Purity Laboratories, Beverly Hills, Natural White Sensitive (Wybielająca pasta do zębów wrażliwych)

Wybielająca pasta do zębów wrażliwych z fluorem o delikatnej formule, o niskim stopniu ścieralności szkliwa zębów /usuwa więcej niż 90% przebarwień wg BBC TV/

Badania laboratoryjne wykazały, że receptura pasty zapewnia mniejsze ścieranie szkliwa niż jakiekolwiek inne wiodące markowe pasty wybielające czy zwykłe. Poleruje zapewniając blask twoim zębom. Zawiera fluorek chroniący zęby przed próchnicą oraz xylitol, który jak wykazały badania kliniczne pomaga zwalczaćkamień nazębny. Długotrwały miętowy smak odświeża oddech po każdym użyciu.

kiepski

zachęciła mnie promocja w rossmannie do zakupu tej pasty.
-cena poza promocją jest wysoka
- nie wybiela, więc nie spełnia swojego gł. zadania
- nie odświeża oddechu
- nie pieni się, więc nie jest wydajna.
w skrócie wiecej nie kupie.

Ilość zużytych opakowań: 1- 100 g

Zwykła pasta

Kupiłam ten produkt z myślą, że pomoże choć troszkę wybielić moje zęby. Jestem miłośniczką kawy i muszę o nie dbać w tym kieruku, ale nie mam jakichś problemów z ich barwą. Nie oczekiwałam efektu ,,wow", ale liczyłam , że zmienią barwę chociaż o jeden ton- nic podobnego. Zwykła pasta.

Zalety:
- ...

Wady:
- jest dość droga , jak na produkt o nijakim dzialaniu (ok 17 zł)
- nie odświeża jakoś specjalnie (na równi z pastami średniej jakośći)
- NIE WYBIELA , co producent ma w założeniu.

Więcej na jej temat nie mam nic do napisania. Jest nijaka. Dodam tylko, że nie ma kleistej konsystencji jak pisano w większości wypowiedzi. Posiada konsystencję jaknajbardziej ,,pastowatą " :D

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

przeciętna

Pasta oczywiście "holiłudzkiego" uśmiechu nie zapewnia, ale odrobinę rozjaśnia zęby, dobrze je czyści,u mnie nie podrażniła wrażliwych dziąseł,pozostawia uczucie świeżości.Myślę jednak taki efekt może dać wiele tańszych past.

Używam tego produktu od: 1,5

3 rodzaje dolnej kreski

dobra,lecz nie ideal

Szczerze mowiac nie wiem skad poprzednie opinie o tejpascie ze jest maziowata i wodnista. Ja nic takiego nie zauwazylam, konsystencja ok.
Co do efektu wybielania sama nie wiem wiadomo ze nie wybieli na snieznobiala biel jak kazda, ale jest dosc dobra.Smak mietowy, ale faktyczni slabo odswieza tak srednio, jest dosc lagodna.

Używam tego produktu od:miesiaca

odradzam

Zapłaciłam za tą pastę ok. 18 zł, spodziewałam się więc hollywoodzkiego efektu :P Wcześniej używałam Blend-a-med 3D White de Luxe i White Now, chciałam więc coś mocniejszego.
Niestety wybielenia nie zauważyłam, co najwyżej średnie utrzymanie efektu po 3D White, a po miesiącu już się przestraszyłam i wróciłam do 3D.
Pasta podrażniła mi dziąsła, ponadto mam uszkodzone szkliwo.
Ma konsystencję mazi i nie odświeża oddechu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Koszmarek z Beverly Hills

Ugh, cóż za złe wspomnienia przywołuje ta pasta. Pd otoczką zrobienia z nas śnieżnobiałozębowej gwiazdy rodem z Holiłud serwuje nam jakąś wodnistą maź, która z pastą do zębów ma niewiele wspólnego. Producent domieszał dużo wody, więc "pasta" w ogóle sie nie pieni, jest przez to niewydajna, bo duzo się jej zuzywa. Do tego słabo odświeża oddech i absolutnie nie wybiela. Nawet o pół tonu. Szkoda pieniędzy, lepsze pasty można kupić w przysłowiowym Tesco za 3 złote..

Też mi Beverly Hills, pfff.

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: niestety jedno

Sama nie wiem

Sama nie wiem jaką wystawić recenzję. Moje oczekiwania były znacznie większe. Z racji tej, że mam popękane szkilo zębów i nie mogę używać mocnych środków wybielających skusiłam się na tą pastę (ponieważ jak pisze producent jest o niskim stopniu ścieralności szkliwa i je nawet mineralizuje). Zapłaciłam coś koło 14zł. Słabo się pieni, a nawet wcale się nie pieni. Nie odświeża na bardzo długo. O jakimś super wybieleniu można zapomnieć (nawet o wybieleniu o 1-2 tony), ale bardzo dobrze usuwa "codzienne" osady. Nie mam porównania z innymi tego typu pastami więc moja ocena może być krzywdząca :) Testuję kolejne opakowanie pasty tej firmy (active 10).