Kolastyna, Balsam po opalaniu S.O.S. łagodzący skutki poparzeń

Kolastyna, Balsam po opalaniu S.O.S. łagodzący skutki poparzeń

Łagodzący balsam SOS na poparzenia to idealny preparat do pielęgnacji skóry po intensywnym opalaniu (również w solarium). Jego bogata formuła działa niczym SOS na piekącą i poparzoną słońcem skórę. Witamina E głęboko nawilża i odżywia przesuszony naskórek, a wyciąg z aloesu koi i łagodzi podrażnienia, przynosząc skórze natychmiastową ulgę. Zawartość bisabololu intensywnie pielęgnuje i łagodzi wszelkie podrażnienia. Specjalny czynnik Fito Fruit działa nawilżająco i odświeżająco. Systematyczne stosowanie balsamu przedłuża trwałość opalenizny oraz zapewnia skórze zdrowy i piękny wygląd.

Wycofane :(

Ten balsam był świetny. Dawał ukojenie poparzoonej skórze i już wycofany? Naprawdę świetnie nawilżał skórę, przyjemnie pachniał i przynosił ulgę. Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

REWELACJA - POLECAM WSZYSTKIM POPARZONYM :) !

ten balsam jest rewelacyjny, tylko dzięki niemu mogę uniknąć bolesnego łuszczenia i schodzenia poparzonej słońcem skóry
idelanie nawilża

plusy:
+ cena
+ dostępność
+ działanie

minusy:
- wolno się wchłania

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 250 ml

Pomocnik na lato

Odkąd sięgam pamięcią ten balsam był ze mną :)
Jest naprawdę świetny na oparzenia słoneczne.
Nawilża i łagodzi a opalenizna bardzo długo się trzyma po jego stosowaniu.
Nie wiem czy można mu coś zarzucić :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Nieoceniona pomoc

Po raz pierwszy kupiłam go dość dawno temu, kiedy to mój chłopak poparzył się na słońcu. Naprawdę przynosił mu ulgę, odpowiednio szybko zaaplikowany zapobiegał schodzeniu skóry, gaził pożar naskórka, przyjemnie chłodził i stawiał skórę na nogi-nawilżał, regenerował.
Od tego czasu towarzyszy nam nieodłącznie co lato podczas kąpieli słonecznych-teraz już nawet nie jako ratunek na poparzenia a jako kosmetyk do pielęgnacjii po opalaniu. Naprawdę cudownie nawilża skórę, łagodzi ewentualne podrażnienia, zauważalnie przedłuża trwałość opalenizny, regeneruje, koi, przynosi ulgę po dniu spędzonym nad wodą. W lecie, gdy się opalamy może z powodzeniem zastąpić balsam do ciała. Szybko się wchłania, jest lekki i nie pozostawia po sobie tłustego filmu, nie klei się co sprawia, że z chęcią sięgną po niego nawet mężczyźni. Ma przyjemny zapach, ładne opakowanie, jest wydajny, ogólnodostępny, niedrogi.
Polecam trzymać go w lodówce-to potęguje jego cudowne efekty.

Używam tego produktu od: co roku w lecie
Ilość zużytych opakowań: już dobrych kilka się uzbiera:)

Godny polecenia

To jedyny balsam po opalaniu, na którym się nie zawiodłam. Dosłownie "gasi" oparzenia, przynosi ulgę rozpalonej skórze, doskonale się wchłania, nie brudzi ubrań.
\\nJako minus mogę podać zapach - zbyt kokosowy, ale to mnie nie zniechęci do używania tego balsamu.

Jest świetny :))

Nie spodziewałam się zupełnie, że tak tani balsam po opalaniu będzie aż tak dobry :) Używałam go w czasie urlopu, gdzie mocno eksponowałam skórę na słońcu. Balsam przy codziennym używaniu bardzo dobrze nawilżył i świetnie wygładził skórę, złagodził skutki nadmiernych kąpieli słonecznych ;). Zapobiegł późniejszemu łuszczeniu się skóry, chyba pierwszy raz w życiu nic takiego mi się nie przydarzyło ;), a zazwyczaj skóra mi schodzi. No i pięknie utrwalił opaleniznę. Skóra po prostu stała się dużo ładniejsza. Konsystencja super i bardzo ładny zapach, wchłania się błyskawicznie. Coś mi się zdaje, że będzie ze mną na każdym urlopie ;) Polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

rewelacja!

