Ceramide, Plump Perfect Lip Moisture Cream SPF 30 (Krem do ust)

Ceramide, Plump Perfect Lip Moisture Cream SPF 30 (Krem do ust)

Specjalistyczny krem do pielęgnacji okolic ust. Specjalny kompleks hexapeptydowy oraz ceramidy pozwalają na wygładzenie pionowych zmarszczek, jak również nawilżenie oraz optyczne powiększenie ust. Filtr SPF30 chroni delikatne okolice ust przed działaniem promieni słonecznych.

Cena: 27EUR / 15ml

I jest!!

Krem dostaje ode mnie jedną dodatkową gwiazdkę, za to samo, co narzeczony kobiety po 25-tce, czyli za to, że jest;) Ze świeczką szukać kremu do ust na półkach perfumeryjnych (nie mam na myśli balsamu, tylko krem właśnie). Zalecany jest pod szminkę i ponoć zapewnia nawilżenie. Nawilżenie owo nie jest jakieś spektakularne i nie zauważyłam szczególnych zmian w zachowaniu szminki, ale za same usta posmarowane kremem wyglądają bardzo ładnie. Co prawda krem tak jakoś minimalnie tworzy białą powłoczkę na ustach (ledwo zauważalnie), ale są one naprawdę fajnie jasnoróżowe, rzeczywiście powiększone, a że krem ich przy tym nie nabłyszcza, wygląda to dość mocno jak promowany czasem "no make-up look". Ładnie i naturalnie, jeśli komuś się znudziły sparkling, shimmer, glossy, shiny itd.
Tubka jest dość spora, cena nie jest jakaś powalająca, bo nie jest to kosmetyk, który trzeba będzie co miesiąc wymieniać. Generalnie daję 3*, być może podwyższę ocenę, jak dłużej poużywam, choć krem ma niełatwe zadanie mówiąc szczerze, stosuję go bowiem prewencyjnie, jako że jestem (nadal!) dość młoda, a dbanie o wygląd (oprócz torebek-jakże typowe) stanowi moje hobby:)Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 zaczynam