Clean & Clear, Głęboko oczyszczający tonik do skóry wrażliwej

Clean & Clear, Głęboko oczyszczający tonik do skóry wrażliwej

Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę, usuwając nagromadzony każdego dnia brud i tłuszcz. Może służyć jako samodzielny, skuteczny produkt oczyszczający skórę i pomagający zapobiegać powstawaniu pryszczy. Może też pełnić rolę toniku, który po umyciu skóry odświeża, tonizuje i ściąga pory. Idealny dla normalnej i wrażliwej skóry.

Absolutne nie

Po kupieniu peelingu i pianki z Clean&Clear z których byłam zadowolona postanowiłam kupić tonik do zestawu. Moja skóra należy do dość wrażliwych więc wybrałam ten tonik (ten oczyszczający mnie okropnie podrażnił), jednak okazało się, że nie różni się niczym od tamtego!

Nie

Tonik sprawdzi się może do cery tłustej,ale przy suchej skórze piecze i podrażnia. Alkohol w składzie wyczuwalny od razu co powoduje szczypanie nie tylko skóry,ale i szczypanie w oczy. Nie polecam

Wierna od kilku lat!

Używam tego toniku od kilku dobrych lat – zaczęłam jako nastolatka i zostałam przy nim do tej pory. Używam go raz dziennie, do stonizowania twarzy rano po przebudzeniu. Mam cerę mieszaną.

Plusy:
*bardzo dobrze oczyszcza
*zapobiega powstawaniu nowych pryszczy (próbowałam kiedyś go odstawić na kilka tygodni na rzecz innego preparatu i musiałam wrócić z powodu wyjścia dużej ilości pryszczy)
*”wysycha” błyskawicznie
*daje uczucie przyjemnego chłodu
*nie podrażnia skóry
*bardzo dobra wydajność
*dostępność
*cena – za taką jakość – ŚWIETNA! Często zdarzają się promocje na niego, nie tylko w drogeriach.

Minusy:
*zapach (alkoholowy)
*skład (alkohol)
*podczas częstszego używania (kilka razy dziennie) trochę wysuszał mi twarz

Mój HIT!
Polecam do zadań ekstremalnych – naprawdę zmywa wszystko z twarzy. Ja wciąż pozostaję przy tym produkcie.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Bardzo dobrze oczyszcza!

Cześć :)

Toniku używam codziennie, po zmyciu makijażu. Doceniam w nim to, że nie powoduje uczucia ściągnięcia oraz że nie pozostawia na twarzy tłustej maski. Mój narzeczony (mający lekką obsesję na punkcie czystości ;) ) również go używa i gdy tylko się kończy opakowanie, wysyła mnie do sklepu po kolejne.

Jedyny minus jaki dostrzegam, to alkoholowy zapach, ale tłumaczę to sobie tym, że dzięki temu skuteczniej oczyszcza :)

W porządku, bez szału

Dosyć lubię ten tonik, ale w życiu nie poleciłabym go nikomu o wrażliwej cerze, a wg producenta do takiej właśnie jest przeznaczony. Ja takiej nie mam, a i tak raz na ileś potrafi mi podrażnić skórę. Poza tym ma jeszcze silny alkoholowy zapach (mi to akurat nie przeszkadza), ale i tak go lubię, bo daje mi poczucie, że mam dokładnie oczyszczoną i odświeżoną twarz. Nie obserwuję przy nim niestety działania przeciwtrądzikowego czy normalizującego (mam bardzo tłustą cerę).

Podsumowując: nie jest super, ale póki co lepszego nie znalazłam, a równie dobry ale tańszy (turkusowy Synergen z Rossmana) przestali produkować. Wydajność w porządku.

Plusy:
+uczucie dokładnego oczyszczenia
+dostępność
+wygodne opakowanie

Minusy:
-mocny zapach, raczej mało przyjemny
-nie jest delikatny, może podrażniać
-brak działania przeciwtrądzikowego

Super

Bardzo fajny odświeżający tonik. Świetnie oczyszcza, nie zapycha mi skóry. Skóra jest po nim oczyszczona i świeża i do tego jest wydajny. Kupiłam go miesiąc temu a bardzo mało ubyło pomimo że używam go codziennie. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Fajny produkt.

