Avon, Nail Experts [True Colour], Advanced Mira-Cuticle Vanishing Complex (Krem do pielęgnacji skórek)

Rezultaty już po 5 dniach! Kwasy owocowe zapobiegają narastaniu suchych, stwardniałych skórek. Aloes i witamina E koją, zmiękczają i przywracają nawilżenie suchym, postrzępionym skórkom.

Od 2017 roku kosmetyk zmienił nazwę na Olejek do pielęgnacji skórek z witaminą E [Nail Experts Vitamin E Cuticle Oil].

Zbędny

-nie widzę zastosowania dla tego kremu, zużyłam go całego, ale nie zauważyłam, żeby dawał coś więcej aniżeli mój normalny krem do rąk, który chcąc nie chcąc także aplikujemy na skórki,
-być może miał je bardziej zmiękczać (mam wymagające skórki, dosyć twarde, bo noszę żelowe paznokcie), ale nie pogłębił działania kremu,
-niewygodne opakowanie, długi dziubek i mała dziurka,

-/+ design taki sobie, może być,
-/+ przeciętna wydajność, ja używałam codziennie i to nawet kilka razy dziennie, wręcz chciałam, żeby się już skończył,
-/+ zapach średni, ale mnie nie przeszkadzał, taki słono-kwaskowaty,

-cena wydaje mi się być duża, zwłaszcza, że nie zauważyłam cudownego efektu

Nie polecam, chyba, że ktoś lubi i ma ochotę używać jak największej ilości kosmetyków, wtedy warto spróbować.

zachwycona :D

Skórki były baardzo suche, twarde. Po 2 tyg stosowania kremu skórki stały się miętkie, w końcu wyglądają jak powinny. Ne spodziewałam się tak świetnych efektów po użyciu tego kremu.

Skuteczny

Krem jest bardzo skuteczny.Przy regularnym stosowaniu oczywiscie.Zmiękcza skorki i po nim nie narastaja na plytke tak szybko.Wydajny produkt.Moje skorki,po wielomiesiecznych kuracjach mocnymi odzywkami z formaldehydem doprowadzil do ideału.Do tego stopnia,ze wystarczyl preparat rozpuszczajacy skorki,bez metalowych cążek.Jedynie patyczki z drewna pomaranczowego były potrzebne.

Avon Mark - relacja

Mały, ale wydajny

Krem zakupiłam po cenie promocyjnej. Skusiłam się, ponieważ moje skórki były bardzo przesuszone. Jest godny polecenia, jeżeli stosuje się go naprawdę regularnie, najlepiej rano i wieczorem :)

dobry, ale nie rewelacja

Krem ten poleciła mi koleżanka kosmetyczka. Stosowany regularnie faktycznie poprawia stan skórek, ale od czasu do czasu nie da efektu.
Poręczna tubka jest w torebce więc korzystam z niego często.
Mało wydajny, a cena tylko w promocji jest atrakcyjna

Naprawdę działa

Kremik odkryłam wiele lat temu. Od tego czasu sięgam po niego z różną częstotliwością. Krem przy regularnym stosowaniu naprawdę działa. Skórki stają się miękkie, nie zarastają tak szybko i nie są tak bardzo widoczne. Nakładam go zawsze na noc i już po kilku dniach widzę pierwsze efekty. Aby cieszyć się nimi na dłużej trzeba jednak stosować go systematycznie.
Krem ma lepką konsystencję i wolno się wchłania. Nałożony na zranione miejsce wywołuje lekkie pieczenie.

może się przydać

Nie zachwycił mnie. Może i trochę nawilża, przydatny przy malowaniu paznokci, lakier nie przykleja się do skóry. Nie podrażnia skóry. Opakowanie jest wygodne, brak zapachu

Tak sobie...

Skórki są dość nawilżone ale nie wydawały mi sie miększe :(
Testowałam też na mężu, któremu odchodzą skórki ale też efektu nie było widać.
Niestety jestem średnio zadowolona :(

Nie udało mi się znaleźć lepszego!

Na początek wyznanie: jestem profesjonalnym dewastatorem skórek.
(w szczególności przy oglądaniu filmów z rodzaju tych bardziej trzymających w napięciu). Raz na jakiś czas ratunku dla nich potrzebuję na gwałtu rety, a na co dzień konkretnej pielęgnacji, bo gdy wokół paznokci nie ma nic odstającego i drażniącego, to zostawiam skórki w spokoju.

Ten kosmetyk wielokrotnie uratował mój manicure i nie wyobrażam sobie bez neigo życia. Próbowałam wielu, wielu innych produktów, tańszych droższych - żaden nie działał lepiej od tego.

Używam go co parę dni do usuwania skórek - dokładnie smaruję każdą wokół dość sporą ilością, wmasowuję przez około minutę, usuwam skórki gumową szpatułką lub metalowym radełkiem,a pozostałości usuwam chusteczką. Nie spłukuję! Tak też często zostawiam na noc, dodatkowo nakładam na skórki olejek, np. Evree lub maść z witaminą A. Rano skórki są wygładzone, mięciutkie, nie ma żadnych zgrubień i zadarć.
Efekt jest świetny już po jednym zastosowaniu, nie tylko na noc.
Krem regularnie stosowany zmiękcza skórę w widoczny sposób, nie ma mowy o twardych brzegach, skórki wolniej narastają, są nawilżone.

Konsystencja jest nieco lepka, ale to w końcu nie krem do rąk - mi nie przeszkadza.
Może jednak piec, gdy trafimy na jakąś rankę.

Opakowanie - wygodna, mała tubka, pod koniec ciężko co prawda wycisnąć resztki, ale rozcinam po prostu opakowanie.
Mały minus tylko za zmianę zakrętki - w dawnym opakowaniu miała przydatne, ukośnie ścięte zakończenie, którym wygodnie było odsuwać skórki. Nie wiem, czemu od dawna już w nowych opakowaniach go nie ma?

Dla osoby nie używającej go tak często jak ja, ze względu na problemowe skórki, będzie wydajny.

Polecam z przekonaniem, szczególnie obgryzaczom i skubaczom, zarówno ratunkowo (jako kuracji bez zmywania), jak i do codziennej pielęgnacji, zapobiegawczo.
Warto posmarować przed oglądaniem thrillerów, polecam ;P

Pozytywnie

Bardzo dobry krem, lekka konsystencja, nie spływa, łatwo się rozciera po skórce, przyjemny zapach, łatwy w aplikacji i bardzo wydajny. A co najważniejsze - zdecydowanie poprawił wygląd moich skórek, zawsze mam go pod ręką.

Lubię.

Delikatny zapach,
od razu widoczne nawilżenie,
działa długotrwale,
łatwa aplikacja,
wydajny,
zauważyłam mniejszą ilość zadartych skórek odkąd używam.

fajny produkt

Krem widocznie zmiękcza skorki, pozwala na ich łatwe odsunięcie, dzieki niemu skorki sie nie zadzieraja (co mnie doprowadza do szału!), ma wygodny ,,dziubkowy" aplikator i precyzyjnie mozna go nałożyć.. generalnie widze w nim same plusy, nie mam sie do czego przyczepić. Nie radze tylko nakladac na podraznioną skorke, moze piec