Rimmel, Lasting Finish 25HR Breathable, Medium Coverage Foundation (Podkład do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Udoskonalona lekka formuła o trwałości, która pozostaje niezmienna.Szukasz podkładu, który będzie trwały i nie zniknie z Twojej twarzy nawet przez 25 H, a do tego pozwoli Twojej skórze oddychać? Teraz możesz mieć to wszystko dzięki Rimmel Lasting Finish 25H Breathable!

Jego ultralekka formuła zapewnia delikatne krycie, długi efekt działania, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać i jest odporna na pot i wilgoć. Dzięki temu sprawdzi się idealnie przez cały rok, a zwłaszcza latem, kiedy nasza cera potrzebuje powietrza i lekkości.

Dobry, ale nie ideał

Podkład kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji na YouTube. Jednej moim zdaniem nie jest aż tak rewelacyjny.
Podkład ma lekkie krycie i ciekawą konsystencję. Bardzo łatwo się rozprowadza - dużym plusem jest że można nakładać go palcami i ciągle wygląda dobrze.
Konturowania ładnie z nim współpracuje zarówno wszystkie pudry jakie z nim używałam - z każdym wyglądał bardzo ładnie.
Jest to podkład lekki nie zastygajacy więc nie ma niesamowitej trwałości, ale nie zauważyłam żeby się samoistnie ścierał.
Gama kolorystyczna jest uboga, ale raczej większość osób powinna znaleźć coś dla siebie. Cena równie jest przystępna więc jeśli ktoś potrzebuje podkładu do użytku codziennego ten całkowicie spełnia oczekiwania.

Breathable

O dziwo znalazłam dość jasny odcień dla mnie. Idealnie mi się sprawdza na dni gdzie nie potrzebuje bardzo dużego krycia. Jest bardzo lekki, porównywalnie do różnych kremów BB.

polubiłam go

Kiedys byłam wierną fanką revlon color stay, z biegiem czasu kiedy moja skora przestała sie drastycznie mocno przetłuszczac i nabrala nawet tendencji do lekkiego przesuszenia - odstawilam revlon bo dodatkowo wysuszal , a Rimmel idealnie sie sprawdzil jako jego lzejszy zamiennik, dobrze kryje, nadaje swiezosci skorze. Skora jest nawilzona i bardziej promienna - jednolita, dobrze sie trzyma. Nie splywa ani sie nie swieci... Dla zwiekszenia efektu matu radze uzyc pudru transparentnego :)
Osoby które lubia mocne krycie tzw. druga maske na twarzy to teen podklad sie do tego nie nadaje.. Jest dla osob ktore lubia bardziej naturalny efekt makijazu niz przyslowiowa tapete :)

Lekki jak krem BB

Podkład mam w odcieniu 010 Light Porcelain i jest to idealny odcień dla bladziocha . Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że podkład posiada aplikator a nie pompkę. Przyznam, że to bardzo nie dobre rozwiązanie gdyż jest nie higieniczne, zdecydowanie lepsza jest pompka. Podkład ma bardzo lekką konsystencję i dobrze się rozprowadza.Kosmetyk ma różowe tony ale na mojej skórze wygląda dobrze. Wcale nie zgodzę się z opinia producenta , że dobrze kryje. On wcale nie kryje żadnych niedoskonałości. To bardziej podkład , który ujednolica kolor cery. Idealnie nadaje się np na lato bo jest bardzo lekki coś w stylu kremu BB.Mi to absolutnie nie przeszkadza bo moja cera nie potrzebuje krycia. Kosmetyk ma także ładny zapach. Nie wchodzi także w zmarszczki i nie wysusza skóry. Mi jak najbardziej odpowiada.

Nie trafione

Smuteczek. Chciałam zmienić podkład do twarzy, sugerowalam się opiniami ale niestety trwałość podkładu bardzo słaba. Musiałam poprawiać kilka razy dziennie. Zatyka pory, po chwili moja cera się bardzo świeci. Nie polecam w szczególności bardzo niehigieniczny aplikator.

Bardzo słaby

Gorszego podkładu dawno nie używałam. Zwykle odpowiadają mi podkłady Rimmela, więc ten bardzo mnie zawiódł. Już podczas pierwszego otwierania buteleczki byłam niemile zaskoczona - opakowanie jest naprawdę nietrafione. Z powodu wodnistej konsystencji podkładu nie da się uniknąć rozpryskiwania jego podczas wyjmowania aplikatora z buteleczki. Poza tym sama forma aplikatora jest niezbyt higieniczna. Najjaśniejszy odcień jest ekstremalnie różowy (wątpię, by komukolwiek pasował taki odcień). Podkład już w kilka godzin po aplikacji mocno się wyświeca i schodzi z twarzy. Mocno się warzy.

