Rimmel, Lasting Finish 25HR Breathable, Medium Coverage Foundation (Podkład do twarzy)

Udoskonalona lekka formuła o trwałości, która pozostaje niezmienna.Szukasz podkładu, który będzie trwały i nie zniknie z Twojej twarzy nawet przez 25 H, a do tego pozwoli Twojej skórze oddychać? Teraz możesz mieć to wszystko dzięki Rimmel Lasting Finish 25H Breathable!

Jego ultralekka formuła zapewnia delikatne krycie, długi efekt działania, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać i jest odporna na pot i wilgoć. Dzięki temu sprawdzi się idealnie przez cały rok, a zwłaszcza latem, kiedy nasza cera potrzebuje powietrza i lekkości.

Mój ulubieniec na zwykły dzień

Podkład niewyczuwalny na twarzy. Nie tworzy efektu maski. Idealny na codzień, ponieważ jest lekki, a mimo to ładnie wyrównuje kolor skóry. Bardzo lubię aplikator, którym mogę nałożyć produkt bezpośrednio na twarz. Podkład wytrzymuje mi wiele godzin nawet w wysokich temperaturach. Jeśli się ściera, to robi to bardzo dyskretnie, wręcz prawie niezauważalne. POLECAM!

Bardzo dobry

Szukałam długo idealnego podkładu i mam! Jest delikatny i nie podrażnia mojej skóry. Co jest dla mnie najważniejsze, nie zapycha moich porów. Po nałożeniu twarz wygląda idealnie.

Idealny

Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu. Daje lekkie krycie, którego jestem zwolennikiem. Konsystencja jest lekka, nie obciąża cery. Nie przesusza skóry. Jedyny minus to sposób aplikacji, pompka była by bardziej higieniczna.

Druga skóra

Bardzo cenię ten podkład za niesamowicie naturalne wykończenie. Krycie jest niewielkie, jednak - jeśli mamy na to ochotę - można je budować dokładając kolejne, cienkie warstwy, a niedoskonałości zakryć korektorem. Odpowiednia baza zapewnia całkiem niezłą trwałość, a co ważniejsze po kilku godzinach skóra nie świeci się jak latarnia morska, a zdarzało mi się to nagminnie ze względu na moją trądzikową skórę.
Aplikator mi nie przeszkadza. Łatwo wydobywam odpowiednią ilość produktu.
Gamie kolorystycznej brakuje jasnego, żółtego odcienia. Cóż, akurat to można powiedzieć o większości podkładów. Nie mniej jednak lekko różową 103 jestem w stanie nosić na co dzień.

Do podkładu dałam się przekonać dopiero po czasie, kiedy odkryłam jak wielką różnicę daje dobranie bazy pod tenże produkt. Aktualnie używam go codziennie, ponieważ spełnia moje oczekiwania co do naturalnego wykończenia i prawie niewyczuwalności. Świetny na lato. Nie jest to produkt idealny, aczkolwiek nie żałuję, że go kupiłam.

niezły

Bardzo fajny podkład, ma średnie krycie, konsystencja dobrze się nakłada, lubię też ten aplikator do nakładania, bo nie lubię paćkać sobie palców. Niestety kolory- najjaśniejszy jest zbyt różowy a następny już dla mnie za ciemny

Dla mnie porażka

Niestety uważam, że jest to najsłabszy podkład tej marki. Krycia nie ma żadnego i w sumie to czy on cokolwiek robi? Zdecydowanie nie dla mnie, uważam że pozostałe podkłady tej firmy są o niebo lepsze.

