Rimmel, Lasting Finish 25HR Breathable, Medium Coverage Foundation (Podkład do twarzy)

Udoskonalona lekka formuła o trwałości, która pozostaje niezmienna.Szukasz podkładu, który będzie trwały i nie zniknie z Twojej twarzy nawet przez 25 H, a do tego pozwoli Twojej skórze oddychać? Teraz możesz mieć to wszystko dzięki Rimmel Lasting Finish 25H Breathable!

Jego ultralekka formuła zapewnia delikatne krycie, długi efekt działania, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać i jest odporna na pot i wilgoć. Dzięki temu sprawdzi się idealnie przez cały rok, a zwłaszcza latem, kiedy nasza cera potrzebuje powietrza i lekkości.

Lekkie krycie, dopasowuje się kolorystycznie

Podkład ma bardzo lejącą konsystencję, na którą trzeba uważać, bo jak się lekko przechyli butelkę można się polać. I wszystko dookoła.

Aplikator ujdzie, choć lepsza byłaby pompka. Bardziej higieniczne i łatwiejsze do współpracy rozwiązanie.

W związku z brakiem pompki ciężko jest go mieszać z np białym mixerem, czy żółtym korektorem.

Kolor 100 jest dość ciemny, różowawy.
Bardzo lekko kryje, trzyma się na poziomie Healthy Mix.

Za cenę ok 30 zł (drogerie internetowe) jest to przyzwoity podkład na co dzień, jeli ktoś znajdzie kolor dla siebie.

Niezły

Jestem typem osoby, której mówią "Po cholerę Ci podkład, masz piękną cerę". Racja, nie mam trądziku, lecz mam nierówny koloryt - fioletowe cienie, zaczerwienienia wokół nosa, pory.
Nie lubię podkładów, preferuję kremy BB lecz nie wystarczały. I wtem ukazał się On. Lekki podkład, oddychający, robiący cuda czary mary. Okej, promocja -49% w Rossmannie, czemu nie spróbować.
Używam go od czasu do czasu ( na co dzień na uczelnie się nie chcę mi się go nakładać, studenci zrozumieją ;). Podkład jest lekki, zapominam, że mam go na skórze - a to u mnie rzadkość. Fajnie wyrównuje koloryt i nie robi się pomarańczowy! Najjaśniejszy odcień jest dla mnie nieco ciemny, lecz używając go od wielkich dzwonów, mieszam z korektorem i jest git.
Po 10 godzinach noszenia dostrzegłam, że się starł, świeciłam się po 6. Z pudrem fajnie się zachowuje.
Jak na podkład "kościelny" dla mnie wystarczający.

Tragedia!

Chyba nie potrafię wskazać nic pozytywnego. Najjaśniejszy kolor jest zbyt różowy i jeszcze utlenia się na mnie zmieniając ton na lekko pomarańczowy. Niezależnie od sposobu aplikacji był na mojej skórze bardzo widoczny- wyglądał brzydko i ciężko, chociaż nie powiedziałabym żeby miał przy tym dobre krycie. Po ok. 2 godzinach rozwarstwiał mi się na nosie i brodzie, a po kolejnej godzinie całkowicie znikał z tych miejsc. Nie trzymał matu. Nie sprawdził się u mnie ani latem, ani zimą. Wyrzuciłam resztkę, żeby się już nie męczyć.

Wspanialy podkład

Podkład jest idealny na lato lub wiosnę ze względu na swoją konsystenjcę, nie waży się. Idealny dla kobiet aktywnych w ciągu dnia, które chcą mieć świeży makijaż przez cały dzień.
Pomysł z aplikacją bardzo wygody, produkt jest godny polecania.
Spadł mi wiele razy a butelka nadal jest nie naruszona, idealny do podróży, ładnie prezentuje się w domu na toaletce.

Bardzo fajny

Podkład ten nie jest moim ideałem, ale na pewno nie jest też bublem.
Zalety:
- cena
- dostępność
- wygodne opakowanie
- bardzo wydajny
- fajna konsystencja, dobrze się rozprowadza
- mocne krycie
Minusy to dla mnie jak zawsze u Rimmela to, że ten podkład, jak każdy inny tej marki u mnie bardzo ciemnieje. Szkoda, bo ze względu na mocne krycie i ładny efekt na pewno bym do niego wróciła.

Szczerze to nie jest dobry podkład

Kupiłam podkład nr 103. Mam cerę tłustą. Podkład dobrze się rozprowadza i to by było na tyle pozytywów.

Aplikator - w sumie nie wiadomo po co jest, a jest tandetnie wykonany. W moim egzemplarzu gąbka zaczęła się ścierać po krótkim czasie podczas wyjmowaniu i wkładaniu aplikatora do buteleczki.

