Pollena-Ostrzeszów, Dzidziuś, Mydło

Pollena-Ostrzeszów, Dzidziuś, Mydło

Mydło przeznaczone do codziennej pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. Delikatnie natłuszcza i pielęgnuje. Dzięki zawartości olejku migdałowego chroni skórę przed wysuszeniem, pozostawia ją delikatnie natłuszczoną, nawilżoną i aksamitną w dotyku.

Skład: Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Cocamidopropyl Betaine, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Alpha-Isomethylionone, Geraniol, Benzyl Benzoate, CI 77891. (17.02.2010)

Cena: 1,30zł / 100g

Przyjemne

Bardzo fajne mydło o przyjemnym, kremowo- migdałowym zapachu. Tworzy gęstą, kremową pianę. Dobrze myje. Nie podrażnia. Lekko wysusza. Używam do mycia całego ciała i rąk. Polecam.

Mydliny.

Skusił mnie zapach, który bardzo przypadł mi do gustu. Żadne Lovelle, Jonsony, Nivee, Jelpy, Bobini, Bambina, itp. nie pachną tak jak Dzidziuś. Kremowo, lekko migdałowo, bobaskowo.
Jednak moim zdaniem mydło wcale takie delikatne nie jest. Żadnego natłuszczenia nie zauważyłam. Prze kilka myć używałam go do pielęgnacji niemowlaka (dziecko ma skórę delikatną, ze skłonnościami do podrażnień), ale potem przerzuciłam się na emolienty. Od czasu do czasu mydło Jonhsona.
Wkurzały mnie wszędobylskie farfocle, mydliny, które trudno było usunąć z ciała czy włosów dziecka.
Doskonale za to sprawdza się do zapierania.
Może kiedyś jeszcze kupię, dla zapachu, do mycia rąk.

Super mydełko, w niskiej cenie

Kupiłam mydełko skuszona jego ceną i powinem szczerze nie zawiodłam się. Bardzo delikatne, ładnie pachnie i dobrze myje skórę. Dodatowo jest przebadane darmatologicznie :-)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Dodaje do ulubionych! :)

Mydełko super nadaje się do mycia cery trądzikowej. Myje i sprawia, że skóra jest milutka i bez podrażnień, uczucia ściągnięcia.
Same plusy:
- myje
- cena
-delikatność
- dostępność
- zastosowanie - dla małych i dużych

Używam tego produktu od: od niedawna
Ilość zużytych opakowań: 2 x 100g

Przyjemne :)

Bardzo lubię to mydełko, za jego cudowny zapach i właściwości. Myje nim twarz i miejsca intymne (oczywiście do tego celu posiadam dwa mydła ;D). Nigdy nie mnie podrażnił, nie uczulił. Dobrze myje, pozostawia skórę czystą ale nie ściągniętą czy suchą. Dobrze się pieni, zmywa. Polecam do buzi szczególnie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

takie fajne mydełko

Bardzo go lubie za zapach i jego własciwosci jest mydełkiem bardzo dobrym,fajnie sie pieni nie wysusza drastycznie ja myje nim twarz bo powróciłam do mydeł po przygodach z żelami.J ak dla mnie spełnia idealni swoje zadanie ot poprostu dziecięce delikatne mydełko.produkuje go polska firma a to dla mnie wielki plus ,jest testowane dermatologicznie.Używam go na przemian z innymi dziecięcymi mydłami.Polecam wypróbowac.

Używam tego produktu od: około 1 rok z przerwami
Ilość zużytych opakowań: z 5 sztuk

dobre do prania ciuszków

+ spiera plamki po kupkach lepiej niż płyn do prania i wysoka temperatura

- wysusza skórę, o czym mogłam przekonać się na sobie (a dodam, że nie mam wrażliwej skóry) - synka tym mydełkiem nie myłam

Produkt zakupię ponownie, ponieważ bardzo pomaga mi w codziennym praniu, natomiast nie będę używać go zgodnie z jego przeznaczeniem

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 po 100 gr

Przeciętne

- dość mocno się pieni
- pachnie neutralnie, tak typowo "mydlanie" ;)
- trochę wysusza skórę
- wydajne i tanie

Ot, takie zwykłe, przeciętne mydełko.

Fajne :)

zalety:
*ślicznie się pieni
* skóra jest po nim ładnie nawilżona i milutka
* wydajne
* tanie
*nie wysusza buźki jak zwykłe mydła
* nie podrażnia
*ładnie oczyszcza skórę

wady
* nie wiem od czego to zależy, ale czasem lekko się buxka świeci, ale to taki powiedziałabym "naturalny" ;) błysk a nie "nieświeży"
po Bambino skóra jest idealnie matowa dlatego 4 gwiazdki

Używam tego produktu od:-