Eva Natura Zioła Polskie, Potrójna moc ziół, Szampon do włosów przesuszonych, blond i po rozjaśnianiu Rumianek, lipa, nagietek

Ekstrakty: rumianek, lipa, nagietek.
Efekt: nawilżone, miękkie i jaśniejsze włosy o jedwabistym połysku.

Przyjemny.

Często zmieniam kolor włosów. Aktualnie cieszę się jesiennym, średnim blondem z miodowym poblaskiem. Moje włosy są suche dosyć zniszczone jak to po farbowaniu. Staram się jednak o nie dbać. Na co dzień używam raczej kremowych szamponów, ale od czasu do czasu sięgam po te ziołowe.

Plusy:
+ ładna szata graficzna
+ bardzo przyjemny zapach
+ po wysuszeniu włosy są nabłyszczone, szampon niweluje ich szorstkość
+ świetny na elektryzowanie się włosów
+ produkt polski
+ w dogodnej cenie
+ nadaje miodowej poświaty

Neutralne:
- nie nadaje się do zmywania olejów jest za treściwy

Minusy:
- niestety mało wydajny
- czasem obciąża, nawet włosy suche

dla suchych włosów

Szampon ma zacny skład, mam wrażenie że niestety zbyt zacny dla tłustych włosów. Moich nie jest w stanie wyczyścić do cna tak jak szampony Nature Style.

Mam włosy niefarbowane, nieporowate. Nie zauważyłam działania rozświetlającego.

Polecam farbowanym włosom.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Przeciętny

Zwyczajny szampon za niewielką cenę. Na początku drażnił mnie zapach, taki babciny, ziołowy. Potem się przyzwyczaiłam, chociaż moim zdaniem mogliby dać jakąś bardziej neutralną i przyjemniejszą kompozycję.
Sam szampon dobrze mył, włosy po nim miałam dosyć długo świeże. Nadmiernie nie plątał, ale odżywka po nim musi być. Co do refleksów na blondzie... na moich farbowanych włosach nie zauważyłam zmian.
Ogólnie wspominam go nienajgorzej, chociaż na razie nie planuję do niego wracać. Znam fajniejsze.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 op. 300 ml

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Refleksów słonecznych brak

Na plus jest cena i zapach. Ładnie się też pieni. Rozczarował mnie jednak brakiem refleksów na włosach a właśnie po to go kupiłam. I za to odejmuję mu gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie polecam

-bardzo plącze włosy
-pozostawia je szorstkie i niemiłe w dotyku
-ciężko po nim rozczesać włosy
-aby włosy jakoś wyglądały trzeba nałożyć odżywkę po tym szamponie

+cena
+zapach

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

Najlepszy!

Kupiłam całkowicie przypadkiem, skuszona ceną w Rossmannie. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że to jest to, więc pognałam po jeszcze parę buteleczek. I słusznie, bo w ciągu tygodnia zdołali go wycofać :-(

Plusy:
- włosy świetnie się po nim rozczesują - nie potrzebna mi żadna odżywka
- nie puszy
- spowalnia przetłuszczanie - moje mocno przetłuszczające się włosy mogę być do drugi dzień
- dobrze się pieni
- cena
- mój blond nabrał trochę złocistych refleksów
- świetnie nawilża

Minusy:
- wydajność

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2? 3?

Nawet nie przeciętny

Muszę dać 2,5 gwiazdki ponieważ już nie mogę doczekać się kiedy go skończę choć to tylko małe opakowanie.
Szampon tępy w stosowaniu. Niby z SLS ale pieni się średnio. Nie widzę po nim uniesienia włosów po umyciu. Brak nawilżenia. Włosy po nim na pewno nie są miękkie a jedwabistego połysku też jakoś brak.

Jedynym plusem jest cena. Zapłaciłam chyba 3 zł.

ok

Kupiłam w rozstanie bo potrzebowałam jakiegoś taniego szamponu do włosów blond
Plusy
-cena
-polski producent
-ładnie oczyszcza
lekko wysusza włosy ale jak się należy odżywkę to jest ok

Na pewno nie do codziennego stosowania

Kupiłam ten produkt z zamiarem przetestowania na moich naturalnych blond włosach. Skusiła mnie między innymi niska cena i rumianek, który mógłby je delikatnie rozjaśnić.

Niestety szampon się u mnie kompletnie nie sprawdził.

- Plącze włosy
- Wysusza je przy dłuższym stosowaniu
- Ma okropny, chemiczny zapach
- Brzydkie opakowanie (na tyle, że przelałam szampon do innej buteleczki)

Jest idealny do sporadyczne stosowania, oczyszczania włosów ale na pewno nie do codzienego mycia. Bez zastaosowania odżywki włosy są bardzo wysuszone i nie miłe w dotyku.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: Dwa Tygodnie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Dobry tylko do sporadycznego oczyszczania

Ten szampon idealnie nadaje się do oczyszczania skóry głowy i włosów nie więcej niż raz w tygodniu. Niestety wysusza włosy i zawiera SLS :(
Daję 3 gwiazdki za: niską cenę, ładny zapach i dobre oczyszczanie.

Dobrze myje ale przesusza.

Zalety ;
- Cena.
- Opakowanie. Estetyczne, łatwo się otwiera, lekko zwężone po środku - wygodnie się trzyma.
- Wyciągi roślinne wysoko w składzie.
- Bardzo dobrze myje, zmywa wszystkie sylikony i inne świństwa.
- Nie podrażnia.
- Nie uczula.
- Ładny, przyjemny zapach.
- Dobrze się pieni - pod warunkiem,że aplikujemy na dobrze zwilżone włosy.
- Dostępność.

Wady ;
- Zbyt wodnisty.
- Mało wydajny.
- Nie nadaje się do codziennego mycia włosów.
- Przy dłuższym stosowaniu przesusza i nawet ekstrakty z rumianka, lipy czy nagietka na niewiele się tutaj zdadzą.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego.

Porządny szampon.

Obecnie mam bardzo długie, gęste i grube, wysokoporowate falowane włosy. Są w dość dobrej kondycji( nie farbuję, nie prostuję ani nie suszę suszarką), jedynymi ich problemami jest suchość i puszenie się, w związku z tym oraz faktem, że jestem blondynką, postanowiłam wypróbować ten szampon i muszę przyznać, że jest bardzo porządny.
* KONSYSTENCJA, ZAPACH- szampon ma konsystencję bardzo rzadkiego żółtawego żelu, trzeba na niego uważać, bo łatwo ześlizguję się z dłoni, ale da się nad tym zapanować. Ma według mnie przyjemny zapach- ziołowy, ale nie taki drażniąco- śmierdzący, tylko świeży, soczysty, naturalny. Zapach nie jest bardzo intensywny i nie czuć go raczej na włosach po umyciu;
* SKŁAD- dla mnie całkiem dobry, zawiera SLS( mi to nie przeszkadza), ale poza tym nie ma w nim mnóstwa zbędnej chemii, za to dość wysoko w składzie są wyciągi roślinne;
* DZIAŁANIE- szampon dobrze się pieni, pod warunkiem, że nałożymy go na porządnie zmoczone włosy, łatwo się spłukuje.
Bardzo dobrze i dokładnie myje i oczyszcza włosy oraz skórę głowy, pozostawia uczucie świeżości i porządnego oczyszczenia. Włosy po nim długo zachowują świeżość, mogłam myć je co dwa, nawet co trzy dni i nie było problemu z przetłuszczeniem. Szampon nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy, ma dość dobry wpływ na włosy, nie splątuje ich podczas mycia, nie wysusza ich, nie nasila tendencji do puszenia się, którą mają niestety moje włosy. Dzięki temu szamponowi włosy są dokładnie oczyszczone, w duecie z odżywką sprawia, że wyglądają na błyszczące,dość mocne i zdrowe;
* WYDAJNOŚĆ, OPAKOWANIE- ze względu na rzadką, lejącą konsystencję szampon należy do średnio wydajnych, przy myciu moich długich i gęstych włosów co dwa dni wystarczył mi na miesiąc( parę razy podkradł mi go też mój mężczyzna;p), ale szampon bardzo dobrze działa i jest tani, więc wybaczam mu zmniejszoną wydajność. Opakowanie jest proste, skromnie lecz estetycznie wyglądające, wygodne w użyciu- łatwo sie otwiera/zamyka, dozuje odpowiednią ilość szamponu, można wykorzystać go do samego końca dzięki możliwości postawienia go do góry dnem;
* CENA/ DOSTĘPNOŚĆ- kosmetyk tani, na każdą kieszeń( zwłaszcza studencką;)), jego cena to niecałe 6 złotych. Można go kupić w Rossmanie, Naturze, mniejszych drogeriach i supermarketach. Dla mnie dużym plusem jest to, że to kosmetyk polski, wolę wspierać rodzime firmy niż zagraniczne koncerny, które często wcale nie oferują wiekszej jakości a jedynie wyższą cenę;

Podsumowując, jest to dobry szampon, bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, porządnie myje, nie szkodzi włosom, ładnie pachnie i jest tani. Czego chcieć więcej?:)