Pure Skin, Exfoliating Wipes (Chusteczki złuszczające)

Pure Skin, Exfoliating Wipes (Chusteczki złuszczające)

Pojemność 24 szt

Bardzo wygodne: szybko i dokładnie usuwają zrogowaciały naskórek i nadmiar sebum. Nie wysuszają skóry. Testowane dermatologicznie.

polecam

Kupiłam opakowanie w zeszłe wakacje. Zużyłam kilka chusteczek i zapomniałam o sprawie. Ostatnio, podczas porządków kosmetycznych wpadły mi w ręce. Miały polecieć do kosza, bo sądziłam, że już są suche, a okazało się, że nic im nie brakuje - są tak samo nawilżone jak nowe.
Używam od ok. miesiąca co 2-3 dni do demakijażu popołudniowego i bardzo je sobie chwalę.
Chusteczki są dwustronne - jedna strona gładka druga peelingująca. Ta ścierająca jest naprawdę silna więc nie nadużywam jej. Twarz przecieram miękką stroną oprócz oczu. Jedna chusteczka zmywa makijaż z twarzy i szyi, bo jest sporych rozmiarów.
Pod koniec, gdy skóra jest już czysta lekko przecieram stroną peelingującą.
Jako właścicielka skóry mieszanej jestem zadowolona, chociaz po demakijażu koniecznie muszę się posmarować kremem nawilżającym, bo skóra może trochę ściągać.
Pewnie kupię kolejne opakowanie o ile chusteczki nie zostały wycofane ze sprzedaży.

Używam tego produktu od:w sumie to rok :)

Zdecydowane TAK

Bardzo polecam osobom o cerze z niedoskonałościami. Skóra jest gładka, oczywiście po zastosowaniu odpowiedniego kremu.
Najlepiej stosować na wieczór, bo skóra jest trochę zaczerwieniona, ale to normalne.
Rano efekt widać! Na prawdę polecam!
Nawet moja wizażystka mówiła, że to cudo ;)