Aqua Vital Spray (Naturalna woda źródlana)

Aqua Vital Spray (Naturalna woda źródlana)

Naturalna woda źródlana pochodząca z ekologicznych terenów Wyżyny Lubelskiej czysta biologicznie o neutralnym pH, przyjaznym dla skóry. Woda Aqua Vital znakomita do codziennej pielęgnacji cery narażonej na szkodliwy wpływ suchego powietrza, wiatru i słońca. Nawilża, tonizuje skórę twarzy i całego ciała. Używana regularnie przywraca skórze witalność, nadaje elastyczność i młody wygląd. Doskonała do stosowania w domu, pracy, podczas podróży i ćwiczeń sportowych. Niezastąpiona w gabinetach kosmetycznych. Nieperfumowana, bez konserwantów.

Analiza fizyko-chemiczna wody wykonana przez Belneoprojekt.
Ogólna mineralizacja 353,36 mg/litr
Zawartość mineralna: wapń 64,77, magnez 8,17, sód 2,20 potas 1,10, wodoroweglany 212,95 siarczany 11,80, chlorki 7,09, fluorki 0,13

Bardzo dobra

To była moja pierwsza woda termalna, na którą natknęłam się przypadkiem w sklepie. Jest gorsza w składzie i działa słabiej i gorzej oraz w mniejszym zakresie moim zdaniem, ale mimo wszystko ma zalety.

+ cena (za 200 ml zapłaciłam ok. 11 złotych)
+ uspokaja skórę
+ redukuje zaczerwienienia
+ odświeża

- wolałabym wodę termalną z krzemem, a najlepiej to jeszcze ze srebrem, lecz taka chyba nie istnieje.
- trochę gorszy spryskiwacz niż w wodach z wyższej półki (psuje się)
- dostępność (ja widziałam w tylko jednej drogerii, której nazwy nie pamiętam, ale wiem chociaż gdzie jest.

Reasumując, postawione przeze mnie minusy jej nie dyskwalifikują, to moje widzimisię po prostu.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 200 ml

odświeżacz

Zużyłam trzy butelki, ale ostatnia całkowicie mnie zawiodła, gdyż po kilku zaledwie psiknięciach się zepsuła i wylądować musiała w koszu :/
Jest to fajny produkt odświeżający, do którego wracam latem w upały. Nie zauważyłam żadnych efektów poza chłodzącym.
Plus za poręczne opakowanie i dwie pojemności - mniejszą i większą, dzięki czemu jedną można trzymać w domu, a drugą nosić w torebce.

Używam tego produktu od: 2008

Tego mi trzeba !

Nareszcie! Używałem tej wody praktycznie od samego początku pojawienie się w sklepach. Byłam zachwycona, zresztą jestem nadal! Przeszukałam wszystkie rossmany w moim mieście i nie udało mi się jej znaleźć, na szczęście zamówiłam ją na allegro w dużo lepszej cenie niż w drogeriach. Na drugi dzień była u mnie!
Jestem kosmetyczką i prowadzę swój zakład i nigdy nie będę korzystała z innej wody, żadna klientka nigdy nie dostała uczulenia, świetnie nawilża nawet bardzo suchą skórę oraz jej jakość jest równa produktom z dużo wyższej półki cenowej. Dziewczyny jeżeli chcecie produkt do całego ciała, który sprawdza się wszędzie za dobrą cenę to gorąco POLECAM !!!!!

p.s. Poza zakładem używam jej na wyjazdach wakacyjnych, zapewniam że znajdziecie dla niej wiele zastosowań :>

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 50

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

ulubiona

Odkryłam tę wodę przypadkiem kilka lat temu, szukając czegoś w Rossmannie.
Woda bardzo przyjemnie odświeża skórę, łagodzi podrażnienia, nawilża. Używałam jej zamiast toniku, co poradziła mi dermatolog. Poza tym miała wygodny dozownik i rewelacyjną cenę.
Niestety, jakoś wiosną zniknęła z Rossmannów w moim mieście i podobno miało jej już nie być. Od tamtej pory używam toników, ale chętnie wróciłabym do niej, gdyby się pojawiła.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

CZAD!!

Aqua Vital- woda idealna na upały, koleżanka poleciła mi stronę www.aquavitalspray.com a tam znalazłam produkt idealny i jestem jej wdzięczna. Nie dość że w gorący dzień można się nią ochłodzić to jeszcze, gdy byłam nad morzem po spryskaniu się Aqua Vital słonko szybciej mnie "złapało" :)Polecam ją teraz wszystkim znajomym...