Trwałość i krycie - takie sobie ładnie się rozprowadza i jest lekki, ale niezbyt trwały. Zakryje niewielkie przebarwienia, z większymi przebarwieniami.

Kolor - po krótkim czasie robię się pomarańczowa!
Pierwszy podkład z Rimmela, na którym się zawiodłam.

Chyba zawód

Niby fajnie, niby ładnie ale... Od początku.
Bardzo wodnista konsystencja, na mojej skórze ten podkład wysycha i stapia się, tworząc efekt drugiej skóry. Utrwalam go pudrem oczywiście.
Ładnie się wyświeca po czasie noszenia, dobrze pracuje z innymi kosmetykami. Jednak mam podejrzenia, że mnie zaczął zapychać. Na mojej skórze pojawiły się takie jakby grudki, nie umiałam ocenić skąd one są. Znikły po kuracji żelem aloesowym i odstawieniu podkładu.
Dodatkowo- strasznie ciężko o dobór koloru. Idźcie do drogerii, wybierzcie dobrze kolor. Mój jest dla mnie lekko za pomarańczowy. A wzięłam odcień true ivory z drogerii internetowej. Nie sugerujcie się nazwami producenta. Sprawdźcie same. Aplikator jest fajny, ale tak szczerze- jest zupełnie zbędny.

Miłość i nienawiść

Kupiłam ten podkład ponieważ cały internet się nim zachwycał. Od początku mam z nim różne relacje, raz go lubie raz nienawidze. Po pierwszym nałożeniu byłam bardzo zawiedziona

Rewelacja

Jestem bardzo zadowolona! Pierwszy podkład taniej marki z którego jestem mega zadowolona. świetnie sie rozprowadza na twarzy, nie zostawia smug, niczego. łatwy w aplikacji, dlugo zostaje na twarzy, swietny! nie wysusza! dobrze kryje.... oh, jestem zachwycona tym podkładem :)

Jest świetny

Długo szukałam podkładu dla mnie i ten jest idealny. Mam cerę naczynkową i potrzebuje przez to dobrego krycia a ten podkład daję radę a przede wszystkim nie tworzy efektu maski. Stapia się ze skórą i wygląda bardo naturalnie. Nie obciąża skóry jedyny problem jaki z nimi miałam to dobranie koloru w żółtym odcieniu (mam nr 103 i jest w miarę dopasowany).

W upały to tylko ten!

Ten podkład zwalił mnie z nóg! Pomijając małą game kolorystyczną forumuła to jak się utrzymuje i wygląda na twarzy to sztos! Nie ma krycia dużego wręcz powiedziałabym że małe ale lekkie przebarwienia spokojnie zakryje. Można dokładać drugą warstwę by trochę poprawić krycie jednak nie będzie on spektakularny. Świetnie sprawdza się w upalne dni bo jest lekki. Konsystencja wręcz wodnista i zawsze przed użyciem trzeba porządnie wstrząsnąć.. Aplikator jest fajny, niespotykany jednak dobrze nabiera produkt.

Dobry jest!

Zawsze zanim kupię pełne opakowanie podkładu, proszę o próbki kilku kolorów, tak żebym mogła sprawdzić jak się zachowuje, jaka mieszanka kolorów jest moim idealnym odcieniem (mało jest jasnych, żółciutkich kolorów).
O dziwo odcień 100 okazał się naprawdę super, kolor dopasował się do mojej skóry i wyglądał bardzo naturalnie.
Podkład miałam okazję przetestować na weselu, przypudrowany pudrem z Ecocery i spryskany fixerem z Kobo wytrzymał cała noc! A moja cera jest baaardzo wymagająca, extremalnie tłusta, z niedoskonałościami i rozszerzonymi porami.
Podkład nie matowi, ale nie oczekiwalam tego od niego. Krycie średnie, bardzo wystarczające, przepięknie stapia się z cera, nie widać go na twarzy, nie warzy się, nie spływa, nie zbiera się w zmarszczkach i nie podkreśla suchych skórek

Może być

Zaciekawiła mnie obietnica ultralekkości, więc skusiłam się na ten podkład. Rzeczywiście jest lekki, ale nie nazwałbym go ultralekkim. Wygląda naturalnie na twarzy i to jest dla mnie duży plus. Ma średnie krycie, które pozwoli na zakrycie lekkich niedoskonałości. Po nałożeniu ma delikatnie pudrowe wykończenie. Jednak największym minusem w moim przypadku jest trwałość. Już po kilku godzinach zaczyna schodzić z buzi i nie obejdzie się bez poprawek. Mam cerę mieszaną i w przetłuszczajacej się strefie T ten podkład nie daje sobie rady. Myślę, że sprawdzi się bardziej przy cerze normalnej lub delikatnie suchej. Zostaje wierna czerwonej wersji tego podkładu, ale głównie ze względu na bardziej kremową konsystencję, która bardziej mi odpowiada.