Nail Care System, Zmywacz do paznokci 'Bomba witaminowa'

Nail Care System, Zmywacz do paznokci 'Bomba witaminowa'

Bezacetonowy zmywacz do paznokci wzbogacony witaminami A , E i F. Dostępny z kilku wersjach zapachowych - róża, lawenda, ocean, akacja.

zapachowa
bez acetonu
w butelce
>100ml

Nie dla mnie

Mam zmywacz "różę", ma okropny zapach, bardzo drażniący, kupiłam w Rossmanie i pewnie bardzo się spieszyłam i wzięłam pierwszy lepszy w przystępnej cenie, no cóż... "jak się człowiek spieszy... " :) Nie najlepiej radzi sobie z lakierami ciemnymi, przy tzw. piaskowych lakierach trzeba się naprawdę namęczyć, a dodatkowo pozostawia brokat. Co tu dużo mówić, jedynym plusem jak dla mnie jest cena. Na moich paznokciach nie sprawdziło się NIC z tego co obiecuje producent. Niestety. Nie regeneruje, nie wzmacnia, nie nawilża i nie natłuszcza. Nie chroni, nie pielęgnuje- wysusza.
Skończę to opakowanie, jako że jestem przeciwnikiem wyrzucania niezużytych kosmetyków, ale na pewno już więcej do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: październik 2013
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Dobry

Oceniam wersję lawendową.
Plusy:
-tani
-wydajny
-duża pojemność
-dobrze zmywa lakier
-nie wysusza skórek i paznokci
-widać stopień zużycia produktu

Minusy:
-trochę drażniący zapach, lawendę czuć dopiero po pewnym czasie
-nie widziałam go stacjonarnie

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

od biedy ujdzie

To nie jest mój typ, ale w ostateczności kupiłabym go, bo przynajmiej zmywa lakier. A niektore nawet tego nie potrafiły. Niestety nie chroni paznokci i jest mało wydajny. Nie polecam go do stosowania na co dzień.

Modne paznokcie 2017 - najnowsze trendy

Nie polecam

Mam zmywacz do paznokci Róża, nie pamiętam zupełnie w jakich okolicznościach go nabyłam i gdzie.. Sadząc po tym jak działa - musiało to być wyjątkowo podłe miejsce ;)

Jego właściwości zmywające lakier oceniłabym na zupełnie przeciętne - łatwo radzi sobie z jasnymi kolorami, z ciemnymi gorzej, przy brokacie leży i kwiczy.

Rzeczą która absolutnie wręcz uniemożliwia jego stosowanie jest fakt, że zmywacz wyjątkowo źle działa na paznokcie, na skórki wokół nich, jak również na palce u ręki w której trzymamy nasączony nim wacik. Skóra po jego użyciu jest ściągnięta, pomarszczona, ja odczuwam wręcz ból.

Nie sądziłam, że da się zepsuć taką rzecz jak zmywacz do paznokci :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Średnio!

Rzadko maluje paznokcie lakierem - wyjątkiem jest lakier bezbarwny. Zmywacz bezacetonowy jest mi potrzeby to zmycia odżywki eveline. Używałam zmywacza lawendowego. Jestem z niego średnio zadowolona.

Zalety:
+ ma fajny, łagodny zapach jak nie zmywacz
+ jest bezacetonowy
+ duży
+ tani
+wydajny

Wada:
- wysusza płytkę paznokcia i skórki - to mnie zniechęciło do kupienia kolejnego opakowania

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

tragiczny zmywacz

Ten zmywacz jest okropny, mam lawendowy. To co robił z moimi paznokciami to nie mieści się w głowie...wysuszał je, zostawiał na nich biały osad, nawet palce mi wysuszał. Kolejny minus za to, że ciężko zmywał ciemne lakiery, z jasnymi jeszcze w miarę dawał radę. Jedynie mały plus za delikatny zapach. Jednak w tej chwili zmywacz stoi na półce i zastanawiam sie czy go nie wyrzucę. Nie polecam.

Używam tego produktu od: już nie używam

Wysuszacz pospolity

Posiadam wersję akacjową- ma miły niezbyt drażniący zapach, no i jest dość tani, ale na tym plusy tego zmywacza się kończą. Okropnie wysusza paznokcie i skórki. Pozostawia białe plamki i kompletnie nie radzi sobie z ciemniejszymi lakierami- by zmyć moją ulubioną krwistą czerwień potrzebowałam aż (sic!) 10 wacików. Zmywacz jest niezbyt wydajny i słabo zmywa.

Plusy:
+zapach
+cena

Minusy:
-wysusza
-jest niewydajny
-słabo zmywa
-pozostawia białe plamki

Jest okropny, więc na pewno nie wrócę do niego ponownie.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Dobry

Ja jestem zadowolona z tego zmywacza!
Cena niska, pojemność duża, ładny lawendowy zapach, nie śmierdzi.
Dobrze zmywa lakier, jest wydajny!
A to że zostawia biały nalot na paznokciach to mi nie przeszkadza bo każdy zmywacz tak robi!
Co do wysuszania- wiadomo jak każdy zmywacz zawsze troche wysuszy nam te paznokcie, ale wystarczy oliwka do skórek i jest dobrze!
Jega zadaniem jest dobrze zmyc lakier i spełnia to zadanie!
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Sama nie wiem ...

Plusy:
pojemność, cena, posiadam zapach lawendowy i nie jest najgorszy więc ok

Minusy:
tak jak już inni pisali zostawia taki biały nalot, wysusza płytkę paznokcia, trzeba troszkę trzeć żeby dokładnie zmyć lakier

Ma zalety i wady, ale raczej do niego wrócę.

Używam tego produktu od: kilkanaście razy użyłam
Ilość zużytych opakowań: pół buteleczki

Nie polecam

Nareszcie udało mi się skończyć ten zmywacz, miałam ten o zapachu lawendy. Oprócz mniej drażniącego zapachu nie posiada żadnych zalet, przede wszystkim bardzo ciężko jest zmyć nim paznokcie. Musiałam wielokrotnie zmieniać waciki, i trzeć, trzeć, trzeć..
Zmywacz pozostawia na moich paznokciach biały osad i je wysusza.

Ilość zużytych opakowań: 1 (nareszcie!)

może być

Używam raczej innych zmywaczy, ale ten mi kupił dziadek, więc muszę go zużyć ;-) Mam wersję akacjową. Zapach nie jest drażniący, a zmywacz dobrze sobie radzi ze swoim zadaniem, czyli zmywaniem. Cena 5 zł, ale pojemność OK.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

Nie wiem.

Zalety: cena (niecałe 4 zł) i spora pojemność. Mam wersję lawendową, więc zapach mi odpowiada bardzo. Dobrze zmywa lakier, ale zostawia na paznokciach biały nalot, a to jedyna wada tego zmywacza. Nie jest to zmywaczowe mistrzostwo świata, ale to czasowa niezła alternatywa dla droższych i lepszych zmywaczy.

Używam tego produktu od: parę miesięcy, z przerwami.
Ilość zużytych opakowań: dwa.