Rimmel, Lasting Finish 25HR Breathable, Medium Coverage Foundation (Podkład do twarzy)

W ramach testowania produktu mogłam mieć przyjemność spotkania się z tym podkładem, a oto wyniki naszej znajomości.

PLUSY:
+ Podkład niewyczuwalny na twarzy,
+ Nie tworzy efektu "maski",
+ Nie podkreśla suchych skórek,
+ Dostępność,
+ wydajność (codzienne stosowany, a nadal nie znika - oceniam na około 3-4 miesiące),
+ Odcienie odpowiednie do rodzaju cery,
+ Wygodny w aplikacji - poprzez pompeczkę,
+ Nawilża.

MINUSY: BRAK!

PODSUMOWUJĄC:
Szczerze polecam wszystkim tym, które stawiają na makijaż naturalny!

Niewypał

Produkt dostałam do przetestowania. Podkład ma ładne estetyczne opakowanie,ale gorzej z dzialaniem.Po nałożeniu na buzie bardzo się utlenia, staje się bardzo pomarańczowy,słabo kryje oraz bardzo wchodzi w zmarszczki mimiczne i je podkreśla. Jestem na nie.Nie kupię go ponownie

Używa produktu od: próbka

Ciekawy, ale...

Podkład dopasowany do koloru mojej skóry, przyjemnie się nakłada i trzyma się na twarzy dość długo jak na podkład, ALE... No właśnie - ale. Po jakimś czasie wchodzi mi w pory:( Nie wygląda to za dobrze. Poza tym mankamentem - podkład jest w porządku. Jest bardzo lekki i nie odznacza się na brzegach twarzy.

Makijaż oczu - najlepsze propozycje

pozytywnie zaskoczona

Podkład dostałam do testów, ale opinia jest jak najbardziej obiektywna i moja.

+ Zacznę od tego, ze mam skórę tłustą z niedoskonałościami.Zwykle podkłady drogeryjne błyszczą się już po 1,5h, podkład Rimmel trzyma mat do jakiś 3h- później wystarczy zebrać sebum (nawet bez pudrowania wygląda dobrze).
+ Jest naprawdę trwały! Byłam w szoku jak po 12h w makijażu podkład naprawde wyglądał dobrze na skórze i przede wszystkim na niej był. Zwykle schodzą mi one z brody, nosa, środka czoła i niedoskonałosci...ale nie Rimmel. Fakt lekko się wytarł z brody i żuchwy ale tylko dlatego, ze nosiłam szalik i się podpierałam.
+ Moim zdaniem ma on krycie średnie (w kierunku do małego). Jedna cienka warstwa wyrównuje koloryt skóry. Ja aplikuje dwie cienkie plus miejscowo na niedoskonałości. Krycie mozna budować do średniego, jakiegoś full cover nie uzyskamy, ale na co dzień jak najbardziej.
+ Nie tworzy maski i nie wygląda ciężko na buzi.

+/- Lekko się utlenia ,jakieś 0,5/0,25 tonu
+/- może podkreślać suche skórki, warto sięgnąć wcześniej po peeling i nawilżający krem .

- KOLORY, jak to przystało na Rimmela kolory tragiczne. Zawsze są z różowymi tonami i ciemne. Tak samo jest tym razem, ja posiadam 100 ivory i niestety jest sporo za ciemny (musze go rozjasniac mixerem) i za różowy.
- Opakowanie. Kto to wymyslił ? Opakowanie tragiczne, jest to buteleczka z aplikatorem na korku (pałeczką). Nie jest to przemyślane, ponieważ konsystencja jest rzadka i on po prostu kapie z tego patyczka, ja niestety juz pobrudziłam sobie nim kilka bluzek i spodni, teraz maluje sie w pidzamach :D
Dodatkowo nie jest to higieniczne, jesli aplikujemy bezpośrednio z patyka na twarz. Juz lepsze bylaby pompka albo zwykła dziurka (jak w starym ColorStay, lub ELDW).

Podsumowując podkład spisuje się naprawdę dobrze. Póki co nie zauważyłam,aby mnie zapchał czy wysuszył. na pewno będę go obserwować i edytuje wtedy recenzje. Postaram się wrzucić jakieś swatche z innymi podkładami dla porównania. Polecam cerą tłustym/mieszanym/normalnym/suchym, ale na większe wyjścia (myślę ,że może wysuszać)

Pozytywne zaskoczenie!

Byłam mile zaskoczona gdy użyłam po raz pierwszy tego podkładu!
Nie spodziewałam się że marka Rimmel ma tak dobrej jakości produkty.
Podkład na buzi wygląda bardzo ładnie, lekko, krycie też w porządku.
Jedynym jego defektem (dzięki czemu zastanawiam się czy po niego jeszcze kiedyś sięgnę) jest sposób jego aplikacji. Ja zdecydowanie wolę tradycyjne rozwiązania tj: buteleczki z pompką :)

długotwały ale..

Powiem szczerze, że jestem zaskoczona tym, że podkład wytrzymał na mojej buzi praktycznie cały dzień, co jest nie lada wyczynem. Oczywiście nie obyło się bez poprawek w strefie "T", po 3 godzinach musiałam zmatowić się bibułką, a po 5 dołożyć warstwę pudru. Na policzkach praktycznie przez cały dzień wyglądał jak świeżo nałożony. Podkład jest bardzo lekki (wydobycie go z opakowania przy tej konsystencji dołączoną szpatułką to horror) i takie ma krycie, udało mi się je zbudować do średniego, ale nie wyglądał zbyt dobrze, szczególnie, gdy przeszłam do aplikacji pudru... No i jego oddychające właściwości... gdy tylko go nałożyłam miałam wrażenie wręcz zaklejenia porów i tego, że moja skóra w ogóle nie oddycha! Pierwszy raz miałam takie coś po podkładzie, ale minęło to w ciągu dnia. Podsumowując podkład będzie idealny dla osób z cerą normalną i nienaganną, ale i tak jestem bardzo zadowolona z tego jak się utrzymał.

Zawiodłam się.

Jedyne co dobrego mogę powiedzieć o tym produkcie to to, że wygląda naturalnie na twarzy (nie jest matowy, skora pozostaje zdrowo rozswietlona) i ma ładny zapach. Testowałam kolor najjasniejszy 100 Ivory, który niestety nie sprawdzi się bladziochom. Kolor na buzi robi się pomarańczowy, co dla mnie automatycznie skreśla podkład. Krycie oceniam jako małe, choć można je budować.

Dla ciemniejszych karnacji na dzień myślę że się sprawdzi. Ja po ten podkład ponownie nie sięgnę przez kolor i zbyt małe krycie.

Rewelacja !

Podkładu używam już od ponad tygodnia i w przypadku mojej mieszanej cery spisuje się rewelacyjnie.
Jak dla mnie to najlepszy drogeryjny podkład do codziennego makijażu.

Produkt otrzymałam w ramach testu; kolor 100 Ivory jest odcieniem ładnego neutralnego beżu.
Największym zaskoczeniem jak dla mnie jest aplikator - zamiast tradycyjnej pompki, producent wyposażył produkt w mega, duży aplikator taki jak mamy w korektorach czy błyszczykach - opcja ciekawa a zarazem wygodna i praktyczna ...
Ma delikatny, subtelny przyjemny zapach.
Konsystencja podkładu jest bardzo lekka, łatwo się go rozprowadza (polecam korzystać z gąbeczki), nie tworzy smug, nie podkreśla suchych skórek i faktury skóry, nie zbiera się w załamaniach - wygląda bardzo naturalnie jak "druga skóra".
W 100% zgadzam się ze stwierdzeniem, że pozwala skórze oddychać, jest komfortowy w noszeniu, niewyczuwalny na buzi.
Krycie powiedziałabym, że jest średnie, całkiem dobre jak na produkt o tak lekkiej formule, bez problemu można je budować - dokładając drugą warstwę podkładu.
Jest trwały, pudruje jedynie delikatnie strefę T - a mój makijaż wygląda nienagannie przez długie godziny.
Nie zapycha, nie przesusza skóry - świetnie sprawdzi się u osób z cerą normalną, suchą i mieszaną.

