Hand Care, Antibacterial Hand Gel (Antybakteryjny żel do mycia rąk)

Hand Care, Antibacterial Hand Gel (Antybakteryjny żel do mycia rąk)

Wystarcza trochę żelu, by ręce były czyste, a zarazki zlikwidowane w 99,9% - bez użycia wody. Dłonie są czyste, odświeżone, nie lepią się.

Odświeża skórę

Zalety:
- ma wygodną, małą buteleczkę
- pozostawia uczucie świeżości
- chłodzi skórę
- idealny podczas wycieczek, spacerów, zabawy z dziećmi na placu zabawa
- to wydajny produkt
Wady:
- nie radzi sobie z mocno ubrudzoną np. piaskiem skórą
- przesusza skórę, jest mocno alkoholowy

Zawsze razem...

Żel z pewnością spełnia swoją rolę. Ma gęstą, aczkolwiek delikatnie wodnistą konsystencję. Jego zapach, choć początkowo silnie alkoholowy, po chwili staje się niewyczuwalny. Nie lepi się, już po kilku sekundach od aplikacji, dłonie są całkowicie suche. Żel zauważalnie oczyszcza i odświeża skórę dłoni. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 50 ml

Bardzo dobry

Bardzo dobry żel antybakteryjny. Ładnie pachnie, nie pozostawia śladów, ręce po jego użyciu się nie kleją, pozostają czyste i odświeżone, jest bardzo wydajny, ładne, wygodne opakowanie. Minusów nie zauważyłam. Na pewno gdy będę miała okazję kupię go ponownie. Gorąco polecam :)

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Świetny

Jestem maniaczką czystych rąk i bez żelu antybakteryjnego w torebce się nie ruszę. Żel jest bardzo wydajny, wystarczy rozetrzeć jedną/dwie krople aby ręce były czyste. Zapach jest specyficzny, lekko spirytusowy ale szybko znika. Dłonie po użyciu żelu są suche ale nie wysuszone, nie lepią się. Czuć, że są odświeżone. Opakowanie jest wygodne a cena niewielka. Polecam

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Dobry

+wydajny, jedna kropla wystarczy na dłonie
+nie klei się
+daje odczucie odświeżenia, oczyszczenia

Zapach jest mocny, alkoholowy mi nie przeszkadza. Minusem może być cena, w drogeriach są tańsze żele.

Żel wysusza dłonie, ale dla mnie to nie minus, tego typu produkty są na bazie alkoholu, któremu zawdzięczają działanie.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: pięć

Skuteczny

Bardzo skuteczny: jedna kropla rozprowadzona na dłoniach powoduje uczucie czystości. W miarę wydajny, ma wygodne opakowanie, dobra cene.
Jedyne co mi w nim nie odpowiada to zapach- jest bardzo intensywny, mnie trochę drażni.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Skuteczny żel!!!

Dostałam go od znajomej.Produkt jest naprawdeę rewelacyjny!!!Idealny na co dzień jak ,w podróży.

Zalety:
-dostępność
-cena
-rzadka konsystencja
-skuteczność
-wydajność
-mała buteleczka pasuje do torebki

Wady:
-brak

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: 1szt

Bardzo przeciętny, specyficzny zapach

Za dużo rozpisać w przypadku takich kosmetyków się nie można

+ działa antybakteryjnie

- ma bardzo ostry specyficzny zapach, długo utrzymuje się na dłoniach - taki męski
- wysusza
- klei się

Znam żele które używa się w podróży przyjemniej :) Tan stoi już kilka miesięcy nie używany i muszę go w końcu wyrzucić

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

czyste rączki w podróży :)

Jestem maniaczką czystych dłoni. Gdziekolwiek się ruszam nie zapominam o pomocnym przyjacielu - żelu antybakteryjnym.

+ szybko się wchłania
+ przyjemna dla oka i praktyczne opakowanie
+ lekkie nawilżenie
+ likwiduje bakterie

+/- cena ( w promocji jest do zniesienia)

- ZAPACH ! ( czysty alkohol !! fuu... cale szczęście, że jest wyczuwalny góra minutę)

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

wolę nowego brata

Używałam tego żelu, mimo mocnego, alkoholowo-męskiego zapachu. Dobrze oczyszczał dłonie, ale czasami pozostawiał uczucie lepkości lub przesuszenia.

Na plus poręczna malutka buteleczka idealna nawet do najmniejszej torebki i wygodne zamknięcie, nic się nie wylewa, mozna dowolnie dozować produkt.

Teraz mam jego nowego brata, ma zdecydowanie lepszy zapach i lepiej dezynfekuje.

Dobry, ale za drogi ;).

Odświeża dłonie i zabija bakterie - to zapewne fakt.
Zapach - mi nie przeszkadza i raczej nie powiedziałabym, że czuć mocno alkoholem, to jest bardziej taki męski zapach - no nic, tak czy siak szybko się ulatnia.
Dłonie nie kleją się, żel momentalnie wysycha.
Konsystencja faktycznie troszkę za rzadka, ale da się przeżyć ;).

Fajna sprawa z tym żelem, rzecz przydatna szczególnie, gdy się często podróżuje pociągiem.
Swój kupiłam po cenie promocyjnej, czyli jak dobrze pamiętam niecałe 9 zł? Mimo wszystko uważam, że cena i tak jest za wysoka, ponieważ taki sam produkt, ale innej marki można dostać w drogerii za 4 zł.

Z produktu jest zadowolona, więc polecić może.

Prawie ideał

Bez żelu anybakteryjnego nie ruszam się z domu :)
Ten zakupiłam w promocji bo po normalnej cenie to zdzierstwo. Mi jakoś rąk nie wysusza a często go używam, konsystencja też jest ok miałam bardziej wodniste żele antybakteryjne niż ten. Jedna gwizdka mniej za cenę. Bo znam żele antybakteryjne tańsze niż ten również dobrej jakości. Więc jeśli nie widać róznicy po co przepłacać.