High Beam (Rozświetlacz do twarzy)

High Beam (Rozświetlacz do twarzy)

Opalizujący delikatnie na różowo uniwersalny rozświetlacz na policzki, skronie, powieki i usta. Daje satynowy połysk tworząc młodszą, świeżą i rozświetloną cerę. Można go dodawać także do podkładu lub kremu dla większego efektu.

Świetny

Bardzo fajny produkt... spełnił moje oczekiwania.
Jako jeden z nielicznych daje tak piękny efekt tafli, który można stopniować.

+ skóra wygląda świeżo
+ efekt rozświetlenia nie jest tandetny
+ cena jest bardzo dobra zważając na ilość i jakoś produktu
+ jest trwały
+ nie działa negatywnie na skórę
+ jest bardzo uniwersalny

MINUS - Troszkę ubolewam, że nie znalazłam produktu, który tworzyłby taki efekt, a był w kamieniu.
Aplikacja nie przypadła mi specjalnie do gustu.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138576].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam go!

Osobiście nie przepadam za żadnymi kremowymi kosmetykami, nie byłam więc zadowolona gdy dostałam go w prezencie. Mogę szczerze powiedzieć że zmieniłam zdanie!

Jest cudowny, rozświetla tam gdzie chce i nie jest to ogromny błysk, taki zdrowy \'glow\', po prostu idealny, daje mu 10/10. Na pewno zakupię kolejny gdy mój mi się skończy.

Rozświetlasz ten tez jest super trwały, efekt utrzymuje się cały dzień, jak dla mnie poza ceną nie widzę żadnych wad, ale można utrafić go w promocjach

Używam tego produktu od: ponad roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005480].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie najlepszy KWC

Jest najlepszy, najbardzej trwały i uniwersalny, ale trzeba rozumieć do czego służy i nauczyć się go używać ;)

Zdecydowałam się na jego zakup, bo szukałam produktu który będzie rozświetlał DOKŁADNIE te miejsca, które chcę, a nie błyszczał na całej twarzy.

Stosuję go do podkreślenia łuków brwiowych, kości policzkowych, skroni, czasami ust. Nakładam na gotowy makijaż, aplikuję maleńkie kropeczki, które natychmiast rozcieram, wklepuję opuszkami. Efekt jest niesamowity, twarz jest wymodelowana, świeża, kobieca, ładniej wychodzi na zdjęciach.

Efekt "glow" intensyfikuję w zależności od okazji. Na co dzień uzywam bardzo niewiele, na imprezy więcej - nakadam kolejną warstwę po roztarciu pierwszej.

Produkt jest bardzo poręczny, wielkości lakieru do paznokci, można go nosić w torebce, łatwo zabrać na wakacje. Nie wymaga pędzli ani dodatkowego oprzyrządowania ;)

Płynna konsystencja po kilku miesiacach gęstnieje, ale nadal spełnia swoje zadanie.

Tym, które rozpoczynają przygodę z High Beam polecam nie znięchęcać się po pierwszych nieudanych próbach. Bawcie się tym produktem, eksperymentujcie, aż dojdziecie do efektu idealnego (i uzależnicie się tak jak ja ;) )

Używam tego produktu od: 12 m-cy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1-go

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922914].usefull || 0 }}% pomocna.

Kosmetyki Max Factor

Ładny, ale w kamieniu lepsze

Mam miniaturkę z zestawu Feelin\' dandy, ale oceniam kosmetyki osobno, bo ciężko o wyciagnięcie średniej z czterech kompletnie różnych produktów. Poza tym, te miniaturki (HB - 4ml) mają tak niewiarygodną wydajność, że spokojnie można już kosmetyk ocenić. Mojego High Beam\'a używam od wielu miesięcy (ostatnio rzadziej, bo mam już Mary-Lou) i nadal jest jakieś 1/3 buteleczki.

