Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

High Beam (Rozświetlacz do twarzy)

High Beam (Rozświetlacz do twarzy)

Opalizujący delikatnie na różowo uniwersalny rozświetlacz na policzki, skronie, powieki i usta. Daje satynowy połysk tworząc młodszą, świeżą i rozświetloną cerę. Można go dodawać także do podkładu lub kremu dla większego efektu.

O co tyle hałasu..

Produkt zdecydowanie przereklamowany, nie rozumiem jego fenomenu i zachwytów..

Nie uzyskacie rozświetlającej tafli z HighBeam, o wiele lepszy jest drogeryjny rozświetlacz z Loreala za 50 pln (ten kosztuje ok.150 a więc x 3 tyle) płacimy za marketing (o ile dobrze pamiętam to jeden z pierwszych tego typu produktów na rynku, więc swój "kult" zawdzięcza temu, że był jednym z prekursorów wśród płynnych rozświetlaczy..
Kolor blady róż, do bladych cer ok, przy mocno opalonej buzi zupełnie się nie sprawdzi, będzie poszarzał.
Dodawałam go do podkładu, aby uzyskać satynowe wykończenie i nic.
Pod podkład, na podkład efekt był bez rewelacji..
Uzyskany efekt (po roztarciu) był kiczowaty; produkt rozświetlał ale nie był to zdecydowanie efekt "mokrej, równomiernie rozchodzącej się tafli", a raczej efekt kiczowatego błysku o różowym zabarwieniu.
Opakowanie skutecznie utrudniało wydobycie produktu w momencie kiedy było go jeszcze sporo.
Produkt mało wydajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1582931].usefull || 0 }}% pomocna.

dla jasnej cery

Bardzo lubię ten rozświetlacz za kolor - idealny do mojej trupio jasnej twarzy. Produkt łatwo się rozprowadza i daje piękny opalizujący efekt. Jest też bardzo wydajny i uniwersalny. Jego trwałość wg mnie jest taka sobie - 8h zdecydowanie nie wytrzyma, ale na randkę wystarczy ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507786].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry dla fanek subtelnego rozświetlenia

Dobry rozświetlacz na dni, kiedy stawiamy na naturalny "no makeup" makeup. Ma ładny, lekko różowawy odcień, na buzi wygląda subtelnie, daje wrażenie promiennej cery. Fantastyczny do strobingu, ale ze względu na płynną konsystencję nie sprawdza się na (w moim przypadku ze względu na delikatny efekt również pod) róże i bronzery. Chociaż lubię ten produkt, raczej nie kupię go ponownie ze względu na zaporową cenę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465087].usefull || 0 }}% pomocna.
Drogie Kontra Tanie

Używa produktu od: próbka

Za duży hype

Miałam jego miniaturkę i teraz już wiem, że nie kupię pełnowymiarowej wersji.
Produkty tego typu w płynie chyba nie są dla mnie....

Kolor ma całkiem ładny, choć dla ciemniejszych karnacji nie będzie się nadawał, gdyż jest perłowo-różowy i będzie wyglądał szaro na skórze (dlatego też mogłam go używać tylko zimą, gdy moja skóra nie była opalona).

Jego minusem jest to że strasznie szybko wysycha na skórze i jeśli się człowiek nie pospieszy z jego roztarciem, to zostają mu na twarzy plamy...
Czasami też nie chce współpracować z podkładem pudrem i "siedzi" na wierzchu, wygląda to źle. Jego trwałość też nie powala.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1411391].usefull || 0 }}% pomocna.

nie wart grosza

+ bardzo ładne opakowanie, wygląda jak lakier do paznokci

- słabo widoczny
- nie daje efektu tafli
- łatwo się wyciera, jest nietrwały
- zostawia nieestetyczne placki
- trzeba go bardzo szybko rozcierać bo zastyga w ekspresowym tempie

Co o nim sądzę? Jest kompletnie NIE WART wydanych pieniędzy, jest mnóstwo innych rozświetlaczy do 10 zł, które przebijają go stokrotnie swoim działaniem i efektem jaki dają. No tragedia, za co ja płacę? Chyba za markę..

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388281].usefull || 0 }}% pomocna.

Gadżet, nie niezbędnik.

Miałam miniaturkę tego rozświetlacza, która wchodzi w skład zestawu Feelin' Dandy.

Produkt jest zamknięty w małej buteleczce. Wygląda jak mini lakier do paznokci, bo na nakrętce jest umieszczony pędzelek. Ma jasno-różowy kolor. Jest bardzo wydajny, nie potrzeba wiele, by ładnie rozświetlić buzię. Trwałość przyzwoita, dobrze utrzymywał się nałożony w okolicach oczu, z policzków schodził dość szybko (ale to raczej wina mojej tłustej cery).

Na samym początku byłam nim zachwycona. Był właściwie moim pierwszym tego typu kosmetykiem, przy moim typie skóry raczej unikam błysku. Z czasem, mając porównanie do innego rozświetlacza firmy (Watt's Up!) doszłam do wniosku, że bardziej pasuje chłodnym typom cery. Na początku nakładałam go na szczyty kości policzkowych, ale potrafił zostawiać smugi. Później pokombinowałam z makijażem oka i właściwie zużyłam go do rozświetlania kącików oraz obszaru pod łukami brwiowymi. Daje delikatny efekt. Świetnie wygląda nałożony na łuk kupidyna.

