Dreamlife EDP

Dreamlife EDP

Zgłaszająca osoba: elaaniol

Fascynujący zapach, który ma moc przenoszenia do krainy spełnionych marzeń i nieograniczonych możliwości. Dla kobiety marzycielki.

Kategoria: kwiatowo-drzewna.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: chińska morela, passiflora, róża bengalska

nuta serca: białe irysy, mimoza, frezja

nuta bazy: ambra, paczula, drzewo sandałowe.

Cena: 69,90zł / 50ml

Jeden z ulubionych zapachów

Mam jakiś sentyment do zapachów Avon, może to te wspomnienia z nastoletnich lat, gdy koleżanki miały mamy-konsultantki i można było wyrwać jakiś fajny zapach w niewygórowanej cenie. Ten zapach wyhaczyłam dziś z olei u mojej mamy na półce, mama nadal go posiada, mimo że płyn już zmienił kolor :) Zapach za to się nie zmienił ani trochę, jest mocno kwiatowy, ciężkawy ale piękny. Kiedyś sama go używałam, raczej na jakieś okazje. Powąchałam go dziś i przypomniałam sobie jak bardzo mi się podobały, wielka szkoda że już ich nie można dostać.

Używam tego produktu od: Używałam ok. 10 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 50ml

Mój ulubiony zapach

Jak dla mnie cudowny słodki zapach. Na lato być może się nie nadaje, ale na chłodniejsze dni jak najbardziej. Jeden z moich ulubionych zapachów. Bardzo trwały. Wielka szkoda, że Avon zaprzestał jego sprzedaży. Ratowałam się ostatnio zakupami na allegro ale powoli znika już z ofert ten zapach. POLECAM osobom które lubią słodkie zapachy :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: około 6,7

Pierwsza milosc

Kojarzy mi sie z rokiem 2002,kiedy sie pokazaly na rynku avonowskim.Ja lubie slodkie zapachy,wiec czesto kupuje slodkie.Dla mnie byl urzekający i piękny.

Używam tego produktu od:7 lat

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

przytłaczające..

ładne opakowania, ale zapach... przytłaczający... ciężki, słodki i duszący... plusem jest nadzwyczajna trwałość, choć w tym przypadku wcale mnie to nie cieszy... Jednym słowem... za opakowanie 4 gwiazdki, z zapach 2... jak już ktoś wczoeśniej wspomniał dobry dla babci...

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: pół

Na mole!

Popieram poprzedniczke - zapach straszny- duszący , cięzko to nazwać wodą perfumowaną, bo powinien się zapach zmieniać. A tu pozostaje nadal ten sam - mocny duszący, mydlany, przyprawiający o bół głowy,.

Jak to w Avonie- opakowanie jak zwykle podróbka;)

Używam tego produktu od: używałam w 2005
Ilość zużytych opakowań: troszke- sprzedałam na all

porażka zapachowa

pierwszy niuch bez psiknięcia się na swoje ciałko - ok!

kupiłam w ciemno flakon,praktycznie od ręki,konsultantka miała na składzie a ja się napaliłam.

psikałam się na swoje ciało i zapach zaczął się rozwijać.tutaj zaczęła się tragedia:(
zapach ciężki,denerwujący,przytłaczający.zupełnie nie dla mnie,nie dla nasto latki (w monencie zakupu kwalifikowałam się w kategorie "naście") teraz mam 22 latka i też.
zapach raczej dla babci (jej się podobał i jej sprezentowałam niewypał :P)

źle mi sie kojaży jak czasami zniucham go od kogos na ulicy.
w sumie to z mydłem mi sie kojaży.

nie mam sumie zmysłu węchu,nie umiem "rozbić" nut zapachowych,ale jest coś w tym zapachu co mi totalnie nie pasuje.
jakiś kwiatek ? może zioło?
:rolleyes:

zapach baaaardzo trwały,trwał na mnie cały dzień,na ubraniach trzymał sie aż do prania.
do trwałości nie można się przczepić.

zapach dla panny młodej ?;)
nie chciałabym pachniec tym w dniu swojego ślubu

Używam tego produktu od:kupiłam w 2004 roku
Ilość zużytych opakowań:niecała 1/3 opakowania

Jak dla mamy :)

Kupiłam te perfumy kiedyś dla mojej mamy. Ona lubi słodkie zapachy i była perfumami zachwycona. Ja miałam okazję sobie przy okazji poużywać i w mojej ocenie perfumy wypadły średnio. Zapach może i ładny ale nie dla mnie. Ja jestem blondynką o jasnej karnacji i letnim typie urody, dla mnie odpowiednie perfumy muszą być swieze albo delikatnie kwiatkowe. Dream life są po prostu za ciężkie i duszące. W butelce lub na kimś jaknajbardziej mi się podobają ale do mnie nie pasują. Jak zdecyduję się na ponowny zakup to napewno na prezent dla mamy, nie dla siebie :)

Używam tego produktu od: 4 lata temu kilka razy

powiew świerzości - cały dzień

zapach jest świetny, delikatny a zarazem wyrazisty. Idealny jak dla mnie na codzień - trwały, nawet jeśli ja już go nie czuję po kilku godzinach inne osoby pytają co to za zapach :) Super jestem zachwycona - w najbliższym czasie kupię go ponownie. A do tego eleganckie opakowanie.

konwaliowy ...nie moj

Kilka lat temu zuzylam 1 opakowanie..a raczej dokonczylam bo kupila go moja mama ale oddala mi go bo to nie byl jej zapach.MOj zreszta tez to nie jest.

Wyczuwalam w nim glownie konwalie-choc ponoc w skladzie ich nie ma? Mi jednak sie kojazyl z konwaliami.Moze mieszanka konwali i fiolkow.
Zapach niby kwiatowy, slodki ale nie przeslodzony ale jednak niw moj ...jakis taki dziwny wg. mnie. Troche ciotkowaty
Ciekawa byla butelka zapachu..Miala jakby takie zlobienia w ksztalcie kropek-kropelek?
Trwalosc standardowa-nie przypominam sobie aby jakos szczegolnie szybko ulatywal albo sie jakos dluugo utrzymywal.
Nie kupie bo nie moj zapach ...
Używam tego produktu od: kilk lat temu

Za ciężki

O jakże się zawiodłam. Śliczne opakowanie a w środku taki koszmarek...dusił, szczypał i denerwował. Próbki fakticznie dają inne wrazenie na temat tego zapachu. Na pewno nie nadaje się na lato, zima - jak już. Ech, nie udał im się ....No ale to opakowanie :) Trzymam sobie nadal puste, ale nie wącham co by sie nie denerwować :>

Używam tego produktu od:3 lata temu

charakterystyczny

ten zapach albo się lubi, albo nie. jest bardzo wyraźny, wyróżnia się z tłumu, chociaz teraz już coraz rzadziej, bo coraz więcej kobiet go używa. na wiosnę może jeszcze, jeszcze, ale na lato jest za słodki.

Niestety odpada!

Juz chyba z rok czasu przymierzałam się do kupna tego zapachu.Miałam próbki i były rewelacyjne.Jednak jakież było moje zdziwienie,kiedy napsikałam się nim na jaka tam okazję.
Mdlił mnie,aż denerwował.Zbyt mocny,ale wypsikam go i tak.
Opakowanie super.Podoba mi się.