Balsam spisał się świetnie! Ładnie się wchłania. Skóra jest dobrze nawilżona. Już po ok. 2 dniach skóra mnie nie piekła, a zaczerwienienie zniknęło. Dzięki regularnemu stosowaniu [za każdym razem po zejściu z plaży] skóra mi nie schodziła, w jednym miejscu się łuszczyła delikatnie.

Używam tego produktu od: rok

Bardzo dobry

W trakcie zakupów w drogerii szukałam wychwalanego na wizażu balsamu po opalaniu z tej samej firmy , jednakże nie mogąc go znaleźć skusiłam się na S.O.S i .. nie zawiodłam się :)
Po dwóch dniach przebywania na słońcu byłam ostro spieczona . Piekła mnie buzia , plecy i ramiona . Z tymi właśnie częściami ciała mam największy problem , jeśli chodzi o łuszczenie się skóry po opalaniu .
Po kąpieli posmarowałam się tym balsamem .
+baardzo przyjemny zapach
+dobra konsystencja
+szybko się wchłania , nie pozostawia lepkiej warstwy
+skóra jest dobrze nawilżona
+na drugi dzień zniknęły zaczerwieniena na twarzy i plecach , skóra nabrała ładnego , brązowego kolorytu .
+dzisiaj mija 5ty dzień , od kiedy pierwszy raz użyłam balsamu i do tej pory nie złuszczył mi się nawet najmniejszy płatek skóry, co w moim przypadku jest ogromnym sukcesem !!

Minusy ? Większych minusów nie widzę , może poza wyjątkiem tego , że opakowanie jest zdecydowanie za małe :)I żałuję niezmiernie , że ten niezwykle przyjemny zapach dość szybko ulatnia się ze skóry .
Mimo to , daję zasłużone 5 gwiazdek ,bo jak dotąd jest to jedyny kosmetyk , po użyciu którego skóra kompletnie mi się nie łuszczyła . POLECAM

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

boooski!!

+ ładny zapach
+ nie za wodnisty i nie za gęsty
+ szybko się wchłania
+ redukuje zaczerwienienie (zaraz po przyjściu z plaży można powiedzieć średnio czerwona - nie spalona - posmarowałam się i na drugi dzień skóra miała już ładnie brązowy kolor, jedynie lekko zaróżowiony)

- mało wydajny

Używam tego produktu od: 2 tyg

Bardzo dobry balsam :)

Zacznę od pierwszego wrażenia. Opakowanie jak opakowanie, przyczepiłabym się tylko do niepłaskiej zakrętki, przez co trudno postawić kosmetyk do góry nogami żeby pod koniec opakowania łatwiej było wyciskać balsam. Zapach na początku mi się nie spodobał, ale na skórze jest bardzo ładny. Kupiłam go tydzień temu, po całym dniu nad wodą kiedy to słońce dosłownie mnie spaliło, a na następny dzień, również spędzonym na zewnątrz w dosyć skąpym ubraniu jeszcze doprawiło. Balsam rozprawił się z tym znakomicie, na początku piekło mnie trochę, ale o wiele mniej niż zwykle. Nogi, brzuch, ręce, twarz, plecy zbrązowiały, problem schodzącej skóry miałam tyko na dekolcie i ramionach :(
Gdybym miała ciemniejszą karnację przyczepiłabym się do tego, ale mam jasną i zwykle po kąpieli słonecznej skóra schodzi ze mnie płatami, teraz delikatnie łuszczyła mi sie tylko w czterech punktach. Dlatego kupiłam od razu drugie opakowanie na zapas i nie chcę testować już nic innego! :D

Używam tego produktu od: ponad tydzień ;O
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe :)

Bardzo dobry

Kupiłam go po przedobrzeniu na solarium i miło się zaskoczyłam.
Po dwóch dniach moje skóra mnie nie piekła, a po posmarowaniu od razu przynosiłam skórze ukojenie tym balsamem.
To poprostu mój ratunek.
Wczoraj sięgnełam po niego ponownie po całym dniu nad morzem. Mam bardzo jasna karnacje i skutki poparzenia są baaardzo widoczne. Smarowałam się nim wczoraj i dziś, czerwone trochę zeszło i mniej piecze.
Nie mialam pęcherzy, skóra nie schodziła za mocno, może kilka wiórków, także wlasciwosci nawilzajace potwierdzone :)
Naprawdę go lubię.
to moje S.O.S Używam tego produktu od: 6 miesiecy