Natural Skincare, Night Enrichment (Rewitalizujący krem na noc)

Natural Skincare, Night Enrichment (Rewitalizujący krem na noc)

Regeneruje suchą skórę w czasie snu, przywraca jej witalność. Z olejkiem z wiesiołka dwuletniego, aminokwasami z pszenicy i witaminą A.

Fajny, odpowiada mi

Dobry krem na noc. Konsystencja bardziej tlusta niz kremu dziennego, mimo tego jednak nie zatyka porow, a cera sie nie blyszczy, rano wyglada na zdrowa i wypoczeta. Ma delikatny i przyjamny zapach i jest w duzym 100ml opakowaniu co czyni go dosc wydajnymi wartym sowje ceny.
Goraco polecam.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

Krem Carringtonów

Krem całkiem niezły, ale cena nie adekwatna do działania. Zapach ładny. Nawilżenie OK. Opakowanie estetyczne - przypomina specyfiki, które leżały na toaletkach bohaterek Dynastii - Krystle i Alexis;)Mimo wszystko raczej się nie skuszę na ponowny zakup.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

Zadnych rewelacji

Skusilo mnie ladne i duze opakowanie, oraz zapewnienia producenta co do dzialania tego kremu. I co? W pieknym i duzym opakowaniu nic godnego polecenia, no moze przystepny zapach. Krem sprawia wrazenie delikatnego a zarazem tresciwego kremu, podczas gdy zupelnie sie nie wchlania, pozostawiajac swecaca warstwe na twarzy, ale to mozna jeszcze darowac kremowi na noc, tyle tylko, ze rano budze sie ze sciagnieta cera, wiec co on robi w ciagu nocy? Nie zauwazylam zadnych zmian na lepsze a dalam mu i troche czasu, teraz musze "poprawiac" twarz po nim i jego odpowiedniku na dzien.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno niedokonczone

wrastające włoski

warto wypróbować

Podobnie jak wersja na dzień, krem jest zamknięty w 100 ml, jajkowym słoiczku. Opakowanie jest miłe dla oka i póki co wygodne.
Używam go co wieczór na oczyszczoną skórę twarzy. Pachnie delikatnie, jak jogurt. W zależności od potrzeby, czasem nakładam bardzo grubą warstwę, a czasem normalnie wsmarowuję do wchłonięcia. Krem wchłania się dobrze mimo bogatej, jak dla mnie, konsystencji - co jednak nie znaczy ciężkiej. Bardzo dobrze odżywia i nawilża, rano skóra jest bardzo gładka i ładnie wygląda. Krem mnie nie zapycha.
Nie wiem czy kupię ponownie z racji bardzo dużej pojemności.
W promocji relacja ceny do jakości i pojemności jest naprawdę niezła, myślę, że warto wypróbować, zwłaszcza przy suchej cerze.

Używam tego produktu od:2 miesięcy (około)
Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3