Bez szału

Kupiłam na promocji w rossmanie wiec cenę przeżyje, ale w regularnej za drogo.
Lekki, kryje bardzo słabo, podczas dnia ściera się. Bardzo mocno mnie irytuje opakowanie. Liczyłam na zwykłą higieniczną pompkę, natomiast tu mamy wielki dziwaczny .... pędzel? gąbeczkę? Coś jak w korektorach tylko 3 razy większy. W połączenie z bardzo lejącą się konsystencją fluidu łatwo ubrudzić się. Wcale nie pomaga. Za to szklane opakowanie płacimy więcej niż za tubkę i wcale tego nie rozumiem... Z tego powodu większość lata używałam innego cięższego zamiast tego lżejszego. Nie mogę zmęczyć jednej buteleczki.

Najlepszy na lato

Myślałam, że już nic dobrego na drogeryjnej półce z podkładami mnie nie spotka, i o ile nie sprawdza się u mnie zimą, o tyle jest fantastyczny latem. Lekki, nie czuć go na twarzy, delikatnie kryje. Mam mieszane uczucia co do opakowania - aplikacja szybka i absolutnie wygodna, ale średnio higieniczna (pędzel a'la korektor Tarte), do tego ciężko w tej formie zmieszać kolory.

Bardzo dobry

Jeśli chodzi o konsystencję, trwałość i wygląd na skórze - bardzo fajny. Trzyma się całkiem długo i przy dobrym przypudrowaniu wytrzyma nawet w trudnych warunkach. Jedyne problemy jakie mam to: kolor - ciężko było mi znaleźć swój odcień, ale znalazłam w miarę zbliżony i jestem w stanie z tym żyć, aplikacja - wydaje się kompletnie nie higieniczna i dla skóry z problemami to może być problem. Poza tym robi to co producent obiecuje, a cena w internecie jest do zniesienia. :)

Lekki podkład do zadań specjalnych

Podkład Rimmel Long Lasting Finish Breathable jest jednym z moich ukochanych podkładów. Sięgam po niego kiedy chcę aby mój makijaż wytrzymał długie godziny i aby moja cera wyglądała świeżo cały dzień. Wybrałam go kiedy miałam do przejechania 200km, a słońce mocno dawało się we znaki. Przetrwał nie dość, że upalny dzień, to i ekstremalny test wytrzymałości nam sam wieczór - koncert rockowy, gdzie tłum ludzi, temperatura i moje zmęczenie cały czas mu rzucało kłody pod nogi. Jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno kupię kolejną buteleczkę kiedy wykończę tę, którą mam!

5/5

Na mojej normalnej, bezproblemowe skórze sprawdza się rewelacyjnie. Ładnie przykrywa drobne przebarwienia, świetnie się rozprowadza, nie tworzy efektu maski. Z drogeryjnych podkładów,moim zdaniem jeden z lepszych. Dobrze się utrzymuje i bardzo ładnie wygląda.

Lekki podkład na upalne dni.

Podkład kupiłam na promocji w Hebe.
+podklad ma rzadka i lekka konsystencję co sprawia że fajnie się rozprowadza i lekko kryje nadając skórze ładnego wygladu
+ujednolica kolor skóry
+szybko zastyga i dobrze matowi
+ma fajne wykończenie, wygląda bardzo naturalnie
+dobrze się trzyma na skórze, kilka godzin spokojnie trzyma mat, później delikatnie się wyswieca ale wygląda to nadal naturalnie
+podklad nie ściera się, ani nie robi plam po czasie
+nie oksyduja
+nie zrobi nam efektu maski
+dobrze współpracuje z innymi kosmetykami tj pudrem, korektorem, rozswietlaczem

-jest trochę drogi
-mało wydajny dlatego że ma płynna konsystencję
-aplikator nie jest zbyt higieniczny
-trochę zbyt małe krycie, wolę zdecydowanie bardziej kryjące
-kolory wpadają w róż, nie można dopasować idealnego odcienia

Podsumowując podkład sprawdzi się u mało wymagających osób. Ma lekkie krycie i naturalnie wygląda. Kolory nie są zachęcające, ponieważ wpadają w róże. Podkład napewno nie zakryje przebarwien i niedoskonałości więc nie będzie dobry u osób z trądzikiem lub z problematyczna skóra.