Oriflame, Swedish Spa, Minerals Toning Body Wash (Ujędrniający żel pod prysznic)

Oczyszcza, rewitalizuje i ujędrnia skórę. Wspomaga usuwanie toksyn. Zawiera fitoplankton i morskie minerały.

Cena: 19,90zł / 250ml

Ładny zapach

Po zobaczeniu poniższej recenzji przypomniałam sobie że kilka lat temu również miałam ten żel razem z innymi produktami z tej serii, m.in peelingiem i bodajże kremem antycellulitowym.

Żel faktycznie miał ładny zapach, orzeźwiający.

Jednak jego głównym zadaniem było ujędrnienie skóry, jako że jedynie niektóre partie potrzebowały lekkiego ujędrnienia, to mimo wszystko używałam go do całego ciała.

Ujędrnienia nie zauważyłam, żel się skończył i za nim nie zatęskniłam.

Cena mi nie przeszkadzała, bo i tak kupuję żele z TBS, które do tanich nie należą.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Urzekł mnie

Urzekł mnie zapach tego kosmetyku.
Do tego dobrze oczyszcza, pozostawia skórę nawilżoną. Konsystencja na tyle gęsta, że jest to kosmetyk wydajny.
We właściwości ujędrniające raczej nie wierzę, jednak używałam żelu tylko na fragmenty skóry wymagające ujędrniania. Mam wrażenie że skóra była gładsza po użyciu kosmetyku.
Wygodne opakowanie.
Cena dość wysoka. Gdyby nie ona, mógłby to być mój KWC.
Żałuję że nie ma go już w sprzedaży.

zwyczajny żel

Zwyczajny żel pod prysznic. Przede wszystkim nie znam żelu który by ujędrniał (masowanie skóry pod prysznicem owszem ujędrnia skórę,ale żel sam w sobie jakoś średnio w to wierzę) i z moim podejściem się nie rozczarowałam bo nie zauważyłam jakiegoś ujędrnienia.
Ogólnie zel ma raczej przyjemny zapach (nie jest zbyt intensywny i nachalny), dobrze się pieni, a konsystencja jest idealna (ani za gęsty ani za rzadki;), skóra po użyciu jest taka jakby oczyszczona, żel nie wysusza i nie podrażnia (a jestem raczej wrazliwcem).
Całkiem przyjemnie się go stosuje,ale nie jest jakiś nadzwyczajny i za tą cenę można kupić coś lepszego i tańszego ;D
Moim zdaniem można spróbować,ale to jest naprawdę zwyczajny żel, który raczej nie zaszkodzi,ale i nie pomoże ujędrnić skóry.

Używam tego produktu od: półtora roku temu
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Oriflame tutorial 2 konwertowany

sredniaczek

Dostalam w prezencie. Zel przyjemnie sie pieni i jest bardzo wydajny, wystarczyl mi na ponad miesiac. Zapach ma dosc specyficzny, nie kazdemu przypadnie do gustu. Dla mnie neutralny, ani mi sie nie podoba, ani nie odstrasza. Wlasciwosci ujedrniajace to raczej bajka, ale wiedzialam, ze raczej nie ma co sie tego spodziewac. Nie podraznia skory, ale takze jej nie wysusza, odrobine nawilza. Zapach po kapieli nie utrzymuje sie zbyt dlugo. Plus za wlasciwosci myjace i pojemnosc. Nie kupie wiecej, bo znam lepsze produkty pod prysznic.

Używam tego produktu od: miesiac

taki sobie

Ujędrnianie takie sobie. Oczyszczanie na solidną czwórkę. Trochę nawilża. Baaardzo irytujące zamknięcie, dopóki nie rozpracowałam jego szybkiego otwierania, musiałam podginać kapsel fragmentem półki pod prysznicem ;) Kosmetyk niby bez zarzutów, ale sądzę, że można kupić coś o wiele lepszego za niższą cenę.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

jak dla mnie OK

Niesety seria zostala juz wycofana i zostala wprowadzona nowa seria spa.
razem z balsamem na noc pompka to byly moje ulubione kosmetyki, poniewaz mialy przede wszystkim boski zapach.

co do ujedrniania to watpie zeby cokolwiek, co jest na mojej skorze krocej niz minute moglo miec jakiekolwiek cudowne wlasciwosci. spektakularnego efektu ujedrnienia nie zauwazylam, jednak skora byla mila w dotyki i gladsza.

gdzies padl zarzut ze zel sie slabo pieni, a ja jestem z tego powodu bardzo zadowolona i wszyscy powinni byc. Bo jezeli cos sie pieni to znaczy ze zawiera detergenty, ktore niszcza plaszcz lipidowy skory (nasza powloke ochronna skory). Jak komus nie odpowiada ze jakikolwiek zel sie nie pieni to radze dolac plynu do mycia naczyn ;)

ja mimo wszystko polecam i jezeli w jakis wyprzedazach ten zel sie pojawi to na pewno kupie

Ilość zużytych opakowań: kilka

Fajny ;)

- fajniutki zapach
- pieni się..
- nie zauważyłam ujędrnienia
- skóra po nim wydaje sie być gładsza i delikatniejsza
- fajnie się rozprowadza
- nie wiem czy wysusza czy nie ponieważ, zawsze potem używam balsamu..
- cena jest okej, ale wiadomo mogłaby być mniejsza :)zwłaszcza ze ujędrnienia nie widać..
- niestety nie starcza na długo.. przy codziennym prysznicu bądź kąpieli znika szybciutko.. :)

ale i tak polecam, bo piękny zapach i skóra jest taka milutka :)

przyjemny, ale bez rewelacji

Nie zauważyłam poprawy jędrności.......
Dobra konsystencja, ładny zapach, przyjemny w użyciu.
Raczej już go nie kupie. Liczyłam na poprawe jędrności, może za krótko stosowałam.........?

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Niewydajny wysuszacz

Kupiłam ten produkt w promocji po tym jak dostałam krem do rąk z tej samej serii i z któego byłam bardzo zadowolona. Jedan żel okazał się niewypałem !!!!!!!!!!!!!! Jest straaaaaaaaaaasznie niewydajny!!! Nawet się nie pieni! To jest jego największa wada!!!! Również wysusza skórę :( . Jedynym plusem jest bardzo fajny morski zapach :) Niestety nie kupię go więcej

Używam tego produktu od:2tyg

lubię go

Żel ten nie należy do najlepszych jakie miałam,ale i tak często po niego sięgam. Mam słabośc do kosmetyków z serii Swedish Spa, mimo kilku rozczarowań. Lubie ten orzeżwiający morski zapach i odświeżenie jakie daje kąpiel z tym żelem. Ma żelową konsystencje, dobrze oczyszcza, lekko napina skóre,przy regularnym stosowaniu jest jędrniejsza.
Może troche wysuszać,ale nie mam suchej skóry a po każdej kąpieli używam balsamu.
Wadą może być średnia wydajność,tuba jest duża ale szybko znika jej zawartość,jednak stosowany z myjką która już niewielką ilość żelu zamienia w obfitą pianę, nie ma żadnego problemu.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Lubie :)

Śliczny zapach :):):) co do ujędrniania to trochę tam napina skórę ale nie jakoś nieziemsko, ładnie się pieni, nie wysusza, średnio wydajny ale i tak kupię go znowu bo uwielbiam produkty z tej serii :)

taki sobie

Ten produkt bardzo fajnie pachnie, faktycznie coś tam ujędrnia. Jego głównym mankamentem jest jednak natychmiastowa znikalność. Tubka jest duża jednak żelu wystarcza na 6-7 zastosowań, przynajmniej u mnie tak było. Słabo się pieni, w związku z czym trzeba dać więcej. Ogólnie niczym mnie nie zachwycił. Idea ujędrniania pod prysznicem bardzo mi się podoba, no ale to już raczej nie z tym żelem. Szukam dalej.

Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:1, zniknął w tempie błyskawicy