HB ma kolor idealny dla zimy - blady, jasny róż. Pięknie migocze, och, pięknie... Rzeczywiście można go nałożyć wszędzie tam, gdzie zazwyczaj rozświetlacz się kładzie i wygląda uroczo, nie sztucznie. Nie próbowałam tylko mieszać z podkładem, bo mam cerę lekko się przetłuszczającą i raczej mijałoby się to z celem.

Efekt tafli utrzymuje się wiele godzin.

Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to kłopot w aplikacji - owszem, pędzelek jest wygodny, ale sama formuła rozświetlacza w płynie wydaje mi się mało trafiona. Może dla suchych cer albo jeśli ktoś chce go z tym podkładem mieszać? W każdym razie produkt nałożony punktowo potrafi rozmazać podkład i to trudno mu wybaczyć.

Zdecydowanie lepiej sprawdza się Mary-Lou, choć kolor lepszy dla mnie ma HB.

Poza tym cena jest niewiarygodnie wysoka! Może lepszym posunięciem marketingowym byłoby sprzedawać takie miniaturki za 1/3 ceny? I tak wystarczą na dłuuugo.

Jeśli ktoś lubi rozświetlacze w płynie - polecam.

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: małe w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901836].usefull || 0 }}% pomocna.

Sama nie wiem

Rozswietlacz ma ladny odcien i daje delikatny efekt. Niestety po zastosowaniu robi mi takie delikatne pudrowe plamki (pod niego aplikuje tylko baze brazujaca z Chanela). Wydaje mi sie ze to wina jego plynnej konsystencji. W przyszlosci napewno wybiore jakis rozswietlacz w kamieniu.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[899504].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z leprzych rozswietlaczy !

bardzo fajny maly cudak !
trwaly i za to go uwielbiam
mazisty
latwy w rozsmarowaniu
efektowny
wielofunkcyjny
mozna stosowac sam na puder na podklad
mozna mieszac z fluidem
mozna dawac pod fluid
mozna dawac na usta
na oczy
pod luk brwiowy
na policzki albo na kosci policzkowe
mozna nim robic duzy badz maly efekt
jest w bardzo twarzowym odcieniu srebrzystoblyszczacego polyskujacego rozu
roz jest jasny ale nie bialawy
jest przezroczystawy
nie daje zbytnich rumiencow
pieknie podkresla twarz
daje glow
efekt jest amerykanskich gwiazd!
one to pokochaly i ja tez!!!
piekny wydajny i troche drogi produkt
benefit ma przewartosciowane kosmetyki
ale swoja prace robi :)

polecam

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[869669].usefull || 0 }}% pomocna.

Absolutne cudo!

Nie używałam nigdy rozświetlaczy, więc nie mam porównania, ale po co mam porównywać i szukać czegoś innego skoro ten rozświetlacz jest cudowny?
Od dawna mi się marzył (przyznam, że na początku urzekło mnie samo pudełeczko), a zwłaszcza odkąd przetestowałam go w Sephorze, ale zawsze miałam pilniejsze wydatki. Na szczęście zorientowałam się, że mogę kupić miniaturę.
Kiedy pierwszy raz go nałożyłam i potem jechałam samochodem (na szczęście jako pasażer:D), cały czas gapiłam się w boczne lusterko, bo byłam zachwycona tym, jak wyglądam :D Świeciło słońce i moja twarz była idealnie roświetlona, gładka, no cudo. Zawsze zastanawiałam się, jak osiągnąć taki efekt jak widzę w TV i udało się.
Nakładam High Beam (palcami, nie umiałabym tego zrobić pędzelkiem) głównie pod oczy i na szczyty kości policzkowych, ale od jakiegoś czasu "wyciągam" też na dalsze części policzków. Nakładam już po podkładzie i pudrze, mam wtedy idealnie matową twarz, a rozświetlacz daje osławiony efekt tafli. Na to delikatny róż i wyglądam jak po photoshopie, naprawdę, mogę się godzinami gapić w lusterko, bo efekt, jaki daje High Beam, jest naprawdę niesamowity. Twarz wygląda niesamowicie świeżo, zdrowo i nieskazitelnie, promiennie (zawsze marzyłam o tym efekcie, bo często wyglądam jakbym była niewyspana i mam duży problem z cieniami pod oczami) i nieco nawet młodziej, choć tego na szczęście jeszcze nie potrzebuję

