Rimmel, Lasting Finish 25HR Breathable, Medium Coverage Foundation (Podkład do twarzy)

Udoskonalona lekka formuła o trwałości, która pozostaje niezmienna.Szukasz podkładu, który będzie trwały i nie zniknie z Twojej twarzy nawet przez 25 H, a do tego pozwoli Twojej skórze oddychać? Teraz możesz mieć to wszystko dzięki Rimmel Lasting Finish 25H Breathable!

Jego ultralekka formuła zapewnia delikatne krycie, długi efekt działania, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać i jest odporna na pot i wilgoć. Dzięki temu sprawdzi się idealnie przez cały rok, a zwłaszcza latem, kiedy nasza cera potrzebuje powietrza i lekkości.

Pozytywne zaskoczenie!

Byłam mile zaskoczona gdy użyłam po raz pierwszy tego podkładu!
Nie spodziewałam się że marka Rimmel ma tak dobrej jakości produkty.
Podkład na buzi wygląda bardzo ładnie, lekko, krycie też w porządku.
Jedynym jego defektem (dzięki czemu zastanawiam się czy po niego jeszcze kiedyś sięgnę) jest sposób jego aplikacji. Ja zdecydowanie wolę tradycyjne rozwiązania tj: buteleczki z pompką :)

Może być

Zaciekawiła mnie obietnica ultralekkości, więc skusiłam się na ten podkład. Rzeczywiście jest lekki, ale nie nazwałbym go ultralekkim. Wygląda naturalnie na twarzy i to jest dla mnie duży plus. Ma średnie krycie, które pozwoli na zakrycie lekkich niedoskonałości. Po nałożeniu ma delikatnie pudrowe wykończenie. Jednak największym minusem w moim przypadku jest trwałość. Już po kilku godzinach zaczyna schodzić z buzi i nie obejdzie się bez poprawek. Mam cerę mieszaną i w przetłuszczajacej się strefie T ten podkład nie daje sobie rady. Myślę, że sprawdzi się bardziej przy cerze, normalnej lub delikatnie suchej. Zostaje wierna czerwonej wersji tego podkładu, ale głównie na bardziej kremową konsystencję, która bardziej mi odpowiada.

Nawet fajny

Podkład sam w sobie jest bardzo spoko, ma bardziej wodnistą konsystencję. Jednak mi popsuł się aplikator i teraz przy użyciu można się trochę pobrudzić. Co więcej, taki felerny egzemplarz kupiłam. Ale jak już wspominałam, podkład jest bardzo fajny i można budować nim krycie.

Najlepszy drogeryjny podkład!

PODKŁAD

Najlepszy podkład, który miałam okazję przetestować. Jest lekki i prawie nie widoczny. Jest rzadki jeśli chodzi o konsystęcję. Osobiście posiadam odcień 100 ivory. Oprócz naturalnego wyglądu cieszy mnie też
to, że nie zapycha i co najważniejsze fajnie kryje. Posiada ochronę przed promieniami UV.

APLIKATOR

Aplikator kształtem przypomina aplikator korektora. Wygodnie ale nie jestem przekonana czy higieniczne.

OPAKOWANIE

Szklane z plastikową nakrętką zakończoną aplikatorem. Dobrze wykonane.

Bardzo lekki

Dosyć długo zbierałam się do napisania recenzji tego podkładu. Mam go w odcieniu 103 True Ivory. Wybór kolorów jest niewielki i przy jego doborze musicie zwrócić uwagę na to, że ciemnieje. Podkład zamknięty jest w szklanym opakowaniu. Posiada duży aplikator, taki jak w pomadkach czy błyszczykach, który swoją drogą jest mało higieniczny jeśli aplikujemy nim podkład bezpośrednio na twarz. Podkład bardzo dobrze się rozprowadza. Jego krycie jest średnie, ale bardziej w kierunku pełnego niż lekkiego. Jego konsystencja jest bardzo lecitka. Na twarzy jest praktycznie niewyczuwalny i niewidoczny. Wykończenie w kierunku matowego, ale wymaga przypudrowana (sama pudruję wszystkie podkłady, ale wiem, że istnieją osoby, które nie robią tego wcale). Niestety moja cera jest problematyczna i łatwo ją zapchać. Po użyciu tego podkładu zawsze wyskakuje mi jakąś niespodzianka, a gdy używam go kilka razy z rzędu, moja cera ulega znacznemu pogorszeniu. Nie oznacza to, że tak musi być również u was. Zauważyłam, że wiele podkładów mi to robi. Podsumowując: mógłby to być mój podkład idealny, gdyby był większy wybór odcieni. Im dłużej pozostaje na twarzy, tym lepiej wygląda. Lubię po niego sięgać.

Najlepszy podkład drogeryjny?

Myślę, że jak najbardziej tak! Podkład spełnia wszystkie obietnice producenta. Ultralekka formuła, która daje bardzo naturalny efekt. Rozprowadza się bez najmniejszego problemu. Bardzo ładnie wygląda zaaplikowany nawilżoną gąbeczką lub po prostu palcami. Nie mam nic do zarzucenia temu produktowi. Polecam bardzo każdemu!

Jeden z lepszych

Podkładu używam już kilka miesięcy. Jest trwały, dzięki specjalnej szpatułce przyjemnie rozprowadza się go po twarzy. Bardzo dobrze wtapia się w skórę, dzięki czemu wygląda naturalnie. Jestem z niego bardzo zadowolona i nie wyobrażam sobie teraz używania jakiegokolwiek innego podkładu. Jednak nie ma idealnego produktu. Ten również ma swoje wady. Jedną z nich jest oczywiście to, że bardzo łatwo można się nim pobrudzić, dodatkowo szpatułka jest dość niestabilna i łatwo można ją złamać (mi się to jeszcze nie zdarzyło, aczkolwiek wiadomo jak to nieraz bywa). Mimo wszystko jednak jestem pewna, że kupię go ponownie.

Fajniutki

Chyba najlepszy podkład jakiego używałam. Dużo lepiej wygląda rozprowadzony palcami, niż beauty blenderem. Daje bardziej naturalny efekt. Ma bardzo ciekawy aplikator, nie przeszkadza mi, ale fanką nie jestem. Jeśli chodzi o trwałość (skóra mieszana) jest ok. Przy zmatowieniu twarzy bibułkami 1 raz w ciągu dnia i przypudrowaniu, wytrzymuje cały dzień.

Raczej nie

Mimo wieelu pozytywnych opinii, mnie ten podkład nie zachwycił. Przede wszystkim nie nadaje się do cery suchej, gdyż podkreśla wszystkie suche skórki, co niestety nie wygląda dobrze. Poza tym oksyduje i daje efekt maski. Trwałość również nie powala. Może i jest to podkład lekki, ale co z tego jak tyle z nim problemów.

mnie nie zachwycił

Podkład kupiłam, ponieważ wcześniej używałam Lasting finish z czerwoną zakrętką i myślałam, że ten będzie równie dobry. Niestety rozczarowałam się. Podkład ma słabe krycie, szybko się ściera. Aplikator jest okropny, jedynie nakładanie podkładu palcami było skuteczne. Mam cerę mieszaną i nawet po przypudrowaniu już po 3h cała się świeciłam, poprawianie niewiele dało, Podkład też ciemniał na pomarańczkę. Narobiłam sobie nadziei, ale niestety się zawiodłam.

Podkład wart uwagi

Jestem posiadaczką cery tłustej i na mojej cerze podkład sprawdza się świetnie. Utrzymuje się cały dzień, nie wyświeca się mocno, ładnie kryje, przyjemnie aplikuje się go na twarz. Zaaplikowany gąbeczką wygląda jak druga skóra.

Super!

Podkład kupiłam po wielu recenzjach obejrzanych na yt, kolor trzeba dobierać osobiście bo mogą wyglądać inaczej niż na skórze, ja używam koloru 101 i jak dla mnie jest idealny, podkład jest lekki ale zarazem ma dobre krycie, nie jest to krycie które przykrywa moje piegi ale skóra jest ujednolicona i pojedyncze zaczerwienienia są zamaskowane, myśle ze jest to moj ulubieniec na lato ;)

APLIKATOR: jak dla mnie jest świetny bo moim problemem jest to że zawsze przez pompkę nakładam za dużo podkładu a dzięki takiemu aplikatorowi zawsze mam idealna ilość i podkład starcza na dłużej ;)

KONSYSTENCJA: jest bardzo lekki, ale ma dobre krycie, wyglada lekko matowo ale nie jest to płaski mat tylko taki zdrowy, bardzo dobrze się rozprowadza i nie zapycha :)

od niedawna moja miłość

wpadłam na ten podkład przez przypadek u siostry i po użyciu zakochałam się w nim i musiałam lecieć do drogerii po taki sam, jestem mega zadowolona z opakowania, które jest praktyczne a pędzelek pomocny w aplikacji, nie spływa, mam tendencje do świecenia się ale przy tym podkładzie tak szybko to nie następuje ponieważ gdy wcześnie rano się maluje to dopiero popłudniu zaczynam się świecić, bez zapachu, wydajny, nie ma uczucia ściągnięcia a jedyna rzecz do której mogę się przyczepić to to, że czasami podkreśla suche skórki na nosie