Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Nail Experts, Advanced Mira-Cuticle Vanishing Complex (Krem do pielęgnacji skórek)

Rezultaty już po 5 dniach! Kwasy owocowe zapobiegają narastaniu suchych, stwardniałych skórek. Aloes i witamina E koją, zmiękczają i przywracają nawilżenie suchym, postrzępionym skórkom. Sposób użycia : przez pierwsze 7 dni niewielką ilość wmasowywać w skórki 1-3 razy dziennie (wcześniej umyć ręce). Aby utrzymać efekty, kosmetyk trzeba stosować przynajmniej raz dziennie.

Lubię.

Delikatny zapach,
od razu widoczne nawilżenie,
działa długotrwale,
łatwa aplikacja,
wydajny,
zauważyłam mniejszą ilość zadartych skórek odkąd używam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476966].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny produkt

Krem widocznie zmiękcza skorki, pozwala na ich łatwe odsunięcie, dzieki niemu skorki sie nie zadzieraja (co mnie doprowadza do szału!), ma wygodny ,,dziubkowy" aplikator i precyzyjnie mozna go nałożyć.. generalnie widze w nim same plusy, nie mam sie do czego przyczepić. Nie radze tylko nakladac na podraznioną skorke, moze piec

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466957].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Odżywkę zakupiłam dzięki Waszemu portalowi, faktycznie jest świetna. Moje skórki, zwykle, są właśnie twarde i ciężko je odsunąć przy manicure, dzięki temu produktowi mój problem znikł. Produkt ma bardzo fajny aplikator, wystarczy naprawdę mała ilość, by skórki stały się miękkie, dodatkowo fajnie wpływa również na stan paznokci, które stają się gładkie, bardzo wydajny produkt za grosze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410246].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

Bardzo dobry

Krem do skórek sprawdza się bardzo dobrze. Nie jest to moje pierwsze opakowanie i raczej nie ostatnie. Stosowałam przez kilka dni pod rząd na noc i efekt był cudowny. Co jakiś czas stosuje tak go stosuje . Skórki nawilżone , natłuszczone . Paznokcie przy takich zadbanych skórkach wyglądają o wiele lepiej. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407666].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja!

Moje skórki nie są jakieś bardzo problematycznie, nie potrzebują wycinania, ale wiadomo jak są przesuszone i odstają nie wygląda to ładnie. Staram się je regularnie nawilżać i odżywiać

+ krem zamknięty jest w miękkiej tubce zakończonej aplikatorem
+ ma gęstą, białą konsystencję
+ nawilża, odżywia i niesamowicie regeneruje skórki
+ zmiękcza
+ mega wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1385301].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry krem

Ujrzałam tu na stronie ten krem a swego czasu systematycznie go kupowałam. Teraz go zdradziłam ale raczej wrócę do niego bowiem jest bardzo dobry. Po pierwsze wydajny, wystarczy mała ilość na paznokieć by zmiękczył skórkę. I faktycznie zmiękcza je, łatwej się odsuwają. Po drugie dobrze nawilża przesuszone miejsca wokół paznokcia. Reasumując godny polecenia produkt tylko szkoda, że nie ma intensywniejszego, ślicznego zapachu. Za to odejmuję gwiazdkę, bowiem do dłoni lubię kremy ładnie pachnące.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1380791].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Fajny krem. Nie używam tak jak jest zalecane, ale sprawdza mi się przed malowaniem paznokci. Lubię go położyć na skórki i wetrzeć, po kilku minutach zmywam wodą i odsuwam skórki bez problemu, a nadmiar skórek wycinam :)
Robię tak raz na 2 tygodnie, moje skórki nie są aż tak wymagające.
Nie wiem czy kupię ponownie, może poszukam czegoś innego jak ten mi się skończy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329646].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Zużyłam dwa opakowania.
W sumie nie miałam dużego problemu ze skórkami.
Krem ma dobry aplikator i konsystencję.
Bardzo ładnie się wchłania i trochę jakby natłuszcza.
Dobrze nawilża skórki. Nie są suche i nie pękają.
Są bardzo elastyczne i można je ładnie odsunąć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312981].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry krem.

Nie mam dużego problemu ze skórkami, ale czasem robią się suche i twardnieją i postanowiłam wypróbować ten krem. I efekty naprawdę widać. Przy regularnym stosowaniu tego kremu zauważyłam poprawę, skórki zostały zmiękczone i nawilżone. Krem ma ładny zapach i dobrą konsystencję, nawet szybko się wchłania. Jest też wydajny. Trzeba jednak używać go regularnie, bo jak odstawiłam go na kilka dni to skórki już nie były tak ładne jak podczas używania tego kremu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1290596].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry.

Krem ten kupiłam z nadzieją, że polepszy wygląd moich skórek. Stosowałam go jednak nieregularnie, więc ciężko mi go ocenić. Krem ma wygodne opakowanie i przyjemny zapach. Wchłania się powoli, co umożliwia delikatne wmasowanie go w skórki. Po jego zastosowaniu skórki są miękkie, nawilżone i nie odstają. Jak wygląda efekt przy regularnym stosowaniu nie wiem, ale jestem z niego zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1284881].usefull || 0 }}% pomocna.