Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Rimmel, Lasting Finish 25HR Breathable, Medium Coverage Foundation (Podkład do twarzy)

Bardzo fajna formuła

Podkłady oddychające są u mnie jedynymi, które nie ciastkują sie i wałkują po czasie, tak samo jest z tym. Wszystko byłoby idealnie gdyby nie kolory. Mam 101 i jest zbyt pomarańczowy

Duże zaskoczenie

Kupiłam bo była promocja i naczytałam się pozytywnych opinii. A że szukałam czegoś lekkiego to padło na RIMMEL. Jakież było moje zdziwienie kiedy ujrzałam tą śmieszną gąbeczkę, ale nie zraziłam się. Wzięłam się za testowanie i....ŁAŁ!!!
Faktycznie bardzo lekka, wodna konsystencja bez zbędnej kremowej bazy. Dzięki temu mamy bardzo cieniutką warstwę podkładu na twarzy. Nie powiem, nie kryje jakoś mocno, ale tego nie obiecuje producent.
Według mnie pięknie można to krycie zbudować, nic się nie waży. Minusem jest jednak trwałość. Wyciera się dość szybko, może trochę zbiera w załamaniach, ale w tej kategorii cenowej nie oczekuję nie wiadomo czego.

Bez rewelacji

Przeczytałam o tym produkcie wiele pozytywnych opinii i z racji tego, że szukałam jakiegoś nowego podkładu to stwierdziłam dlaczego nie?
Jednak zamiast podkładu idealnego, jak mnóstwo osób napisało, dostałam średniaka. Podkład jest lekki jak opisuje producent co jest zdecydowanie na plus, ale co strasznie mnie zirytowało uwaga uwaga CIEMNIEJE! Posiadam odcień 103 true ivory i kupując go spodziewałam się koloru zgodnego z nazwą, ale po nałożeniu kolor z beżu przechodzi w beżowy z odcieniem pomarańczu. Ma krycie średnie w kierunku lekkiego, więc większych i bardziej dorodnych niespodzianek nie zakryje na 100% nawet mimo budowania krycia.
Podkład jest trwały, nie zauważyłam jakiegoś większego ścierania, trzyma się też całkiem nieźle przez cały dzień, nie trzeba go przypudrowywać, a bez żadnego poprawiania też daje rade . Myślę, że sprawdzi się bardzo dobrze u osób, które nie mają większych problemów ze skórą twarzy, ale jeżeli ktoś ma, tak jak ja, cerę skłonną do niespodzianek to może nie być w pełni usatysfakcjonowany z zakupu. W każdym razie na ,,efekt nieskazitelnej i naturalnej cery" jak opisuje producent nie ma co liczyć.

Bobbi Brown - nude make up - oczy

Duży pozytyw! ;)

Dostałam produkt do testów, ale dotarł do mnie z opóźnieniem, więc zamiast opinii "na szybko", która i tak byłaby po czasie dałam mu szansę na dłuższe zapoznanie się ;) Z czasem tak się do niego przekonałam, że inne podkłady poszły w odstawkę :)

Niby nie zachwycił mnie od razu, ale też nie widziałam na bardzo w nim wad. Przede wszystkim ładnie wyrównuje kolor, wygładza, długo się utrzymuje. Zniknął mój problem ze świecącym po kilku godzinach nosem i czołem. Podoba mi się odcień (Ivory), chociaż bałam się, że będzie za jasny. Konsystencja też bardzo mi podpasowała, tak samo jak aplikator. Myślałam, że krycie może być za słabe, ale jest wystarczające.

Podsumowując nie mam się do czego przyczepić i bardzo lubię ten podkład ;)

HIT

Mam skore tłusta w strefie T. Po praktycznie każdym podkładzie świece się jak latarnia morska. Zaciekawiona pozytywnymi opiniami youtuberek postanowiłam go kupić, odcień 102 w żółtych tonacjach. Byłam bardzo zaskoczona, bo podkład dobrze utrzymał się po 12 h od nałożenia. Byłam w szoku. Ma matowe wykończenie, trzeba dobrze przygotować skórę, żeby dobrze wygladał.

Świetny !

Zachęcona pozytywnymi ocenami kupiłam ten podkład i nie zawiodłam się. Jest lekki, kryje delikatne niedoskonałości, łatwo się rozprowadza gąbeczką, ma wygodny aplikator i pięknie wygładza skórę. Mam najjaśniejszy odcień, po nałożeniu nie ciemnieje. Po wielu godzinach moja twarz w porównaniu z innymi podkładami nie świeci się jakoś mocno. Nie wchodzi w zmarszczki oraz nie tworzy efektu maski. To obecnie mój ulubiony podkład. Nie polecam go jednak osobom, które chcą zakryć różne niedoskonałości bo nie ma on takiego krycia jak np. Revlon Colorstay.

