Avon Color, Shimmer Shadow and Liner Duo (Lśniący cień do powiek i eyeliner 2 w 1)

Lśniący duet: cień do powiek i eyeliner 2 w 1 Avon to cień posiadający konsystencję kremu, doskonale rozprowadza się po powiece. Cienie nakłada się
aplikatorem. Z drugiej strony jest eyeliner z precyzyjnym pędzelkiem, którym zrobisz doskonałą kreskę nad okiem.

Cena: 36,90zł / 2x6ml

xD

Cień dosyc dobry. Dobrze rozprowadza się po powiece. Coś z czasem robią sie takie wałewczki na powiece, nie wygląda to estetycznie. Co do eyelinera nie mam zastrzeżeń, dobry, bardzo długo sie utrzymuje, dobrze sie go aplikuje.

Używam tego produktu od: 1 rok

bd fajny

fajnie sie go rozprowadza. daje swietlisty efekt na powiece, ktora lekko wygaldza, spojrzenie jest rozswietlone, promienne. nie zalamuje sie, dosyc db sie trzyma, jest dosc trwaly- jak na cien w kremie naweet bym pwoiedziala bd trwaly. polecam, bo za te cene oplaca sie go kupic, bo jest eyeliner dodatkowo, ktory etz spelnia idealnie swoje zadanie.Używam tego produktu od:roku

Posiadam odcień Cafe. Cień jest bardzo trwały, ładnie mieni się na powiece, łatwy w aplikacji, choć dla równomiernego rozprowadzenia lepiej posłużyć się palcem. Eyeliner bardzo wygodny w użyciu, nie rozmazuje się i nie ściera, a forma pedzelka to dodatkowy atut kosmetyku.

Avon Mark - relacja

pół na pół

cienie są straszne, mam błekit, bo spływają mi z oczu, ogolnie kolor słaby, nierownomiernie się rozkładają, nieładne po prostu.
ale za to liner jest super. mam czarny i jestem bardzo zadowolona, super łatwo prowadzi się kreskę, można dawkować jak bardzo szeroka ma byc, kolor jest intensywny, nie rozmazuje sie, schnie rzeczywiście długo, ale to zapewnia trwałośc,
liner nałozony na ten cień jest do d** ale nałozony na jakikolwiek inny cień (byle nie kremowy) trzyma się cały dzien w stanie idealnym.
bardzo pojemny i za to kolejny plus.
Czyli liner na tak, cień na nie

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Zbyt wiele wad.

Dostałam w prezencie kolor beżowy wraz z brązowym linerem

Cień: Kolor bardzo ładny, od biedy da się go równomiernie nałożyć jednak jedynie przy pomocy palców, dosyć trwały, raczej nie zbiera się w załamaniach.

Eye liner: Kolor brązowy jak każdy inny, dosyć ładny. Konsystencja fatalna, zbyt długo schnie, jednak to bym zniosła gdyby nie to okropne kruszenie. Po kilku godzinach dosłownie tworzy grudy na powiekach, które wpadają do oczu i trzeba je non stop wyciągać...

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Rozpoczęte 1

dla mnie OK

Ja w przeciwienstwie do kilku poprzedniczek jestem z niego zadowolona,cien mam fioletowy jasny i ....rozprowadza sie rewelacyjnie bardzo czesto go uzywam fakt moze za dlugo sie nie utrzymuje ale oczy po umalowaniu wygladaja bardzo ladnie,eyelinera uzywam rzadko kolor jest ciemniejszy niz cien wiec ladnie sie to komponuje.uzywam go od 2 miesiecy a opakowanie jak narazie koncze pierwsze a napewno kupie go drugi raz :)

jest ok

Jest dobry, ponieważ ma super eyeliner, wyrazisty, ładny, gdy zasycha ładnie i długo utrzymuje się na powiece, cień mógłby być lepszy, troszkę ciemniejszy w porównaniu z eyelinerem, gdy cień zasycha jest ok, nie robią mi się kreski przy zgięciach, kupiłabym go tylko ze względu na eyeliner.

badziewie :(

zacznę od samego cienia:
konsystencja kremowa, gęsta i lekko płynna. sam kolor ładny, ale fatalnie się rozprowadza na powiekach nie ma mowy żeby przejechać nim 2 razy bo zostawia paskudne zacieki... ble... :| to jeszce nie wszystko niestety... jest bardzio krótkotrwały-po 2 godzinach widać już tylko w "zgięciach" powiek ślady cienia, a sama szczoteczka uniemożliwia precyzyjne nałożenie... poza tym jest też mało kryjący, także słowem: beznadzieja

a teraz eyeliner:
aplikator nie w moim stylu (miękki i giętki niestety), ale tu jeszce bym się pomęczyła z robieniem kresek, gdyby nie fakt, że po prostu nie warto się męczyć, bo efekt koncowy nie zadowalający. po pierwsze długo schnie i wystarczy mrugnięcie oka, żeby znalazł się na górnej powiece i nie tam gdzie trzeba. po drugie zbyt wodnisty i też niedokładnie kryje. po trzecie kreska wychodzi faktycznie cienka (po wielu próbach :/ ). jest bardziej długotrwały niż sam cień, ale to stanowczo za mało. zwykły bubel nawet namawiałam mame, zeby go zwrocila, ale stwierdzila że sie przemeczy

Używam tego produktu odmiesiąca