Lancome, Hypnose Sheer Eau Legere EDT

Lancome, Hypnose Sheer Eau Legere EDT

Najnowsza wersja (2007) jednego z najbardziej kultowych zapachów ostatnich lat. Wykreowana przez Annick Ménardo i Thierry Wassera kompozycja zawiera granat, wetiwer, wanilię, z oryginalnymi nutami Hypnose. Jest to prawdziwy koktail owocowy, lekki, jasny, świeży, zmysłowy. Wersja limitowana.
Zapach zamknięty w kryształowo przejrzystym, jasnobłękitnym flakonie charakterystycznym dla Hypnose.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusy, guajawa
nuta serca: passifora, nuty kwiatowe
nuta bazy: wanilia, wetiwer

Piękny

Mega długo utrzymuje sie na skórze, ubraniach... i fantastycznie bo ten zapach jest magiczny. Na początku lekko mdlacy, potem staje się niezwykle zmysłowy:) polecam, nie tylko eterycznym blondynkom :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 największe

Wakacyjne Hypnose

Tak, to jest odzwierciedlenie wakacji Hypnose. Wersja Edp, czy Elixir na upał mogą się nie sprawdzić i po prostu zemdlić;) natomiast Legere, tak jak edt jest troszkę lżejsze. Czuć podstawę Hypnose, czyli tą słodką wanilię, natomiast cała "góra" to takie świeże owoce pokropione wodą. Na zimę dla mnie niekonicznie - wolę cięższe zapachy (np. Elixir), na ciepłe dni jak najbardziej ok. Ode mnie 3,5* a to dlatego, że mogę bez niego żyć, a w wakacje jednak zastąpić go czymś innym;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 75ml

Odchudzone Hypnose EDP

Legere to w istocie odchudzona wersja klasycznego Hypnose. Nie jest już tak wyraźnie puszysta i rozkosznie mięciutka aż do przesady. Legere jest słodkie i miłe, ale soczysto-kremowe, przeplatane zwiewnymi, słodkimi i eterycznymi nutami kwiatowymi. Również mi się podoba. Nuty owocowe swoim zapachem przypominają mi zmrożony sorbet z cytryny oraz granatu. Smakowite, ale wysublimowane i z klasą ;) To nie jest pierwszy lepszy napój sokopodobny ;) Wanilia nie jest już wszechogarniająca i totalna tylko siedzi sobie grzecznie i uprzejmie komponuje się z resztą.

Podoba mi się :)

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: ...

TOP 10 męskich perfum

Leciutka hipnoza ;)

Zdecydowanie lżejsza wersja Hypnose, w sam raz na lato. Niestety niezbyt trwałe. Ale zapach bardzo fajny, szczególnie dla miłośniczek Hypnose :) Na lato mi odpowiada.

Używam tego produktu od: lata 2007

lzej nie znaczy lepiej

Hypnose kocham od pierwszego psikniecia.
Niestety wersja letnia nie pasuje mi tak bardzo jak oryginalna.
Jest o wiele slabsza, bardziej mdla, mniej wyrazista...
Takie rozcienczone Hypnose....
Do tego niezbyt trwale
Plus za cudowny flakon.

Używam tego produktu od:poltora roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 butelki

A ja jestem na tak !

Mi wersja Legere bardziej przypadła do gustu niż klasyk, a mam obie. Klasyk po pewnym czasie mnie męczy, wersji Legere używałam latem i była na lato idealna. Lżejsza, taka czekoladowo-słodko-gorzka :)
Nie umiem opisywać zapachów, więc powiem tylko, że czułam ją na skórze wystarczająco długo, że bardzo się podobała mojemu małżowi, że ilekroć się nią spsikam to czuję się, jakbym wróciła na plażę i leżała na rozgrzanym piasku popijając ten pyszny drink z palemką, eh... :)
Czyżbym była sentymentalna ? ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Cieniutki

Nuty identyczne jak w klasyku, tyle, ze slabiej skoncentrowane. Trzeba lubic Hypnose, zeby polubic jego lzejsza wersje. Jest to jednak trudne zadanie, bo w Legere nie ma nic ciekawego, a zapach szybciutko znika ze skory. Nawet latem bym tak nie chciala pachniec. Dziwadelko w stylu budyn plastik-fantastik. Flakon ujdzie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:probka

taki nijAKI...

Mysdlałam, ze spodoba mi sie letnai wersja hypnose-zapachu, ktory nieawno bardzo polubiłam. ale niestety jest to rozczarowanie-zapach jest mdły i niajki. Ma ten sam charakter co hypnose ale jego mdłośc moze skutecznie zniechęcić. Jest bardzo nietrwały-po godzinie praktycznie juz go nie ma.
Ładny flakon ale to za mało.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy