Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Nail Experts, Advanced Mira-Cuticle Vanishing Complex (Krem do pielęgnacji skórek)

Rezultaty już po 5 dniach! Kwasy owocowe zapobiegają narastaniu suchych, stwardniałych skórek. Aloes i witamina E koją, zmiękczają i przywracają nawilżenie suchym, postrzępionym skórkom. Sposób użycia : przez pierwsze 7 dni niewielką ilość wmasowywać w skórki 1-3 razy dziennie (wcześniej umyć ręce). Aby utrzymać efekty, kosmetyk trzeba stosować przynajmniej raz dziennie.

Nie udało mi się znaleźć lepszego!

Na początek wyznanie: jestem profesjonalnym dewastatorem skórek.
(w szczególności przy oglądaniu filmów z rodzaju tych bardziej trzymających w napięciu). Raz na jakiś czas ratunku dla nich potrzebuję na gwałtu rety, a na co dzień konkretnej pielęgnacji, bo gdy wokół paznokci nie ma nic odstającego i drażniącego, to zostawiam skórki w spokoju.

Ten kosmetyk wielokrotnie uratował mój manicure i nie wyobrażam sobie bez neigo życia. Próbowałam wielu, wielu innych produktów, tańszych droższych - żaden nie działał lepiej od tego.

Używam go co parę dni do usuwania skórek - dokładnie smaruję każdą wokół dość sporą ilością, wmasowuję przez około minutę, usuwam skórki gumową szpatułką lub metalowym radełkiem,a pozostałości usuwam chusteczką. Nie spłukuję! Tak też często zostawiam na noc, dodatkowo nakładam na skórki olejek, np. Evree lub maść z witaminą A. Rano skórki są wygładzone, mięciutkie, nie ma żadnych zgrubień i zadarć.
Efekt jest świetny już po jednym zastosowaniu, nie tylko na noc.
Krem regularnie stosowany zmiękcza skórę w widoczny sposób, nie ma mowy o twardych brzegach, skórki wolniej narastają, są nawilżone.

Konsystencja jest nieco lepka, ale to w końcu nie krem do rąk - mi nie przeszkadza.
Może jednak piec, gdy trafimy na jakąś rankę.

Opakowanie - wygodna, mała tubka, pod koniec ciężko co prawda wycisnąć resztki, ale rozcinam po prostu opakowanie.
Mały minus tylko za zmianę zakrętki - w dawnym opakowaniu miała przydatne, ukośnie ścięte zakończenie, którym wygodnie było odsuwać skórki. Nie wiem, czemu od dawna już w nowych opakowaniach go nie ma?

Dla osoby nie używającej go tak często jak ja, ze względu na problemowe skórki, będzie wydajny.

Polecam z przekonaniem, szczególnie obgryzaczom i skubaczom, zarówno ratunkowo (jako kuracji bez zmywania), jak i do codziennej pielęgnacji, zapobiegawczo.
Warto posmarować przed oglądaniem thrillerów, polecam ;P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541421].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywnie

Bardzo dobry krem, lekka konsystencja, nie spływa, łatwo się rozciera po skórce, przyjemny zapach, łatwy w aplikacji i bardzo wydajny. A co najważniejsze - zdecydowanie poprawił wygląd moich skórek, zawsze mam go pod ręką.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525636].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię.

Delikatny zapach,
od razu widoczne nawilżenie,
działa długotrwale,
łatwa aplikacja,
wydajny,
zauważyłam mniejszą ilość zadartych skórek odkąd używam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476966].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

fajny produkt

Krem widocznie zmiękcza skorki, pozwala na ich łatwe odsunięcie, dzieki niemu skorki sie nie zadzieraja (co mnie doprowadza do szału!), ma wygodny ,,dziubkowy" aplikator i precyzyjnie mozna go nałożyć.. generalnie widze w nim same plusy, nie mam sie do czego przyczepić. Nie radze tylko nakladac na podraznioną skorke, moze piec

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466957].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Odżywkę zakupiłam dzięki Waszemu portalowi, faktycznie jest świetna. Moje skórki, zwykle, są właśnie twarde i ciężko je odsunąć przy manicure, dzięki temu produktowi mój problem znikł. Produkt ma bardzo fajny aplikator, wystarczy naprawdę mała ilość, by skórki stały się miękkie, dodatkowo fajnie wpływa również na stan paznokci, które stają się gładkie, bardzo wydajny produkt za grosze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410246].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Krem do skórek sprawdza się bardzo dobrze. Nie jest to moje pierwsze opakowanie i raczej nie ostatnie. Stosowałam przez kilka dni pod rząd na noc i efekt był cudowny. Co jakiś czas stosuje tak go stosuje . Skórki nawilżone , natłuszczone . Paznokcie przy takich zadbanych skórkach wyglądają o wiele lepiej. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407666].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja!

Moje skórki nie są jakieś bardzo problematycznie, nie potrzebują wycinania, ale wiadomo jak są przesuszone i odstają nie wygląda to ładnie. Staram się je regularnie nawilżać i odżywiać

+ krem zamknięty jest w miękkiej tubce zakończonej aplikatorem
+ ma gęstą, białą konsystencję
+ nawilża, odżywia i niesamowicie regeneruje skórki
+ zmiękcza
+ mega wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1385301].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry krem

Ujrzałam tu na stronie ten krem a swego czasu systematycznie go kupowałam. Teraz go zdradziłam ale raczej wrócę do niego bowiem jest bardzo dobry. Po pierwsze wydajny, wystarczy mała ilość na paznokieć by zmiękczył skórkę. I faktycznie zmiękcza je, łatwej się odsuwają. Po drugie dobrze nawilża przesuszone miejsca wokół paznokcia. Reasumując godny polecenia produkt tylko szkoda, że nie ma intensywniejszego, ślicznego zapachu. Za to odejmuję gwiazdkę, bowiem do dłoni lubię kremy ładnie pachnące.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1380791].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Fajny krem. Nie używam tak jak jest zalecane, ale sprawdza mi się przed malowaniem paznokci. Lubię go położyć na skórki i wetrzeć, po kilku minutach zmywam wodą i odsuwam skórki bez problemu, a nadmiar skórek wycinam :)
Robię tak raz na 2 tygodnie, moje skórki nie są aż tak wymagające.
Nie wiem czy kupię ponownie, może poszukam czegoś innego jak ten mi się skończy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329646].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Zużyłam dwa opakowania.
W sumie nie miałam dużego problemu ze skórkami.
Krem ma dobry aplikator i konsystencję.
Bardzo ładnie się wchłania i trochę jakby natłuszcza.
Dobrze nawilża skórki. Nie są suche i nie pękają.
Są bardzo elastyczne i można je ładnie odsunąć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312981].usefull || 0 }}% pomocna.