Ziołowa odżywka koloryzująca do włosów na bazie naturalnej chny i basmy

Ziołowa odżywka koloryzująca do włosów na bazie naturalnej chny i basmy

Ziołowa odżywka koloryzująca do włosów na bazie naturalnej chny i basmy, pochodzących z ekologicznie czystych plantacji w Azji. Efektywnie i trwale barwi włosy (również siwe), zapewniając im długo utrzymujący się pożądany kolor. Nie niszczy włosów, a wnikając w ich strukturę wzmacnia je od cebulek aż po same końce. Pozostawia fryzurę zdrową, jedwabistą i pełną życia.
Mieszankę trzeba trzymać na włosach od 20 do 60 minut.

Cena: 3,50 zł / 25 g

Ach, ten blask...

Jestem urzeczona blaskiem, jaki mają moje włosy po tej odżywce koloryzującej (odcień brąz). Kolor bardzo ładny, intensywny na moich ciemnobrązowych włosach wyszedł odcień kasztanowy z bardzo intensywnym połyskiem. Żeby włosy się nie plątały i były lepiej odżywione dodałam na 2 opakowania henny pół łyżeczki oleju, taki przepis kiedyś znalazłam i efekt jest olśniewający. Polecam, warto spróbować.

ilość zużytych opakowań: 2

racej nie....

kupiłam farbkę ziołową, bo bardzo dobrze wpływa na moje włoski, odżywia,wzmacnia, nadaje ładny kolorek, ale ta firma i ta farbka raczej mi nie podchodzi.... kolor wyszedł zupełnie inny niź się spodziewałam ....blask, połysk szybko zszedł....po dwóch tygodniach nałożyłam nową farbę tym razem chemiczną i jestem zadowolona :))

Lubię ją

Do tej pory moim faworytem były mieszanki ziołowe firmy Eld. Te odkryłam niedawno i uważam, że są lepsze, a to z następujących względów:<BR>1. Mają estetyczne opakowanie<BR>2. Ziółka trzeba trzymać na włosach maksymalnie godzinę (Eld zaleca do 2 godz!)<BR>3. Jest duży wybór kolorów i to bardzo sensownych.<BR>Ziółka jak to ziółka oczywiście wymagają paprania się z nimi znacznie dłużej i bardziej uciążliwie niż z farbą chemiczną, ale włosy są po nich zdrowe, pięknie lśnią no i kolorek wyszedł mi na włosach dokładnie taki jak pokazano na opakowaniu. Polecam :) Acha, i jeszcze ważna rzecz - mieszanki Eld niełatwo dostać, te ziółka są w każdym kiosku na moim osiedlu. A ta cena... no comments.