Jeżeli szukacie dobrego, lekkiego podkładu na codzień to koniecznie musicie go wypróbować.
Sama z pewnością kupię go ponownie!

Polecam.

Perełka wśród podkładów !

Po pierwsze: śliczne opakowanie + prosty design super przezentuje sie na polce.

Wewnątrz mamy prawdziwa perełkę do wykonania naturalnego i dobrego dla cery make up'u, poczynając już od praktycznego sposobu nakładania.

Innowacyjna gąbeczka zamiast pompki to wygodny sposób na aplikacje podkładu.

Sam podkład rewelacja:
+ delikatny
+ pięknie wyrównuje koloryt cery
+ skora oddycha i wyglada mega zdrowo
+ trwały, trzyma sie spokojnie cały dzień
+ zapach
+ wydajność
+ współpracuje z kremem, serum
+ dostosowuje sie do cery

Moje odkrycie wśród podkładów, polecam!

Sprawdził się na mojej jasnej cerze

Pod względem odcienia bardzo ciężko znaleźć mi odpowiedni podkład. Często zdarza się za ciemny, albo za jasny wpadający w różowe tony. Testowany odcień Ivory wypadł idealnie. Komponował się naturalnie z moją twarzą, bez efektu sztuczności. Dzięki umieszczonej w nakrętce gąbeczce dozujemy właściwą i odpowiednią ilość podkładu, bez obawy że wyleje się za dużo.
Jeśli chodzi o działanie makijaż z jego użyciem sprawdzał się bardzo dobrze. Podkład okazał się trwały, nie spływał z twarzy mimo wilgotnej pogody trzymał się na swoim miejscu. Nosiłam go coś około 9h bez poprawek, więc uważam, że taka trwałość jest naprawdę zadowalająca. Przypadło mi do gustu również umiarkowane krycie tego podkładu, nie za mocne, które tworzyłoby efekt wielu warstw i nie za lekkie, wszystkie niepożądane niedoskonałości zostały zakryte. Stopień krycia jest idealnie trafiony.
Podkład nie zapycha, co ważne w przypadku mojej mieszanej cery i dzięki temu, że jest lekki nie obciąża niepotrzebnie cery. Super produkt polecam!

Podkład z wielkim PLUSEM

Podkład testuję od kilku dobrych dni. Bardzo mi się spodobał sposób aplikacji, nie ma pompki tylko wielki aplikator jaki zazwyczaj mają korektory pod oczy. Bardzo szybko i łatwo można go rozprowadzić, daje świetne wykończenie, twarz wygląda naturalnie, promiennie. Nie ma efektu maski, wyrównuje koloryt skóry i utrzymuje się dobrych kilka godzin. Nie podkreśla zmarszczek, nie wchodzi w pory, nie waży się. I co dla mnie jest ważne nie muszę wykańczać go pudrem:) Dla mnie jest to jeden z lepszych podkładów drogeryjnych :)

Plusy:
-aplikacja
-naturalne wykończenie
-brak efektu maski
-trwałość
-nie wchodzi w zmarszczki
-wyrównuje koloryt skóry

Minusy:
- może delikatnie podkreślać suche skórki

Używa produktu od: próbka

Lekki i świetnie się nosi

Podkład jest dość lekki przez co świetnie się nosi. Ponadto nie daje efektu maski i pozwala skórze oddychać co daje bardzo duży komfort w ciągu dnia. Dobrze stapia się z cera i wyrównuje koloryt. Jedyny mały minus, że trzeba go pudrować w ciągu dnia bo cera szybko się błyszczy ale daje radę.
Zachowam go raczej na cieplejsze miesiące ponieważ skóra muśnięta słońcem nie potrzebuje aż takiego dużego krycia i wtedy będzie idealny.