M.A.C., Plush Glass

M.A.C., Plush Glass

Pojemność 4,2 ml

Najnowsze błyszczyki firmy MAC nadają ustom delikatny, półprzejrzysty, skrzący się kolor, jednocześnie je nieco powiększając. Kosmetyk ma interesujący, waniliowy posmak. Kolory są tak dobrane, że da się je dopasować do każdego typu urody.
W Polsce kolekcja dostępna w sklepie firmowym MAC w C.H. Złote Tarasy (Warszawa).
Dostępne odcienie:
- Bingo - Przezroczysty średni róż z opalizującą perłą (zmrożony)
- Posh It Up - Różowe złoto (zmrożony)
- Big Baby - Delikatna brzoskwinia z różem i białą perłą (zmrożony)
- Power Supply - Przygaszony różowy brąz z drobinkami złota (zmrożony)
- Hot Stuff - Przezroczysta jagoda rozświetlona iskrami (zmrożony)
- Angel Cream - Delikatny kremowy brzoskwiniowy róż (zmrożony)
- Nice Buzz - Lśniące jasne złoto z perłowym złotym blaskiem (zmrożony)
- Oh-Oh! - Rdzawy z perłowym złotym blaskiem (zmrożony)
- Cushy White - Kremowy przezroczysty bezbarwny (kremowy)

Polecam pod każdym względem!

Uwielbiam kosmetyki MAC, a ta linia błyszczyków jest jedyna w swoim rodzaju. Super trwałość, żywe kolory i bardzo fajny aplikator. Do tego schludnie zamknięte w klasycznym, minimalistycznym pojemniku. Obecnie używam kolorów Full For You i Nice Buzz, ale wcześniej miałam do czynienia jeszcze m.in. z Power Supply (mój ulubiony kolor) i Pretty Plush. Polecam!

Okropny!

Błyszczyk po którym dostałam uczulenia i podrażnienia. Usta musiałam leczyć długi okres czasu, żeby wróciły do normalności. Poza tym jest to typ błyszczyków, których nie lubię, bo jest ciągnący się i skleja wargi. Zraziłam się do tej firmy, bo nie jest to pierwszy kosmetyk od nich, który mam i, który nie sprawdził się

Używam tego produktu od: używałam tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 nie zużyte do końca

bardzo dobry i trwały

Przerobiłam już kilka z tych błyszczyków, w najprzeróżniejszych kolorach. Zawsze jestem bardzo zadowolona, błyszczyk trzyma się na prawdę długo na ustach, nie lepi, nie rozmazuje, piękne kolory, duży wybór.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Świąteczny makijaż

Mój ulubiony z MAC

Uwielbiam ten błyszczyk. Nie daje silnego krycia, zawiera małe drobinki- ładnie uwypukla usta, nadaje piękny połysk. Bardzo go lubię za zapach i smak. Lukrecjowy z nutą wanilii.
Nie wysusza ust, nie klei się specjalnie. Trzyma się dość długo, ale jak to błyszczyk- zostaje na filiżankach, wymaga poprawek. Jest to mój ulubiony błyszczyk z MAC, pozostałe z innych serii nie pachną nawet w połowie tak dobrze, nie nawilżają jak ten.
Kolory jakie mam to: wet wild wonderful, big kiss.
W opakowaniu się mocno od siebie różnią, na ustach dają niewiele koloru.
Największym atutem jest ładny nienachalny efekt na ustach i zapach- uzależniający...
Gwiazdka w dół za mały wybór kolorów- wycofali mój ukochany, jedyny wyrazisty kolor oraz za cenę. W Pl jest za wysoka.

Polecam ;)

Miałam kolor Big Baby ;) Pięęękny ! Trzeba przyznać, że firma MAC ma przepiękną i bardzo bogatą gamę kolorystyczną swoich produktów !
Bardzo trwały błyszczyk, bardzo gęsty co ja osobiście lubię w błyszczykach, nie lubię rzadkich rozmazujących się co sekunda konsystencji.
Przyjemny zapach (i smak:P ja tak mam niestety, że wżeram błyszczyki i szminki masowo;P).
No mi na długo nie starczył, powód powyżej ;P
Cena trochę oporowa, biorąc pod uwagę fakt, że jak ktoś już zauważył Glam Shine L\'Oreala nie wiele się tak naprawdę różnią a są tańsze.
Jednak mimo wszystko jak będę cierpieć na nadmiar gotówki w momencie gdy znajdę się w salonie MAC\'a, napewno skuszę się bo tak jak napisałam, same kolory są tego warte ;)

Używam tego produktu od: Kupiłam go pół roku temu

Dobry, ale d*** nie urywa

Miałam kolor Nice Buzz.

+mega wybór kolorów

-mało wydajny, bardzo szybko go zużyłam

+/- lepki ( MINUS ponieważ: przyklejały mi się włosy do ust, PLUS za to że długo utrzymywał się na ustach)

Zdecydowanie lepsze są błyszczyki GLAM SHINE z Loreala i połowe tańsze!

Używam tego produktu od: zużyłam cały w miesiąc, lub max 2
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte w całości, już go nie mam

Bardzo lubię!

Mam kolor z LE, fashion fanatic - delikatny róż z ledwo widocznymi srebrnymi drobinkami.
Błyszczyk cudnie pachnie, długo utrzymuje się na ustach (tak, klei się ale ja takie lubię) i solidnie je nawilża.
Ma niewielkie opakowanie ale jest wydajny. Cena dość wysoka ale jakość jest świetna i opakowanie wlicza się do akcji back2mac :)
Bardzo lubię go używać.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

jeden z ulubionych

Zdecydowanie jeden z moich ulubionych błyszczyków. Uwielbiam go za kolor (mam Ample Pink, delikatny róż, bardzo dziewczęcy, pięknie wyglądający na ustach), przyjemny zapach i dobrą, jak na błyszczyk trwałość, nawet kilkugodzinną, pod warunkiem, że nic nie jemy. Przyjemny aplikator, zgrabne, proste opakowanie. Delikatnie się klei, ale to dla mnie plus, nie lubię bardzo rzadkich błyszczyków.
\\nOdjęłam pół gwiazdki za cenę, która nawet za tak świetny produkt wydaje mi się zbyt wygórowana ;)
\\nNa pewno wypróbuję inne kolory.

Rewelacja

Mam go w kolorze Wildly Lush - cielisty. Błyszczyk jest boski, ma swietny kolor, BARDZO dlugo utrzymuje sie na ustach, daje efekt lustra, minimalnie mrowi na samym poczatku, to moj ulubiony blyszczyk MACa.

Używam tego produktu od: miesiaca

średniak

Błyszczyk nie powiększa ust, na dodatek klei się niemiłosiernie. Plus za ładny waniliowy zapach i za wydajność.Nie wiem czy jeszcze kupię,ponieważ są lepsze błyszczyki.

Używam tego produktu od:1 rok

Solidny błyszczyk

Błyszczyk kupiłam w strefie bezcłowej w niedostępnym ponoć w Polsce kolorze - Fulfilled. Jest to przezroczysty, w opakowaniu jaskrawołososiowy kolor, podbijający naturalny kolor ust i w moim wypadku nieznacznie go ocieplający. Drobinek: brak, z czego bardzo cię cieszę :)

Kosmetyk jest naprawdę świetny, poczynając od pięknego, słodkiego zapachu wanilii, bezsmakowości, przez łatwość nakładania, na długotrwałości kończąc. Nie waży się na ustach, nie wysusza ich, a wręcz nawilża i natłuszcza, trwa przez kilka godzin! Dostępne kolory są przepiękne i pewnie skuszę się na jakiś inny, gdy zechcę kupić coś nowego ;)

Błyszczyk trochę lepi się na ustach oraz ich NIE powiększa (choć tego, powiedzmy sobie szczerze, nie oczekiwałam, nawet nie wiedziałam, kupując, że takie jest jego zadanie;)). Producent jednak składa takie obietnice i za to gwiazdka w dół. Nieznacznie, miętowo-chłodząco mrowi i to wszystko :). Ja ten efekt lubię, i chętnie dałabym błyszczykowi 5 gwiazdek, ale za niespełnione obietnicę muszę jedną zabrać ;)
Tak czy inaczej - polecam!

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: oczywiście nie zużyłam jeszcze pierwszego ;)