Czy polecam ten produkt? Uważam, że jest to całkiem niezły rozświetlacz, ale nie powalił mnie na łopatki. Był bardziej gadżetem, nie niezbędnikiem. Dla fanek rozświetlaczy może okazać się gratką, ja nie kupię pełnowymiarowej wersji.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1383351].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Bardzo fajny produkt... spełnił moje oczekiwania.
Jako jeden z nielicznych daje tak piękny efekt tafli, który można stopniować.

+ skóra wygląda świeżo
+ efekt rozświetlenia nie jest tandetny
+ cena jest bardzo dobra zważając na ilość i jakoś produktu
+ jest trwały
+ nie działa negatywnie na skórę
+ jest bardzo uniwersalny

MINUS - Troszkę ubolewam, że nie znalazłam produktu, który tworzyłby taki efekt, a był w kamieniu.
Aplikacja nie przypadła mi specjalnie do gustu.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138576].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam go!

Osobiście nie przepadam za żadnymi kremowymi kosmetykami, nie byłam więc zadowolona gdy dostałam go w prezencie. Mogę szczerze powiedzieć że zmieniłam zdanie!

Jest cudowny, rozświetla tam gdzie chce i nie jest to ogromny błysk, taki zdrowy \'glow\', po prostu idealny, daje mu 10/10. Na pewno zakupię kolejny gdy mój mi się skończy.

Rozświetlasz ten tez jest super trwały, efekt utrzymuje się cały dzień, jak dla mnie poza ceną nie widzę żadnych wad, ale można utrafić go w promocjach

Używam tego produktu od: ponad roku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005480].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie najlepszy KWC

Jest najlepszy, najbardzej trwały i uniwersalny, ale trzeba rozumieć do czego służy i nauczyć się go używać ;)

Zdecydowałam się na jego zakup, bo szukałam produktu który będzie rozświetlał DOKŁADNIE te miejsca, które chcę, a nie błyszczał na całej twarzy.

Stosuję go do podkreślenia łuków brwiowych, kości policzkowych, skroni, czasami ust. Nakładam na gotowy makijaż, aplikuję maleńkie kropeczki, które natychmiast rozcieram, wklepuję opuszkami. Efekt jest niesamowity, twarz jest wymodelowana, świeża, kobieca, ładniej wychodzi na zdjęciach.

Efekt "glow" intensyfikuję w zależności od okazji. Na co dzień uzywam bardzo niewiele, na imprezy więcej - nakadam kolejną warstwę po roztarciu pierwszej.

Produkt jest bardzo poręczny, wielkości lakieru do paznokci, można go nosić w torebce, łatwo zabrać na wakacje. Nie wymaga pędzli ani dodatkowego oprzyrządowania ;)

Płynna konsystencja po kilku miesiacach gęstnieje, ale nadal spełnia swoje zadanie.

Tym, które rozpoczynają przygodę z High Beam polecam nie znięchęcać się po pierwszych nieudanych próbach. Bawcie się tym produktem, eksperymentujcie, aż dojdziecie do efektu idealnego (i uzależnicie się tak jak ja ;) )

Używam tego produktu od: 12 m-cy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1-go

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922914].usefull || 0 }}% pomocna.

Ładny, ale w kamieniu lepsze

Mam miniaturkę z zestawu Feelin\' dandy, ale oceniam kosmetyki osobno, bo ciężko o wyciagnięcie średniej z czterech kompletnie różnych produktów. Poza tym, te miniaturki (HB - 4ml) mają tak niewiarygodną wydajność, że spokojnie można już kosmetyk ocenić. Mojego High Beam\'a używam od wielu miesięcy (ostatnio rzadziej, bo mam już Mary-Lou) i nadal jest jakieś 1/3 buteleczki.

HB ma kolor idealny dla zimy - blady, jasny róż. Pięknie migocze, och, pięknie... Rzeczywiście można go nałożyć wszędzie tam, gdzie zazwyczaj rozświetlacz się kładzie i wygląda uroczo, nie sztucznie. Nie próbowałam tylko mieszać z podkładem, bo mam cerę lekko się przetłuszczającą i raczej mijałoby się to z celem.

Efekt tafli utrzymuje się wiele godzin.

Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to kłopot w aplikacji - owszem, pędzelek jest wygodny, ale sama formuła rozświetlacza w płynie wydaje mi się mało trafiona. Może dla suchych cer albo jeśli ktoś chce go z tym podkładem mieszać? W każdym razie produkt nałożony punktowo potrafi rozmazać podkład i to trudno mu wybaczyć.

Zdecydowanie lepiej sprawdza się Mary-Lou, choć kolor lepszy dla mnie ma HB.

Poza tym cena jest niewiarygodnie wysoka! Może lepszym posunięciem marketingowym byłoby sprzedawać takie miniaturki za 1/3 ceny? I tak wystarczą na dłuuugo.

Jeśli ktoś lubi rozświetlacze w płynie - polecam.

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: małe w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901836].usefull || 0 }}% pomocna.