Avon Clearskin, Deep Cleansing Cloths (Głęboko oczyszczające chusteczki do twarzy)

Pojemność 25 szt

Chusteczki nasączone olejkiem z drzewa herbacianego i kojącym wyciągiem z ogórka. Błyskawicznie odblokowują zatkane pory, delikatnie usuwają wszelkie zanieczyszczenia, nadmiar sebum i makijaż.
Głęboko oczyszczają, odświeżają i tonizują.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Cetylpyridinium Chloride, Polysorbate 20, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Chloride, Disodium Edta, Parfum, Disodium Phosphate, Citric Acid, Iodoropynyl Butylcarbamate, Tocopheyl Acetate, PEG-35 Castor Oil <23210-031> (25.06.2009)

Cena: 15,90zł / 25szt.

&#9829;bardzo mało chusteczek w opakowaniu;
&#9829;nie ładny zapach.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: cale zwykłe opakowanie

MASAKRA !!!

Zapach jest okropny! Strasznie chemiczny i nieprzyjemny. W dodatku drogie jak na tyle sztuk. Chusteczki szybko wysychaja.
Opakowanie tak tandetne, że gdy otworzyłam to \'przykrywka\' czyli tak naklejka nie chciała sie przykleić ponownie, wiec chusteczki ostatniecznie wszystkie wyschnęły i trafiły do kosza.
Nie warte swojej ceny. Zdecydowanie lepiej sprawdziły sie z Cleanic travel duże opakowanie 40 szt za 5 zł.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne opakowanie

Klejąca buzia

:(brzydki zapach
:(słabe oczyszczenie
:(kleją się i zostawiają klejącą warstwę na skórze
:(buzi swieci się po użyciu

Avon Mark - relacja

W ostateczności mogą być

Plusy:
- dobrze oczyszczają
- nie powodują uczucia ściągnięcia

Minusy:
- cena
- słabo odświeżają
- zapach
- mało praktyczne opakowanie

Jak na taką cenę chusteczki są zbyt słabej jakości. Nie dają efektu odświeżenia. Po zużyciu połowy opakowania chusteczki zaczęły powoli wysychać, ponieważ opakowanie nie było wystarczająco szczelne.

bdb

Chusteczki bardzo dobrze sie sprawdzaja. Zmywam nimi wieczorem makijaż twarzy. Bardzo dobrze radzą sobie z oczyszczaniem i nie rozmazuja makijazu po twarzy. Cały zabieg trwa kilka sekund:) Ogromnym plusem jest dla mnie to,ze nie podrazniaja mojej twarzy oraz nie powoduja nieprzyjemnego uczucia sciagniecia. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i napewno kupie ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1/25 sztuk

Nie zawiodłam się

Do tej pory są to najlepsze chusteczki jakie używałam. Opakowanie jest poręczne a przede wszystkim higieniczne, doskonale oczyszczają twarz, zmywają makijaż i odświeżają, mają przyjemny zapach i przystępną cenę. W moim przypadku opakowanie starcza na dosyć długo. Dlaczego nie 5 gwiazdek? Jedynym minusem jest to, że trochę się po nich błyszczę.

Spełniają zadanie

Kupuję te chusteczki od dwóch lat dla siebie i dla syna. Oboje jesteśmy leniwi i nie chce nam się bawić z tonikami, żelami itp. Jak dla mnie dobrze oczyszczają cerę, chociaż jej nie leczą. Może zapach nie jest zbyt przyjemny ale nie uczulają i nie ściągają skóry. Dla nas to stały kosmetyk w domu.Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 8 i będą następne

potrzebowałam więc sprawdziłam

Chusteczki średnio oczyszczają twarz. Na wyjazdy jest dobry, ale muszę uzyć po nim toniku, by czuć &amp;quot;pełnię&amp;quot; oczyszczenia. Po użyciu skóra chwilę wchłania kosmetyk, więc czuć wilgoć przez minutke góra dwie, po czym buzia robi sie sucha (nie mylić ze ściąganiem czy wysuszaniem, bo tego nie robi). Chusteczki mnie nie podrażniały. Zapach taki sobie, troche nieprzyjemny. No i fakt, że czasem musiałam uzyć 2-3 chusteczek.. bo ciagle bylo widać na nich zanieczyszczenia. Dobry, ale mógłby dawać po jednej, to poczucie, że skóra jest czysta. Nadal mam w opakowaniu kilka chusteczek, używam ich teraz tylko i wyłącznie do przecierania stóp latem, jak brudzą sie w mieście przy chodzeniu w klapeczkach :-p

Używam tego produktu od: 3 lat (?)
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Średni

Dobrze oczyszcza twarz ale ja mam po nim uczucie &quot;ściągania&quot;
i muszę zaraz położyć na twarz krem.
Mogły by być lepsze ale możliwe że po prostu nie są do mojej cery...

Używam tego produktu od:miesiąca