Bahia Twilight EDT

Bahia Twilight EDT

Najnowsza (2007) woda Oriflame, jedna z trzech z linii Bahia - Bahia Twilight. Kuszący zapach gorącej, brazylijskiej nocy...Tropikalne owoce, cynamon, kwiaty palmy, jaśmin, spowite zmysłowym aromatem orchidei i wanilii na drzewnym tle...

Cena: 26,90zł / 15ml

OK

Porządkując ostatnio szafkę, znalazłam flakonik po tych perfumach.
\\nMiały one intrygujący, kwiatowy zapach. Idealny na lato.
\\nPerfumy były oryginalne, charakterystyczne. Dość długo się utrzymywały.
\\nJak już wspomniałam świetne na lato- na inną porę roku raczej się nie nadają.
\\n

Takie to średnie...

Kupiłyśmy sobie z koleżankami po takiej perfumce: ona tą pomarańczową, ja- fioletową. I tu była ta różnica- ona trafiła z zapachem a ja nie. A to wszystko dlatego, że ta cała "pachnąca strona" zupełnie inaczej pachniała. Jak spryskałąm się tym czymś, to moja mama uznała, że śmierdzę jak jakaś stara babcia (bez obrazy dla starych babć) i tak jakby jakąś dziwną wanilią... Ja sama się przyzwyczaiłam do tego zapachu, z czasem zaczął mi się nawet podobać. Używałam go na zeszłorocznych wakacjach, dlatego zapach kojarzy mi się z błogim lenistwem.
Ostatnio znalazłam resztkę i powąchałam, oczywiście zapach przywołał wakacyjne wspomnienia, ale aż się zdziwiłam, że kiedyś tego używałam. Już mi się nie podoba!
Jedyne co fajne, to buteleczka! Używam tego produktu od: używałam kiedyś na wakacjach
Ilość zużytych opakowań: 1, ale reszta gdzieś jeszcze jest,

Kwiecie bagniste i wodniste

Dostalam w prezencie, ale niestety zapach zupelnie nie przypadl mi do gustu - ma w sobie jakas tepa, nieprzyjemna nute, nie mam pojecia, co to moze byc. Ta tepa nuta jest otoczona wodnistym, bagiennym kwieciem, rownie malo przyjemnym.
Generalnie jestem na nie i prezent juz powedrowal w inne rece (bardzo maloletnie, wiec malo wybredne ;-))) ).

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka ml

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

intrygujący

jak tylko je powąchałam (a konkretnie: strone zapachową w katalogu:D), kupiłam 2 flakony...nie wiem czy słusznie czy nie, ostatnio poszły trochę w odstawkę, ale chyba czekaja na odpowiedniejszą pogodę.
skojarzenie miałam jedno: tak pachniała kuchnia w domu koleżanki u której spędzałam całe dnie w dzieciństwie - to był zapach przypraw, ziół, starego drewna i spiżarni, szczególnie ta pierwsza, szorstka nuta.
przyznam że gdy go dostałam, początkowo byłam trochę rozczarowana - nie mogłam się do niego przekonać, w katalogu pachniał jednak bardziej papierowo i tępo i to było fajne. w rzeczywistości są trochę gryzące i nie tworzą miękkiego tła, jakbym chciała; wychodzą na pierwszy plan. ostatecznie jestem zadowolona, są całkowicie INNE i za to je uwielbiam. Kojarzą mi się z latem - nawet nie z powodu tego letniego imidżu ale dlatego że nosiłam je latem - mam wspaniałe wspomnienia a nic tak nie mąci w głowie jak zapach, gdy idzie o sentymenty:D więc wrócę do nich jak tylko poczuję na skórze mocniejsze promienie słońca.

Używam tego produktu od:roku

raczej nie

Na stronie katalogu [jak się potrze :)] zapach wydawał się przyjemny itp...ale normalnie pachnie gorzej. Przede wszystkim wyczówam w nim coś podobnego do anyżu [jak byłam mała piłam syrop z anyżem-najpaskudiejsze lekarstwo na świecie!].
Do tego pojemność-maleństwo [dlatego dałam tak mało pkt. za opakowanie,które samo w sobie nie jest brzydkie,ale maleńsie].

