Bahia Sunset EDT

Bahia Sunset EDT

Ognisty, zmysłowy, promienny, magiczny brazylijski zachód słońca - tak ma pachnieć jedna z trzech najnowszych wód Oriflame - Bahia Sunset. Tropikalny koktajl z ananasów, pomarańczy, mango, mleczka kokosowego oraz jasminu i orchidei.

Cena: 26,90zł/ 15ml

Cudo cudo cudo

Cudowny,nie powtarzalny zapach,idealny na lato.
Niestety ubolewam nad wycofaniem linii Bachia z Oriflame.

Z pewnością bym je kupila gdyby jeszcze raz trafily do sprzedazy:)

Używam tego produktu od: używałam gdy był dostępny na rynku
Ilość zużytych opakowań: dwie sztuki

Trwały i mocny!

Kolejny zapach który dodałabym do lisy: \'Moje perfumy\'. Zapach jak w tytule jest mocny i trwały-po kilku godzinach nadal czułam jego zapach. Odjęłam gwiazdkę za pojemność bo tylko 15 ml oraz w ramach buntu:P za to ,że firma oriflame wycofała go ze sprzedaży..nie miałam nawet okazji żeby nabyć drugi \'flakonik\':(

Używam tego produktu od: użyłam go kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: niestety tylko 1

świetny.

produkt extra, od razu się w nim zakochałam, był moim KWC, ale do czasu..
Kiedy to Oriflame nie wycofało go ze sprzedaży ;/
Nie był zbyt duży, ale za to mieścił się w torebce, czy plecaku, zapach dość trwały.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: niesety tylko 1 :(

Starzenie się skóry - dieta

Zauroczenie...

Pobudzajacy, rozbudza wyobraznie, bardzo deliktny i subtelny. Mnie ten zapach przyprawia o dreszcze...az tak ! :-) zdecydowanie poprawia nastroj...Ogolnie bardzo letni zapach przywolujacy wspomnienia z wakacji. Nie wiem czemu mi sie kojarzy z Karaibami...wydaje mi sie, ze tak wlasnie pachna ;-) chociaz nigdy nie bylem...niestety...

Jeden minus to za male opakowanie

Używam tego produktu od:wakacji

Jak najbardziej na plus

Lubię testować nowości, tą wodę kupiłam już dawno ale dopiero teraz nawinęłam się na nią:) Zapach jest typowo egzotyczny, przywodzi na myśl zabawę w tropikach, a w ręce soczysty drink:) Jest trwała, ma dobrą cenę. Jestem za:)

Używam tego produktu od: 3mcy

Ujdzie

Jak dla mnie za mocny, jest w nim jakaś nuta, która kompletnie nie pasuje do całego perfumu. Używałam go tylko na wieczorne wyjścia, na inne okazje był nieodpowiedni.

o tak!

skonczyłam 1 opakowanie. bardzo fajny wakacynjy. tani, takze mozna sobie pozwolic na jakas odmiane, wakacyjny i dobrze ze tylk 15 ml - nie pozwala sie znudzic. mi sie bardzo podobal, jednak uwazam ze trzeba go dostosowac do okazji - jak na lato i wypad nad morze - w sam raz

Używam tego produktu od: okolo 2 miesięcy

Zabojczy i angelowaty

Slodki, owocowy ulepek o zabojczej intensywnosci - przynajmniej na poczatku zabojczej, bo po godzinie znika z mojej skory jak sen zloty ;-)).
Na pewno spodoba sie milosniczkom Angel - ma w sobie taka charakterystyczna, angelowata nute.
Nie zachwycil mnie, ale w sumie tez szczegolnie nie odrzucil - nawet angelowata nuta jest do zniesienia w perfumach znikajacych tak szybko, wiec moze je powolutku zuzyje :-)).

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 15 ml

Sztuczny i słodki kokos!

Do tej wody nie mogę się przyzwyczaić. Jest za sztuczna, za słodka, mdła, za bardzo kokosowa.
Na mojej skórze robi się taki ulepek, jakbym się jakimś kokosowym miodem (jest taki???) nasmarowała. Szkoda, bo do wody "Twilight" z tej samej serii jakoś się przekonałam. Cóż, ta buteleczka pójdzie w dobre ręce :)

Używam tego produktu od: tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: kilka psiknięć z pierwszego.

przyjemny :-)

Myslałam, ze ten zapach bedzie słodki i Escadowy-ale nie jest taki:) Na pewno nie jest słodki, choc owocowy:-) ale to tez nie sa takie typowwe owoce... Na pewno przebijają tam jakies kwiatki... :) Sama nie wiem:)
W każdym razie spodziewałam się zapachu prostego, takiego pachnidełka a mam naprawde ciekawe, pieknie rozwijające sie perfumy-rzeczywiscie idelane na lato ale myslę, że nie tylko. Teraz muszę się skusić na inne zapachy z tej serii :)
Bardzo ładny flakonik-kolorowy i poręczny.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

Lubie :) Mam juz 2 w zapasie!!

Odrazu bardzo spodobało mi się opakowanie :) - malutkie 15 mililitrowe, idealne do damskiej torebki, w wesolych kolorkach :) zolci i pomaranczu :)

Zapach mi bardzo odpowiada poniewaz lubie slodkie zapachy, w tym wyczuwam jakies egzotyczne owocki... na dodatek mojego ulubionego KOKOSA :slina:

Jesli chodzi o trwalosc... to zdziwiona jestem..poniewaz perfumetka taniutka, a utrzymuje sie na mnie dosc dlugo :) Pierwszy raz jak popsikalam sie nia w filii (dla wyprobowania) to zapach trzymal sie okolo 4-5 godzin...co juz bylo zapewnieniem ze ja kupie :)

W ogolnym rozrachunku, mnie sie bardzo podoba, zamowilam juz 2, pasuje do mnie, niewiele kosztuje, Tztowi sie podoba :).. szkoda ze to tylko letnia seria..

Używam tego produktu od: około miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego. Drugie już czeka w zapasie :)

baaardzo dobre.

plusy:
niska cena (szczególnie dla konsultantki)
małe opakowanie, które zmieści się w nawet maleńkiej torebce
świetny zapach

minusy:
cięzko znaleźć otworek do pryskania bo jest w takim samym kolorze co cały psikacz ;p

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:),5