Używam tego produktu od:czerwiec

polecam!

Polecam, produkt spelnil moje oczekiwania. Woda dobrze i mocno psika, opakowanie jest poreczne i ladne, skora po uzyciu jest gladka i nawilzona - w skrocie aqua vital bedzie stalym gosciem w mojej torebce. Minus - aby dostac kolejne opakowanie musialam sporo sie nabiegac, ale mieszkam w nie duzym miescie i to z pewnoscia dla tego ;)

Używam tego produktu od: czerwiec

LETNIE WYBAWIENIE !!!

Ta woda jest po prostu świetna!!! Natknęłam się na nią w Rossmanie jakiś czas temu przed wyjazdem do Grecji i powiem szczerze, że ten kosmetyk nie mal uratował mi życie :) Jest genialna na upały, na wycieczce lub gdy po prostu leżysz plackiem na plaży - spryskujesz całe ciało i czujesz się jakbyś dopiero co wzięła przyjemny chłodny prysznic :) a do tego wszystkiego świetnie nawilża i skóra jest po niej taka gładziutka... ;) Zaraz po powrocie biegłam po następną butelkę bo jest to moja jedyna nadzieja w nieklimatyzowanym biurze (uff chyba wszystkie to znacie) Zresztą mam ja zawsze w torebce i psikam się tak często jak to możliwe (w samochodzie, windzie, kolejce u lekarza a zwłaszcza w klubie fitness podczas zajęc) Na prawdę gorąco polecam wszystkim i miejmy nadzieję, że na polskim rynku pojawi się więcej tak trafionych kosmetyków

Używam tego produktu od:2 miesięcy

bardzo przyjemne odswiezenie

kupuje juz kolejne opakowanie tego produktu, znakomity do odswiezenia, buzia po nim jest miekka, ztonizowana, nawilzona. super w podrozy, w szkole. polecam

Używam tego produktu od:pol roku

przyjemna.

Plusy:
+ cena - w promocji ok. 6-7 zł za małe opakowanie
+ wygodne i funkcjonalne opakowanie - niewielkie do torebki
+ idealna na upały - błyskawicznie ochładza i odświeża nie tylko twarz, ale także ciało
+ delikatnie nawilża

Minusy:
- krople mogą wydawać się zbyt duże, czasami spray leje się jak z wiaderka co może przeszkadzać w momencie gdy nie mamy chusteczki
- średnio wydajna

W trakcie wyjazdu, w czasie podróży, w kiepskich warunkach okazuje się zbawienna! Zawsze można dystretnie psiknąć sobie w twarz (pamiętajcie o chusteczkach!) i czuć odświeżenie. Nie mam porównania z innymi wodami termalnymi, ale ta jest zapewne dobra i jeśli już nie zamienię jej na inną ;)

dobry produkt

Kupiłam w chwili kryzysu finansowego - bo latem woda w sprayu jest mi niezbędna, a na Avene nie miałam chiliowo funduszy.
Nie mam jej nic do zarzucenia poza zbyt duzymi kroplami - w porówaniu do mgielki Avene to jak prysznic.
Ale to jedynie mały minusik - poza tym jest produktem równie dobrym jak inne wody w sprayu. A cena przemawia na jej korzyść.

Ilość zużytych opakowań:

Idealny na upały

W porównaniu z innymi wodami termalnymi jest on bardzo tani . Jest po prostu idealny w czasie upałów , kiedy pragnie się czymś schłodzić skórę , a także do utrwalenie makijażu . Polecam z całego serca :)

Ilość zużytych opakowań:

tania przyjemność

Właściwie poprzednie recenzentki wszystko już napisały...U mnie się sprawdza zamiast toniku, do odświeżania makijażu, dla ochłody, pryskam się nią nagminnie. Nie wymagam więcej z powodu ceny i tego, że nie jest to woda termalna tylko źródlana. Fakt, wolałabym kropelki zamiast kropli ale nie przeszkadza mi to bardzo.

Luksusem jest dla mnie to, że z powodu niskiej ceny jak przyjdą upały to mogę się nią pryskać od stóp do głowy...będzie czekać w lodówce:D.
Do zadań specjalnych może skuszę się na podobno mniejsze i łagodzące krople Avenki.

Używam tego produktu od:4mies