Rimmel, Lasting Finish 25HR Breathable, Medium Coverage Foundation (Podkład do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Udoskonalona lekka formuła o trwałości, która pozostaje niezmienna.Szukasz podkładu, który będzie trwały i nie zniknie z Twojej twarzy nawet przez 25 H, a do tego pozwoli Twojej skórze oddychać? Teraz możesz mieć to wszystko dzięki Rimmel Lasting Finish 25H Breathable!

Jego ultralekka formuła zapewnia delikatne krycie, długi efekt działania, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać i jest odporna na pot i wilgoć. Dzięki temu sprawdzi się idealnie przez cały rok, a zwłaszcza latem, kiedy nasza cera potrzebuje powietrza i lekkości.

Najlepszy jaki miałam

Mam cerę mieszaną, wrażliwą w dodatku bardzo jasną. Przez długi czas nie umiałam znaleźć idealnego podkładu który nie będzie mnie zapychał, powodował trądziku, czy sprawiał że bym wyglądała jak ciemna pomarańcza. Jak na razie ten podkład stosuje prawie 2 tygodnie jednak sprawdza się doskonale. Jedynymi minusami jest jego trwałość i świecenie się na nosie. Producent zapewnia długie trzymanie się podkładu, nawet do 25 h, z czym się nie zgadzam ponieważ już po paru godzinach widać moje niedoskonałości. W dodatku mając cerę mieszaną, po jakimś czasie okropnie się świece. Mimo tego podkład jest lekki i nie zapycha.

Mój ulubieniec

Podchodziłam sceptycznie do tego podkładu, bo zauważyłam, ze jak jest coś bardzo promowane na youtubie to potem mi się nie sprawdza. Jednak kupiłam go na promocji i po prostu się zakochałam. Jest to mój ulubiony podkład. Po nałożeniu dwóch warstw ma lekko srednie krycie, ale to jak on wyglada na skórze to jest bajka. Kolor 103 jest piekny i idealnie wpasowuje się w moją cerę, choć myślałam ze będzie za ciemny. Trzyma się na buzi cały dzień. Nie nakładam go na większe wyjścia w weekend bo na takie mam innego ulubieńca. Mega polecam ten podkład.

5/5 Zaskoczenie!

Nigdy nie byłam przekonana co do podkładów z tej firmy, jakoś nie mogłam trafić na własny kolor i konsystencja byla nieco wkurzająca... Ten mnie zaskoczył, akurat, warto kupić go na promocji (ok. 30zl) lub zamówić na ezebra. pl. W tej cenie zasługuje na pochwały.

Bardzo naturalny efekt

Rimmel Lasting Finish 25HR Breathable to podkład który daje bardzo naturalny efekt. Nie przepadam za efektem "tapety". Ten podkład delikatnie wyrównuje koloryt. Skóra wygląda na wypoczętą. Mam tendencję do suchych skórek, a ten podkład ich nie podkreśla. Dodatkowo nie przesusza skóry. U mnie utrzymuje się cały dzień i nie ściera się. Podkład ma sporych rozmiarów aplikator. Wygodnie nakłada się nim produkt. Ogromny plus za SPF.

Rewelacyjny podkład

Podkład rewelacja delikatny lekko rozswietlajacy nie czuć go na twarzy jest bardzo lekki ale krycie jak dla mnie ma bardzo dobre . Należę do 'bladziochow' używam odcienia 100 ivory kolor dla mnie idealny.
Podkład godny polecenia .

Dobry, lekko kryjący

Według mnie podkład będzie świety, dla osób które nie potrzebują dużego krycia i szukają naturalnego i lekkiego efektu.U mnie sprawdził się super. Na początku byłam sceptycznie nastawiona z powodu na lekkie krycie, jednak da sie je zbudować i po kilku użyciach bardzo się z nim polubiłam.

Naprawdę przyjemny

Kupiłam na promicji w Rossmannie i jestem zadowolona, daje naprawdę delikatny efekt rozświetlenia skóry, ma ciekawy aplikator, nie podkreśla porów, krycie ma lekkie co u mnie nie do końca się sprawdza, nie zapycha i dobrze dopasowuje się do odcienia skóry, nie wchodzi w załamania po pewnym czasie noszenia, ja jestem jak najbardziej na tak!

Dobry produkt

Nie przemawia do mnie ta wodnista konsystencja i opakowanie ze szpatułką, zdecydowanie wolę podkłądy rimmela z pompką. Ma dość intensywny zapach. Jest kryjący trwały. Kolor najjaśniejszy jest i tak dość ciemny ale w beżowych tonach na szczęście. Nie wysusza

Wykorzystała: kilka próbek

Rewelacyjny podkład

Wygląda jak druga skóra, ponieważ pozostawia jej naturalną fakturę. Pomimo naturalnego wyglądu daje naprawdę dobre krycie i łatwo nim zakryć drobne niedoskonałości. Testowałam podkłady z każdej półki cenowej a mimo wszystko ten jest lepszy niż niejeden 5 razy droższy podkład.

najpierw zadowolenie, później..

Pierwsza myśl po użyciu tego podkładu - to że jest super
Potem niestety już moje myślenie się zmieniło, bo po kilku godzinach (5) było go mało a tam, gdzie się zle rozsmarowal, widać było smugi.. Także nie jest to najgorszy podkład - jest całkiem niezły,ale to, że na początku mnie zachwycił, obniżyło wartość w moich oczach.

Dobry na lato

Podkład jest słabo kryjący, ma idealną lekką formułę na ciepłe dni. Pozwala skórze oddychać. Szybko zastyga na skórze, dlatego warto aplikować go na jedną część twarzy, rozetrzeć i dopiero przejść do następnej części. Wtedy mamy pewność, że nie zostaną na twarzy nieestetyczne smugi. Polecam też nakładać cienkie warstwy i nadbudowywać krycie w zależności od potrzeb.

Czy to mój ideał?

Kupiłam ten podkład ze względu na wiele pozytywnych recenzji jakie otrzymywał w internecie.Oczywiście kiedy tylko nadarzyła się okazja musiałam to sprawdzić.Pierwszą istotną rzeczą, na którą już pewnie psioczyło tysiące dziewczyn w recenzjach poniżej (co jest istotną rzeczą) jest fakt, że podkład ten nie posiada żadnej pompki i aplikuje się go pałeczką,która przypomina większą wersję aplikatora w pomadce. Skąd te narzekania? Ponieważ jest to bardzo niehigieniczne.Tk tak jakby cały czas używać jednej gąbki do makijażu i wcale jej nie myć. No,ale jak tam aplikacja ? Formuła przypomina krem. Gdyby ktoś miał ochotę to można nawet rozprowadzać ten podkład ręcznie.Kolorystyka niestety jest w różowej tonacji,a kolory lekko ciemnieją.Jego krycie oceniam na słabe z możliwością dobudowania do średniego,jednak nie jest to jeden z tych podkładów,które warto używać mając bad face day.Na skórze prezentuje się bardzo naturalnie i mnie nie wysusza. Utrzymuje mi się praktycznie cały dzień jeśli nawet trochę się wytrze przez moje dotykanie czapką lub rękami do twarzy to i tak jest to praktycznie niewidoczne. Podsumowując,jest to zdecydowanie podkład godny polecenia.