Natural Style, Lakier do włosów super mocno utrwalający

Natural Style, Lakier do włosów super mocno utrwalający

Timotei oferuje przyjemność kształtowania fryzury w naturalny sposób, dzięki zawartym w lakierze naturalnym żywicom i ekstraktom z melona o właściwościach nawilżających.

Rezultat: 24 godzinne utrwalenie bez uczucia sztywności.

- Supermocna i długotrwała fryzura

- Łatwo się rozczesuje

- Włosy jedwabiste w dotyku

- Włosy miękkie w dotyku

- Naturalna sprężystość/Blask

- Pielęgnacja

okropny

Coś ostatnio nie mam szczęścia do lakierów do włosów kolejny nie wypał:
minusy:
-okropnie obciąża i przetłuszcza włosy
- fryzurę utrwala na bardzo krótko po czym włosy pięknie klapią
= mega skleja włosy, dawno nie widziałam takiej skorupy na moich włosach
-kiepsko się wyczesuje z włosów
plus:
-jedyny plus można przyznać za zapach , który nie jest duszący

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Stary ale jary

Ta seria do modeowania i utrwalania włosów pojawiła się już bardzo dawno temu, pamiętam, że byłam wtedy jakoś w gimnazjum i używałam tego płynu do stylizacjii włosów (lakieru do włosów w płynie?!) i bardzo go sobie chwaliłam.
Dziś jestem już 23letnią staruszką:P a dalej jestem zadowolona z tych kosmetyków, pomimo, że od tego czasu pojawiło się na rynku mnóstwo nowości i wydawałoby się, że innowacyjnych produktów, z których większość już testowałam. Zawsze jednak wracam do tego i gości on w mojej łazience na stałe.

Plusy:
+niska cena za największą pojemność
+bardzo wydajny
+utrwala mocno ale nie skleja włosów
+włosy po jego użyciu nie są matowe ale zdrowo błyszczą (jednak nie przetłuszcza ich)
+utrwalenie jest mocne ale bardzo elastyczne-nie jest to efekt sztywnego chełmu
+łatwo go wyczesać
+radził sobie doskonale zarówno gdy miałam kręcone włosy do połowy pleców jak i teraz gdy mam na głowie boba i codziennie prostuję włosy (utrwala ten efekt)
-ładny zapach, nie taki agresywny i duszący jak inne lakiery.

Używam tego produktu od: 8 lat?! :)
Ilość zużytych opakowań: nie doliczę się ile

beznadziejny

Moim zdaniem ten lakier to porażka. Kupiłam go, ponieważ lubię testować nowości. Miał mocno utrwalać a zamiast tego tylko obciąża i mam wrażenie, że przetłuszcza włosy. Zamiast poprawiać fryzurę, tylko ją psuje. Zapach też mi się nie podoba, jakiś taki sztuczny jest. Rozpylacz ma koszmarny. Wyrzuciłam w połowie zużyte opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: pół

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Slabe utrwalenie

zgadzam sie z innymi wypowiedziami:
lakier ladnie pachnie,
dobrze sie rozpyla,nie skleja wlosow, jednak nie utwala tak mocno jak sie spodziewalam :(

Używam tego produktu od:mies
Ilość zużytych opakowań:0,5

uff

Moje skojarzenia z lakierami Timotei były jednoznacznie niepozytywne. Tym większe było moje zaskoczenie tym lakierem - rzeczywiście utrwala i nie obciąża włosów. Nie szkodzi ani fryzurze, ani włosom. Jedynym mankamentem jest to, że trzeba dość dużo napsikać by utrwalić włosy, przez co duża butelka staje się bardzo niewydajna.
Zapach ma nieinwazyjny.

Używam tego produktu od:miesiąca

Ja na nie

Moim zdaniem jedynym plusem tego produktu jest zapach. Moich włosów nie utrwala praktycznie wcale a jedynie je obciąża. Po dwóch godzinach nie ma śladu po fryzurze. Tak jak powiedziały poprzedniczki rozpylacz pozostawia wiele do życzenia

troszke się zawiodłam chociaż.

Lakier w sumie przyzwoity..
+ ładny zapach
+ dobrze sie rozpyla
+ nie skleja włosów
+ utrwala (troche)

jedyna wadą tego lakieru jest to ze do konca nie utrwala włosow... nie spelnia swojego podstawowego zadania wiec nie wiem czy jeszcze sie na niego skusze.

Używam tego produktu od:2 tyg

Mógłby być lepszy

Pierwszy raz używałam takiego lakieru, po którym aż tak przetłuszczałyby się włosy. Poza tym skleja je, nawet przy małej ilości, dosyć dobrze utrwala, jednak kilka godzin po spryskaniu, konieczne jest mycie włosów.
Zaletą może być duże i wydajne opakowanie, oraz całkiem ładny zapach, chociaż w porównaniu z innymi tego typu produktami, jego cena nie jest adekwatna do jakości, niestety nie najlepszej jakości jak się okazuje.
Lakier może się sprawdzić przy naprawdę gęstych włosach, ale do cienkich się nie nadaje.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata

nie jest źle

ma prześliczny zapach, konsystencję mgiełki, zostawia włosy miękkie i ich nie matowi, ale na moje grube włosy jest zdecydowanie za słaby. mogę nic co najwyżej ułożyć niesforne kosmyki albo grzywkę, do fryzur wymagających mocnego utrwalenia raczej się nie nadaje w moim przypadku. duży plus za delikatność dla włosów mimo wszystko. nie wykluczam że jeszcze kupię, ale póki co poszukam czegoś mocniej utrwalającego

Używam tego produktu od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: może 3/4

wg mnie okropny

tak sobie pomysalam - moze dla osob chcacych cieszyc sie efektem mokrych wlosow ten lakier bedzie dobry.
Moze sprawdzi sie na wlosach naturlanie pokreconych.

Na moich wlosach zupelnie sie jednak nie sprawdzil - od lakieru oczekuje poprawienia i utrwalenia fryzury bez sklejania. Ten natomiast pogorszyl to, co udalo mi sie uzyskach dzieki piance i grubej szczotce - stworzyl twarda, przyklapnieta skorupe.
Jak napisala poprzedniczka - wylatuja ciezkie krople a nie drobna mgielka.
Stanowcze ´nie´dla cienkich, prostych wlosow!

Używam tego produktu od: mialam przed rokiem
Ilość zużytych opakowań: uzylam kilka razy

Dno i wodorosty

Koszmarny wg mnie i nie wiem jak to możliwe że ma pozytywne w sumie recenzje.

Najgorszy w nim jest aplikator (spryskiwacz, spray?). Idea pewnie była taka, że będzie spryskiwal włosy ukierunkowanym strumieniem. No owszem, ale jest to strumień jak z pompy strażackiej - wielkie krople zamiast drobnej mgiełki. Przez to przeraźliwie obciąża włosy i zostawia na nich jakiś dziwny osad/skorupę. A przy tym wszystkim utrwalenie jest kiepskie.

Wyjątkowy niewypał.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

polecam ,ale .....

lakier slicznie pachnie - to fakt.Ale ja od lakieru nie oczekuje ,zeby pachniał jak perfumy.Mam zastrzezenia co do utrwalania - na moich włosach nie do konca zdawał egzamin.Żeby utrwalic fryzure naprawde musialam go w duzych ilosciach spryskiwać i mialam niestety przez to posklejane włosy.Jak sie go daje mniej to wporzadku,,ale ja mam gęste i długie włosy i lubie nosic je ropzuszczone a jak dawałam mniej lakieru to wogle sie nie były "zdyscyplinowane" ze tak to ujme.POzatym zauwazyłam ze ten lakier bardzo przetłuszcza moje włosy.Kolejny minus.Jednak wydaje mi sie ze dla kogos kto nie ma zbyt gestych włosów lakier bedzie odpowiadał , wiec mimo to polecam, bo to nie jest zły produkt.Jednak jesli chodzi gęste i długie włosy - no cóz na moich sie nie sprawdził.....Ale zapach cudnisty :D

Używam tego produktu od:3 miesiecy