Powróciłam do tego toniku po kilku miesiącach ze względu na to, że moja cera zaczęła odmawiać posłuszeństwa i po raz kolejny zawitały znienawidzone przeze mnie krostki oraz pryszcze. Bardzo lubię ten tonik, ponieważ tak jak napisał producent "głęboko oczyszcza" skórę i "pomaga zwalczać pryszcze", nie wiem czy to zasługa tego toniku, ale zauważyłam małą poprawę na skórze, uwielbiam chłód jaki daje na twarzy, rano od razu się budzę! :)

Plusy:
- efekt chłodzenia na skórze
- mniej wyprysków
- ładnie oczyszcza skórę po demakijażu
- dosyć wydajny

Minusy:
- mocno alkoholowy zapach
- średnie zamknięcie, które bardzo łatwo jest otworzyć

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego opakowania

Nie dla mnie

+ dobrze usuwa resztki makijażu
+ jest bardzo wydajny
+ cena

- jak niżej dziewczyny pisały, alkohol śmierdzi na kilometr, nie mogę nakładać go z otwartymi oczami
- podrażnia skórę
- nie polecam na pryszcze, szczypie

"Do skóry wrażliwej"

Jak byłam mała i widziałam w telewizji reklamy Clean&Clear to zawsze chciałam je mieć.

No i stało się! W lutym kupiłam go w Hebe, głównie ze względu na aspekt, że nie mam idealnej cery i nie mam już 7 lat więc mogę używać takich rzeczy.
Po pierwszych 3 aplikacjach było super, czułam, że działa, ale potem było już tylko gorzej.

Plusy:
- przystępna cena
- jest bardzo wydajny

Minusy:
- zapach alkoholu wyczuwalny na kilometr
- mimo, że jest do skóry wrażliwej, to strasznie drażni (chodziłam przez 3 dni z czerwoną twarzą)

Wydajność? Tego nie umiem ocenić. Na początku używałam go raz dziennie, wieczorem. Od jakiegoś miesiąca używam go 2 razy dziennie i zaczyna się kończyć.

Mam też poradę dla tych, które kupiły ale drażni - kiedy już przetrzecie twarz tym tonikiem, użyjcie jeszcze jakiegoś delikatnego, ja używam ogórkowego z Ziaji;)

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3/4 buteleczki

alkohol czuć na kilometr

Produkt kupiłam w czasie, gdy moja twarz przypominała pole minowe a ja użerałam się z trądzikiem. Skusił mnie napis "głęboko oczyszczający" a także pani z Rossmanna, która stwierdziła "może to będzie dobre". Jak tylko otworzyłam opakowanie w domu i nałożyłam na wacik, zapach wydał mi się koszmarny, chemiczny... Da się oczywiście do tego przyzwyczaić, ale w wypadku tego kosmetyku nie ma sensu. Nie robi on ze skórą praktycznie nic, prócz notorycznego jej wysuszania. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Świetny !!

Rewelacja :)
jak dla mnie genialny, najlepszy tonik ever.
Zalety:
- tani ( znajduję go w supermarkecie osiedlowym za 7zł)
- oczyszcza na maxa
- działa jak ma działać
- lubię to uczucie zimna po nałożeniu :)
- jak na tonik dobrze sobie radzi z trądzikiem
- łagodzi podrażnienia
- dobrze usuwa resztki makijażu

Wady:
przy tak idealnym produkcie trudno doszukać się wad, lecz chyba jego wadą jest to jednak że nie wszędzie ma jedna cenę w rosmanach i innych tego typu drogeriach 13zł ... a to trochę za dużo jak na tonik :)

Miaałam wielki problem z trądzikiem, rzadko co działało na moją skórę a on radzi sobie z nią świetnie :) Używam na zmiane z Ziaja z liśćmi Manuka i powiem szczerze że jestem zadowolona

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Dobry

Tonik ten kupuję już od ponad roku, jako jeden z nielicznych radzi sobie z moimi wypryskami. Doskonale radzi sobie również przy doczyszczaniu skóry z podkładu revlon colorstay, który bardzo ciężko schodzi. Jednak zawiera w sobie alkohol i bardzo wysusza więc dla osoby z suchą cerą może być za mocny. Trzeba koniecznie stosować kremy nawilżające po nim. Stosuję go zamiennie z tonikiem z tej samej serii przeciw wągrom a co jakiś czas daje odpocząć cerze stosując toniki bez alkoholu. Jednak jak tylko zmieniam tonik to wyskakuje mi na twarzy istny pogrom. Jest wydajny. Cena ok.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: ok 6