Nie rozumiem jego fenomenu

Nie wiem skąd tyle zachwytów nad nim. No ale zdaje sobie sprawę że podklad to bardzo indywidualna sprawa do dobrania. Niestety tego typu podkładów nie lubię. Krycie żadne. Dokladanie nic nie da. Dziwne uczucie po nałożeniu na twarzy -strasznie klejące.
Bardzo się świeci. Kupiłam go na lato bo miał być na tą porę roku idealny. Niestety trwałość to (w moim przypadku) nie jest jego mocna strona. Robiły się placki, scieral się, a z pudrami współpracował stednio.
No i bardzo mocno ciemnieje . Odcień dobrany w drogerii po utlenieniu na twarzy był 2 tony za ciemny. Aplikator mógłby być inny bo ten chlapie produktem naokoło .
Myślę że ten podklad polubia jedynie osoby, którym nie.zalezy na kryciu, które nie mają zbyt wiele do ukrycia lub lubią makeup no makeup.

Jeden z lepszych jakie miałam

Podkład kupiłam przez czysty przypadek i spontaniczność. Cóż, konsystencja dość lejąca (takie właśnie lubię), ładnie się rozprowadza, nie zostawia smug na twarzy, aplikator trochę niehigieniczny, ale nie przeszkadza mi on. Często podczas przygód z innymi podkładami miałam problem z efektem rybiej łuski na twarzy spowodowanym moją bardzo suchą i atopową skórą. Ten kosmetyk daje sobie spokojnie rade nawet na moich natłuszczających kosmetykach, których zmuszona jestem używać na niedługo przed malowaniem, ładnie zastyga, nie wysusza skóry, krycie ma mocno ŚREDNIE. Jedyne co mi w nim przeszkadza to mocno chemiczny zapach i to,że lekko ciemnieje na twarzy.

Niestety nie warto

Po nalozeniu podkladu mialam wrazenie ze mam naklejona na niej gume. Podklad sie blyszczy i ciemnieje, pozostawia plamy nakladany gabeczka albo pedzlem. Nakladam go palcami bo wtedy jako tako wyglada. Jedyny Plus to trwalosc. Niestety chyba wyladuje w koszu. Szkoda

Jeden z gorszych podkładów jakie miałam

Podkład ma formułę lejącą, bardzo wodnistą. Opakowanie w formie dużego aplikatora od błyszczyka to jak dla mnie totalna porażka. Bardzo męczyło mnie wyskrobywanie podkładu ze ścianek opakowania. Co wiecej przez lejącą formułę bardzo często opakowanie było brudne, czasem nawet miałam nim upaćkaną podłogę pod lustrem :D ponadto taka forma opakowania nie jest higieniczna, bakterie mają tam dobre środowisko do bytowania. Co do działania produktu to rozprowadza się dobrze, kryje średnio, daje radę z zaczerwieniami i małymi krostkami, natomiast z większymi pryszczami wcale sobie nie radzi. Dlatego tez jak dla mnie podkład jest słabo wydajny- trzeba budować sobie krycie. Trwałość jest średnia- czesto wycierał się w strefie T. Podkład moim zdaniem wysusza trochę skórę, podczas jego używania powstały mi suche skórki. Jedyny plus za zapach.

Również nie dla mnie

Produkt o bardzo niehigienicznym aplikatorze. To nie jest podkład kryjący w żadnym wypadku. Bez użycia korektora nie jest w stanie przykryć niedoskonałości. Odcienie tego podkładu są bardzo dziwne, sam produkt bardzo się utlenia i ciężko go opanować nawet transparentnym pudrem.

Szalu nie ma

Z cala sympatia do tej marki ten produkt wyjatkowo mnie rozczarowal choc nie do konca rozgryzlam co jest z nim nie tak. Niby krycie lekkie, wystarczajace jak dla mojej skory jednak mam wrazenie ze on podkresla wszystkie niedoskonalosci. Do tego mam wrazenie ze uczula (swedzi mnie od niego twarz) co nie zdarzylo mi sie z zadnym innym produktem rimmela. Do tego ta koszmarna szpatulka do nakladania ... No ciezko go polecic.