Tru-derm, Scar Cream with SPF10 (Krem przeciw bliznom z filtrem SPF10)

Tru-derm, Scar Cream with SPF10 (Krem przeciw bliznom z filtrem SPF10)

Krem skutecznie zmniejsza widoczność blizn poprzez ogranieczenie produkcji kolagenu - przez co minimalizuje zaczerwienienia i przebarwienia. Opatentowane składniki tru-derm dzięki swoim unikalnym właściwościom sprawiają, że blizny stają się praktycznie niewidoczne. Krem zawiera filtr SPF 10.
Zastosowanie: blizny chirurgiczne, blizny pozostałe po wyleczonych ranach, rozstępy, blizny po trądziku, blizny oparzeniowe, pozostałości po ukąszeniu owadów itp.

Niestety zawiodłam się :(

Zapłaciłam za ten badziew 40zł! Miałam wielką nadzieję, że coś zadziałana moje potrądzikowe blizny, ale po 3 miesiącach stosowania nie widzę żadnej poprawy. Namiętnie wcierałam go w skórę, ale nic! Zero jakiejkolwiek reakcji.
Jedyny plus kremu, to to, że nie zostawia tłustego filmu i można na niego położyć makijaż bez większych problemów.
Już go więcej nie kupię, No-scar jest lepszy.

Ilość zużytych opakowań: prawie całe

wygładza i lekko redukuje

ten krem kupiłam na 2 blizny jedną wyczuwalną drugą różowawą z tą pierwszą nieźle sobie poradził zmniejszył i wygładził oraz sprawił że wtopiła się lekko w koloryt skóry z tą drugą zaś nie zrobił prawie nic więcej wskórałam maścią z witaminą A którą namiętnie ostatnio stosuję i działa (rozjaśnia kreskę) !!! a kosztuje 2 złote/na5 dni :P

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:prawie całe