Natasha Denona, Sunset Palette (Paleta cieni do powiek)

Natasha Denona, Sunset Palette (Paleta cieni do powiek)

Paleta ciepłych cieni do powiek inspirowana zachodzącym słońcem.

prasowane
o przedłużonej trwałości
paletki cieni
Efekt
metaliczne, satynowe, matowe

Makijaż zachodzącego słońca

W sumie to miałam jej nie kupować, ponieważ w porównaniu z tym, jakie wrażenie zrobiły na mnie lila i gold, ta wydała mi się nudna. Ale ostatecznie jednak zdecydowałam się na zakup stawiając na pewniaka w kwestii jakości. Oczywiście nie zawiodłam się, ponieważ sunset to ta sama wysoka półka co pozostałe 15-tki. Owszem, nie ma tu być może aż takiej różnorodności formuł, mamy kremowe maty, jeden metalik i cienie krystaliczne. No i dwa duochromy, które przeważyły w decyzji o zakupie. Tak jak w każdej piętnastce, tak i tutaj są hity i dla mnie to owe dwa pomarańczowe cienie mandarine i morgana. Piękne są. Paleta jest świetnie skomponowana kolorystycznie i ma wszystko, co potrzebne do wykonania różnorodnych, kompletnych makijaży: jest zgaszona czerwień i żółć dla ożywienia, jest ciepły i zimny, brunatny przyciemniacz, jest jasny krystaliczny cień podkreślający łuk brwiowy, są wspomniane duochromy dla nadania wyjątkowości ostatecznemu lookowi, wszystko genialnej jakości. Warto zwrócić uwagę na te ciepłe brązy - są trzy i każdy jest inny, a żaden nie wpada ani w zbytnio pomarańczowe ani brązowe tony, będąc czymś pomiędzy. Nie każdemu one jednak będą pasować. Metalik w lewym górnym rogu, coś pomiędzy różem i złotem, bardzo kremowy, przepięknie pogłębia cień na dolnej powiece, potęgując efekt blendowania.
Jest inna niż sunrise, tamta dużo bardziej energetyczna, idąca w kierunku różów i fioletów nawet, mocnych pomarańczy i czerwieni. Tutaj mamy możliwość stworzenia wielu różnorodnych looków, ale bardziej zgaszonych, w tonacjach zachodzącego słońca właśnie.

mój osobisty typ

Jak na razie jedyna paleta Natashy jaką mam ale dzieje się tak tylko dlatego iż jest naprawdę bardzo drogą marką ja na możliwości zwykłej kobietki z Polski. Sunset łączy w sobie odcienia złota, żółci,czerwieni i rudości. Przypomina bardzo Hude ale nie oskarżam ich jakoś o wzajemny plagiat. Na rynku jest tyle palet, że naprawdę ciężko stworzyć coś czego nikt już przed kimś nie uczynił.
OPAKOWANIE-bardzo przypomina mi szykowny portfel, są nawet szycia nićmi. Dodatkowo znajdziemy w niej lusterko. Punkt :)
ZAWARTOŚĆ-jest tu 15 cieni, czyli 3 mniej niż Huda. 7 to typowe maty 8 strukturalnych różnych Natasha dzieli je na metaliki, kryształy i chromy
FORMUŁA MATY-bardzo kremowa, świetnie chwyta się pędzla idealnie stapia się z powieką tworząc harmonijne przejścia. Również początkujące osoby nie zrobią sobie nią krzywdy. Po jednym pociągnięciu efekt jest soczyście wyrazisty, dokładnie taki jaki lubię
FORMUŁA TEKSTUROWA-gęsta leciutko lepka, idealne do nakładania palcem ale pędzlem też efekt jest jak najbardziej w porządku. Osyp praktycznie nie istnieje, nie blakną w ciągu dnia, nie migrują do oka, nie burzą struktury wcześniej nałożonych cieni
TRWAŁOŚĆ-tak samo intensywna od zmierzchu do świtu, nawet bez bazy pod cienie
PODSUMOWANIE-ta paleta jest dla mnie idealna. Kolor intensywny po jednym machnięciu pędzlem. Nad żadnym cieniem nie muszę się skupiać by pracować nad intensywnością. Żadnego rolowania, osypywania się, blaknięcia w ciągu dnia. Brak uczulenia. Dla mnie ideał