Używam tego produktu od: kilkanaście użyć
Ilość zużytych opakowań: w trakcie małego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[857226].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale nie ideał

Wiem, że nie powinno się porównywać dwóch kosmetykow w recenzji, ale jeśli ktoś użyje choć raz Smashboxa Artificial Light w odcieniu Pearl lub Flash, dojdzie do wniosku, że Bene Fit High Beam jest dobry, ale nic ponad to. Niestety, Artificial Light zniknął w Sephor, nie ma go w dostawach a mi została reszteczka Flasha. No co robić? Skusiłam się na miniaturę High Beam. I chwała Bogu, bo produkt jest tak wydajny, że zużycie pełnowymiarówki w ciągu 6 miesięcy jest awykonalne.

Można mieszać HB z podkładem, owszem, ładny efekt ale nie spektakularny. Najlepiej nakladać go na szczyty kości policzkowych, nad łuki brwiowe ( od połowy !) i nad luk kupidyna. Efekt: lodowa tafla, bez upiornych drobinek, efektowna ale dość daleka od efektu, który zapewnia nam Smashbox. Na szczęscie nie razi sztucznością w dziennym świetle, więc śmialo można uzywać na wykłady i do pracy.

Niestety: trudno jest nałozyć HB równomiernie. Ja radzę sobie najpierw wklepując go pędzlem języczkowym a potem jeszcze trochę produktu doklepuję palcami ( UWAGA! Zawsze w kierunku DO skroni) ale zabawy trochę z tym jest. Trzeba naprawdę uważać, by nie uzyskać efektu lusterek. Kropelka po kropelce. Jeśli zrobię to nierównomiernie, zostaną smugi.

Trwałośc zadowalająca, do kilku godzin. Potem efekt nie znika, ale jednak jest mniejszy. Jeśli gdzieś jeszcze dostanę Smasha, rozstanę się z HB bez smutku, choć z miłym uczuciem. Póki co, jesteśmy na siebie skazani. Postaram się go bardziej polubić i doprecyzować jego aplikację:)

EDIT
Dopracowałam, ale nie pokochałam. Pod łukami brwiowymi jest zbyt oczywisty i zaprzestałam stosowania ( w okolice oczu polecam kredkę Eye Bright tej samej firmy, efekt jest o wiele subtelniejszy). Ograniczam stosowanie HB do szczytów kosci policzkowych i łuku kupidyna, ale bez użycia pędzla, jedynie wklepując delikatnie w kierunku skroni: NAD uzyty już róż, nigdy nie odwrotnie, bo róż totalnie \'przykrywa\' cały efekt. Mimo to nie kupięwięcej tego rozświetlacza: zachodu mnóstwo a efekt wymierny.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy prawie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[850309].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!!!

Dostałam go od ciotki z USA. Pięknie rozświetla okolice oczu. Twarz wydaje się promienna i wyspana. Świerze spojrzenie to jest coś co uwielbiam. Zwłaszcza że mam dosyć widoczne cienie pod oczami, kryte oczywiście korektorem. Stosuje teraz benefit zamiennie z YSL i jestem bardzo, bardzo zadowolona.
POLECAM bardzo serdecznie!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 (nie całe jeszcze)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[848717].usefull || 0 }}% pomocna.

trwały, mocny efekt

Jest to mój faworyt z paletki Finding mr Bright marki Benefit. Przy czym dodam, że stosuję go tylko na powieki i w tej roli spełnia się doskonale, trzymając fason cały dzień. Nie odważyłabym się stosować go na kości policzkowe tudzież inne części mojej twarzy, ponieważ efekt jest bardzo mocny, a ja nie chcę wyglądać jak bombka. Aplikacja jest w miarę wygodna, choć zawsze upapram nim sobie rzęsy. Warto spróbować.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839969].usefull || 0 }}% pomocna.