć każda dziewczyna w kosmetyczce. Oczywiście ta dziewczyna, która uważa, że tusz do rzęs jest niezbędnym elementem makijażu;-) Ja wodoodporny żel na tusz do rzęs stosuję wówczas gdy pada deszcz lub śnieg. Dzięki temu (odkąd mam ten produkt) nie muszę się martwić, że będę- jak to dobrze wyraziła wcześniejsza recenzentka - miała oczy jak panda;-) Naprawdę chylę czoło temu wynalazkowi firmy Oriflame;-)

Używam tego produktu od: ok 6 miesięcy

6*! rewelacja!

Rewelacyjny wynalazek. Od kiedy używam tuszu do rzęs, a był to mój pierwszy kosmetyk na co dzień mam problem z efektem "pandy"- odbijania się czarnych podkówek na dolnych powiekach. Nawet "zdeklarowane" wodoodporne tusze do rzęs wysiadają.
A to małe cudeńko rozwiązuje problem raz na zawsze! Nakłada się bardzo łatwo, jest niewidoczny, a dodatkowe przeczesanie rzęs daje lepszy efekt niż użycie samego tuszu. Pierwszy raz mogę latać po deszczu, płakać i kąpać się z pomalowanymi rzęsami. No i mogę poszukać czegoś dla siebie wśród normalnych tuszy, nie jestem ograniczona wodoodpornością.
Opakowanie wygodne, można zabrać ze sobą wszędzie, żel jest niewidoczny absolutnie. Szkoda, że opakowanie takie małe, od razu kupiłam dwa bo boję się że oriflame wycofa. Na razie używam od miesiąca i nie umiem stwierdzić dużego ubytku.
Minusem jest demiakijaż, ale producent nie obiecuje łatwego usunięcia kosmtyku tylko jego trwałość- więc nie można się przyczepić. Na razie próbuję dwufazowym Garnierem do skóry wrażliwej, ale muszę poszukać czegoś lepszego.
Kosmetyk Wszech Czasów! Cudo!

Świetny

Nie lubie na co dzień tuszy wodoodpornych(ciężko je się zmywa) a tak mój zwykły tusz jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki(tą różdżką jest ten żel:D) kiedy tylko zechce moze się zamienić w wodoodporny:D. Jest niezawodny w takich momentach jak np. nieplanowany wypad na plaże kiedy nie mam tuszu wodoodpornego a chce mieć pomalowane rzęsy:) Kiedy nałoże ten żel tusz ,,przeżyje\ w idealnym stanie płacz i kąpiel:D Co mnie mile zaskoczyło nie nadaje tylko wodoodpornych właściwości. Dzięki niemu tusz się nie kruszy i przetrwa każda impreze a nawet popołudniową drzemkę:D Nie widać go na rzęsach a jeśli przesadzi sie z ilością nie ma problemu zeby palcem usunąć nadmiar:) Kiedy żel się skończy na pewno zaopatrze się w kolejny:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

polecam

Male cacko ktore sprawdza sie w ekstremalnych sytuacjach. Nie straszny mu deszcz, basen,calonocna impreza, tusz pozostaje jak swiezo nalozony bez zadnych sladow pod oczami i bez zadnego osypywania. Warto miec go zawsze ze soba,a opakowanie jest malutkie i zmiesci sie w kazdej torebce,nawet tej najmniejszej:D Fakt,ze ciezko sie zmywa ale chyba wlasnie o to chodzi zeby nasze rzesy przetrwaly wszystko! Trzeba uwazac z nakladaniem,bo jak nalozymy go za duzo potrafi pozostawic biale slady na tuszu. Moim zdaniem kwestia wprawy. Polecam kazdej zwolenniczce perfekcyjnego makijazu!

Używam tego produktu od:3miesiecy