No nie polubimy się

Bedac w drogerii zastanawialam sie miedzy tym, a Lasting Finish z czerowna nakretka. Wybralam ten, bo wydawal sie lzejszy, a ja chialam cos co nie zapcha mi porow. Teraz zaluje jednak, ze wybralam ten. Jesli chodzi o plusy to jest lekki, nie czuc, ze sie go ma na skorze, mam odcien 010 light porcelain i pasuje idealnie. Ale dla mnie to za malo. Minusem dla mnie duzym jest to, ze nie daje kompletnie zadnego krycia. Bedzie dobry dla osob bez problemow skornych, ktore chca tylko wyrownac koloryt, ja mam troche krostek i nie kryje ich w ogole. Drugim wielkim minusem jest ten baznadziejny aplikator. Nie wiem jak producent mogl wpasc na taki pomysl, fluid jest tez rzadki wiec trzeba uwazac, bo lubi sciekac z tego aplikatora. Nie wiem czy wytrwam z nim do konca, raczej sprobuje teraz tego czerwonego Lastinga, ma na pewno lepsze krycie.

Średniak

Jestem zdziwiona tyloma pozytywnymi ocenami. Krycie jest średnie, można je budować, nie powstaje maska. Jest lekki, niewidoczny na twarzy. Ale ma jedną dużą wadę, ciemnieje o jakieś dwa tony! Dodatkowo ma ładny zapach. Jest również trwały wytrzymuje do 12h. Dziwny sposób aplikacji, ta gąbka na patyczki nabiera mało produktu. W momencie, kiedy chcemy rozjaśnić podkład musimy go wylać na rękę, co może skończyć się niekontrolowany wyciekiem zbyt dużej ilości produktu. Nie trafia do moich ulubieńców a szkoda, bo zapowiadał się ładnie.

Średniak

Kupiłam ten podkład właściwie 'z braku laku'. Trochę niechętnie, ponieważ bałam się, że będzie się okropnie lepił, jak jego odpowiednik z czerwoną zakrętką.
Gama kolorystyczna to po prostu tragedia. Najjaśniejszy odcień jest bardzo różowy, następny już za ciemny. Szkoda. Zapach jak dla mnie trochę za mocny. Aplikator tragedia, ale może się przyzwyczaję. Konsystencja bardzo wodnista. Krycie mocno średnie, ale więcej nie potrzebuję. Czasem na nosie widać jego jakby pudrową konsystencję. Nie wiem jak to nazwać i od czego to zależy, ale momentami jest właśnie jakby zle zmieszany? Mimo to nie jest najgorszy.

Jeden z lepszych

Niedawno zakupiłam ten podkład zachęcona reklamą i obietnicą producenta że to najlżejszy dostępny podkład.
Zakupilam go w najciemniejszym odcieniu z dostępnych w drogerii i prawdę mówiąc jest ok, ale biorąc pod uwagę że jest zima to na lato juz na niego raczej liczyć nie mogę. A teraz do sedna... Faktycznie jest lekki, przyjemny po zaaplikowaniu na twarz. Aplikator jak dla mnie to niepotrzebny gadżet, który spisuje sie również średnio. Jak na moje oko producent dodał go tylko po to aby nie aplikowac na twarz zbyt duzo produktu.
Krycie podkładu według mnie jest średnie co zresztą pokrywa się z opisem na opakowaniu. Dla mnie wystarczające aby zrównać koloryt cery, a nie posiadam niedoskonałości, więc nic więcej mi nie trzeba. Dla Pań które posiadają niedoskonałości stanowczo odradzam. Nie ma szans ich zakryć.
Matowi za to ładnie ale przy nałożeniu. Wybitnie długo nie trzyma matu ale o dziwo muszę powiedzieć że "wyswieca" się jakoś tak zdecydowanie najznośniej ze wszystkich testowanych przeze mnie podkładów.
Ogolnie kosmetyk naprawdę godny polecenia dla osób bez problemów z cerą.

Może być

Kupiłam go na promocji zdesperowana znalezieniem odpowiedniego podkładu do mojej jasnej cery. Mam odcień 103.
Nie jest za gęsty i nie za rzadki, lubię jego konsystencje, jest lekki i naprawdę fajne się rozprowadza. Nie zapchał mnie ani nic z tych rzeczy. Dobrze wyrównuje koloryt skóry, krycie ma jednak średnie ale to mi nie przeszkadza. Buzia wygląda naturalnie, podkład długo się trzyma. Jedynie do czego się przyczepię to kolory. Nie są jakieś strasznie ciemne ale jasne też nie są. Niestety kolor muszę rozjaśniać ale to nie jest największy problem. Cała gama kolorystyczna wpada w różowy ton co mnie bardzo zmartwiło bo szukałam czegoś o żółtych tonacjach.

Średni

Zrobiłam sobie nadzieję, wydałam kasę i tyle

+ nie robi efektu maski
+ dobra konsystencja

- średnie krycie (jak dla mnie prawie w ogóle, więć jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto)