Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Lancaster, Sunslim, Celluli - Breaker Tan Stimulator (Antycellulitowy intensyfikator opalania)

Jest to specjalne mleczko, zawierające opatentowany przez firmę Lancaster kompleks wzmagający produkcję melaniny i przygotowujący skórę do przyszłych kąpieli słonecznych. Dodatkowo ma działanie ujędrniające, delikatnie napinające i redukujące cellulit. Jedwabiste, nietłuste, miłe w aplikacji. Przeznaczone do stosowania na ciało z wyłączeniem dekoltu i twarzy. Powinno się je stosować kilka tygodni przed ekspozycja słoneczną.
Do kupienia w sklepie Victoria`s Secret oraz w perfumeriach oferujących serię słoneczną Lancaster.

ok

Używam tego produktu od około 2 tygodni. Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania. Zauważyłam, że skóra wygląda na zdrowszą i lekko się mieni jakby była pokryta drobinkami złota i o dziwo efekt ten utrzymuje nawet po kąpieli. Niestety nie zauważyłam zeby ujędrniał skórę i zwalczał cellulit :-(
Poczekamy jeszcze trochę i zobaczymy.....

Używam tego produktu od: około 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:jeszcze nie zuzyłam nawet połowy -jest wydajny