Używam tego produktu od:1 opk

ciekawy

Przyznam szczerze, że jak tylko wypatrzyłam tą serię w katalogu, nie zainteresowała mnie wcale, ale już pachnąca strona nasączona Twilight zainteresowała mnie na tyle, żeby przetestować ten zapach w filii, a po testach w filii nie wahałam się ani chwili i zamówiłam sobie tę perfumetkę.

Niewątpliwie ciekawy zapach. Słodki od wanilii i ostry od cynamonu, kwiatowy dzięki jaśminowi i orchidei, ale czuć i drzewne klimaty. O dziwo nie jest płaski, zmienia się na skórze, a trzyma się całkiem nieźle te parę godzin.

Początkowo byłam nim tak zachwycona, że chciałam zrobić wielkie zapasy, ale szybko mi przeszło. Może dlatego, że jak go wykańczałam pogoda już nie była taka wakacyjna, a jak wiadomo serią Bahia jest serią letnią. W ciepłe dni zapach mi się podobał, a im chłodniej się robiło, tym mniejsze wrażenie na mnie robił.

Także na lato, jak najbardziej polecam, zwłaszcza, że pojemność mimo wszystko jest w sam raz. I można zabrać wszędzie ze sobą i szybko zużyć bez obawy, że zapach nam się znudzi nim dobijemy dna.

Używam tego produktu od: wakacje 2007

Piękny i trwały zapach

Piękny zapach, chyba najładniejszy jaki do tej pory miałam. Jest bardzo trwały czuć go nawet po calym upalnym dniu. Dużym plusem jest mała butelka która zmiesci sie do każdem torebki niesety stojąc w łazience na półce często sie przewraca.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Przyzwyczaiłam się!

Na początku byłam zła, że kupiłam tą wodę. Po pierwszym psiknięciu pomyślałam, że jest za duszna, za bardzo waniliowa, za ostra. Ale z czasem zapach złagodniał. Zrobił się słodki ale przyjemny. Czuć go przy skórze.
Buteleczka wygodna, do torebki.
Używam tego produktu od: tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: już połowę pierwszego.

niestety jednak nie

Na początku ten zapach bardzo mi się podobał - niezwykły, niespotykany. Jednak po kilku dniach nie moglam go znieść - zrobił się płaski, duszący, ciężki, po prostu odrzucało mnie od niego i musiałam go oddać. Zaczęłam wyczuwac w nim jakby przyprawy, i chyba ta właśnie nuta stała się dla mnie niepożądana. Najbardziej żal mi opakowania - ładne, a przede wszystkim doskonale nadające sie do torebki.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

letni wieczór

Bardzo fajny zapach - tak pachnie ciało plażowiczki wieczorem. Zalotny, łączy w sobie aromat olejku do opalania oraz nuty drzewne nadające mu charakteru. Małe opakowanie jest idealne na wakacyjny wyjazd. Trwałość w sam raz na wieczorny wypad, poza tym zawsze można się popsikać ponownie, bo buteleczka wejdzie do każdej torebki.
Bardzo pozytywne zaskoczenie.

Używam tego produktu od:10 dni

mała, przyjemna i trwała

Wielki plus za malutkie opakowanie!

Przy tej wodzie przeżyłam baardzo miłe zaskoczenie, nie spodziewałam się po takim maleństwie takiej trwałości. Na mnie czuć ją ponad pięć godzin, a zapach jest tym przyjemniejszy, im bliżej do wieczoru. Bardzo mi się podoba, dobrze się w niej czuję, a skoro to seria letnia, będę musiała kupić kilka na zapas. Szkoda że Oriflame wypuściło ten zapach tylko w letniej serii, wiadomo przecież jak szybko one nas opuszczają;)

Używam tego produktu od: trzech dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, ale kupię kilka na zapas

Fajne :)

Niespotykany zapach, który trafił w mój niespotykanie wybredny gust. Idealny na wakacje, używając go czuję atmosferę plaży wieczorem....dziwne.
Zapach określę jako egzotyczny, lekko słodki, delikatnie pikantny, smaczny :)
Plus za małe i poręczne opakowanie, zmieszczą się nawet w kieszeni.