Colgate-Palmolive, Colodent Junior Tutti-Frutti, Pasta do zębów dla dzieci powyżej 4 lat

Colodent Junior to pasta do zębów o obniżonej zawartości związków fluoru przeznaczona dla dzieci powyżej 4 roku życia. Regularnie stosowana wpływa na poprawę stanu higieny jamy ustnej i cofania się zapaleń dziąseł. Uodparnia przed próchnicą.

Ma postać pomarańczowego, połyskującego żelu.

Cena: ok. 2,50zł / 56g

Wspomnień czar...

Smak dzieciństwa...
Zawsze miałam taką pastę, bo lubiłam jej pomarańczowy kolorek i świetnie się nadawała na smarowanie buźki niewinnie śpiącej 3-letniej M.:D
Miała dziwny smak-owocowy, ale jakby wymieszany z tą prawdziwą, miętową pastą. Mimo to bardzo ten smak lubiłam.
Pasta się nie pieniła w ogóle(to akurat dobrze pamiętam).
Ach, to dzieciństwo...

Nie lubiłam jej

PLUSY:
- cena

MINUSY:
- niezbyt "smaczna"
- nie jest wydajna
- nie wpływa jakoś szczególnie na stan jamy ustnej
- słabo czyści
- nie pieni się

Używam tego produktu od: dawna

Nie pieni się

:)ładny kolor
:(jako dziecko smaku i zapachu nie nawidziłam;) Sztuczne owoce wymieszane z jakimś mydłem czy tez papierem:D
:(wogóle się nie pieni- i to przeciążyło ucięcie gwiazdek...
Kupiłam ze względu na sentyment ale nie polecam:(
:(nie odświeża
:(słabo oczyszcza
:)cena malutka
:)miła dla oka tubka

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Jak ja jej nie lubiłam :/

Używałam jej hm... z 8 lat temu i do dziś pamiętam.

Miałam smak takich sztucznych owoców-fu.
Nie czułam,żeby zęby były umyte po jej użyciu.

Na pewno nigdy w życiu nie kupie jej swoim dzieciom,jak je będę kiedyś miała.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 8 lat temu
Ilość zużytych opakowań: dużo....

Nie cierpiałam jej smaku!

Kiedy byłam młodsza, nigdy, ale to nigdy nie lubiłam miętowych past. Zawsze mnie denerwowały i obrzydzały mi mycie zębów! Mama kupowała mi różne owocowe pasty - od tych tańszych, po te ciut droższe, by mycie zębów stało się przyjemnością. W końcu zakupiła mi tą. Była okropna. Ble, ble, fuj. A potem? Zakupiła jakąś najtańszą i była NAJLEPSZA! Ale wróćmy do tej...
Smak mnie obrzydzał. Zapach tej pasty był całkiem przyjemny, ale smak już nie. Okropny! Straszliwe drapał w gardło, przez co jeszcze bardziej obrzydziłam sobie mycie zębów. Fuuujjjj, jak sobie przypomnę ten smak, to nadal zbiera mi się na wymioty - PRZEPRASZAM ZA SZCZEROŚĆ! Teraz mogę stwierdzić, że pasta była bardzo tania i, niestety, wtedy na moją niekorzyść - wydajna. Czy dobrze działała nie mam pojęcia, ponieważ od razu ją wypluwałam ze względu na ten smak. Więc nie wiem, czy dobrze czyściła ząbki. Nigdy więcej! Ble.

Używam tego produktu od: nie pamiętam!
Ilość zużytych opakowań: jedno, na szczęście!

Apetyczna

Tak jak poprzedniczki używałam owej pasty jak byłam mała. Również nie lubiłam myć zębów jak pasty były tak okropnie miętowe ;). Przekonałam mamę aby mi tą pastę kupiła i wszystko się zmieniło. Pasta umieszczona w wesolutkim opakowaniu. Zachęcająca dzieci do użycia. Jeśli chodzi o smak to pychotka. Smaczne, słodkie owoce. Opakowanie było miękkie i poręczne. Pasta wydajna. Dobrze czyściła ząbki i chroniła przed próchnicą. Nie kupię, ponieważ to chyba nie wiek na owocowe pasty ;).

Używam tego produktu od: Używałam jak byłam dzieckiem
Ilość zużytych opakowań: Kilka

B.dobra

Używałam ją jak byłam mała.Pamiętam,że nie lubiłam myć ząbków,ale to się zmieniło,gdy moja mama kupiła mi tą owocową pastę dla dzieci.Miała ładny i przyjemny zapach.Jak to u dzieci bywa,często połykałam pianę.Ta nie podrażniała i nie wywoływała wymiotów.Jak na taką łagodną pastę dobrze oczyszczała,nie powodowała próchnicy.ładne wydajne opakowanie.Polecam.Używam tego produktu od:Kilka lat temu

świetna

Używałam tej pasty jak byłam młodsza i pamiętam że nigdy nie lubiłam myć zębów do czasu gdy zaczęłam używać tej pasty. Miała fajny smak odpowiedni dla dzieci bo owocowy. Ładnie wybielała i czyściła ząbki. Dodam też że bardzo dobrze czyściła włosy lalek bo głównie po to kupowałam pasty żeby myć lalkom włosy:D ale tym juz nie musz sie chwalić

Używam tego produktu od:\
Ilość zużytych opakowań:z 10 moze 20