Nail Experts [True Colour], Advanced Mira-Cuticle Vanishing Complex (Krem do pielęgnacji skórek)

Rezultaty już po 5 dniach! Kwasy owocowe zapobiegają narastaniu suchych, stwardniałych skórek. Aloes i witamina E koją, zmiękczają i przywracają nawilżenie suchym, postrzępionym skórkom.

Od 2017 roku kosmetyk zmienił nazwę na Olejek do pielęgnacji skórek z witaminą E [Nail Experts Vitamin E Cuticle Oil].

Mały, ale wydajny

Krem zakupiłam po cenie promocyjnej. Skusiłam się, ponieważ moje skórki były bardzo przesuszone. Jest godny polecenia, jeżeli stosuje się go naprawdę regularnie, najlepiej rano i wieczorem :)

dobry, ale nie rewelacja

Krem ten poleciła mi koleżanka kosmetyczka. Stosowany regularnie faktycznie poprawia stan skórek, ale od czasu do czasu nie da efektu.
Poręczna tubka jest w torebce więc korzystam z niego często.
Mało wydajny, a cena tylko w promocji jest atrakcyjna

Naprawdę działa

Kremik odkryłam wiele lat temu. Od tego czasu sięgam po niego z różną częstotliwością. Krem przy regularnym stosowaniu naprawdę działa. Skórki stają się miękkie, nie zarastają tak szybko i nie są tak bardzo widoczne. Nakładam go zawsze na noc i już po kilku dniach widzę pierwsze efekty. Aby cieszyć się nimi na dłużej trzeba jednak stosować go systematycznie.
Krem ma lepką konsystencję i wolno się wchłania. Nałożony na zranione miejsce wywołuje lekkie pieczenie.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

może się przydać

Nie zachwycił mnie. Może i trochę nawilża, przydatny przy malowaniu paznokci, lakier nie przykleja się do skóry. Nie podrażnia skóry. Opakowanie jest wygodne, brak zapachu

Tak sobie...

Skórki są dość nawilżone ale nie wydawały mi sie miększe :(
Testowałam też na mężu, któremu odchodzą skórki ale też efektu nie było widać.
Niestety jestem średnio zadowolona :(

Nie udało mi się znaleźć lepszego!

Na początek wyznanie: jestem profesjonalnym dewastatorem skórek.
(w szczególności przy oglądaniu filmów z rodzaju tych bardziej trzymających w napięciu). Raz na jakiś czas ratunku dla nich potrzebuję na gwałtu rety, a na co dzień konkretnej pielęgnacji, bo gdy wokół paznokci nie ma nic odstającego i drażniącego, to zostawiam skórki w spokoju.

Ten kosmetyk wielokrotnie uratował mój manicure i nie wyobrażam sobie bez neigo życia. Próbowałam wielu, wielu innych produktów, tańszych droższych - żaden nie działał lepiej od tego.

Używam go co parę dni do usuwania skórek - dokładnie smaruję każdą wokół dość sporą ilością, wmasowuję przez około minutę, usuwam skórki gumową szpatułką lub metalowym radełkiem,a pozostałości usuwam chusteczką. Nie spłukuję! Tak też często zostawiam na noc, dodatkowo nakładam na skórki olejek, np. Evree lub maść z witaminą A. Rano skórki są wygładzone, mięciutkie, nie ma żadnych zgrubień i zadarć.
Efekt jest świetny już po jednym zastosowaniu, nie tylko na noc.
Krem regularnie stosowany zmiękcza skórę w widoczny sposób, nie ma mowy o twardych brzegach, skórki wolniej narastają, są nawilżone.

Konsystencja jest nieco lepka, ale to w końcu nie krem do rąk - mi nie przeszkadza.
Może jednak piec, gdy trafimy na jakąś rankę.

Opakowanie - wygodna, mała tubka, pod koniec ciężko co prawda wycisnąć resztki, ale rozcinam po prostu opakowanie.
Mały minus tylko za zmianę zakrętki - w dawnym opakowaniu miała przydatne, ukośnie ścięte zakończenie, którym wygodnie było odsuwać skórki. Nie wiem, czemu od dawna już w nowych opakowaniach go nie ma?

Dla osoby nie używającej go tak często jak ja, ze względu na problemowe skórki, będzie wydajny.

Polecam z przekonaniem, szczególnie obgryzaczom i skubaczom, zarówno ratunkowo (jako kuracji bez zmywania), jak i do codziennej pielęgnacji, zapobiegawczo.
Warto posmarować przed oglądaniem thrillerów, polecam ;P

Pozytywnie

Bardzo dobry krem, lekka konsystencja, nie spływa, łatwo się rozciera po skórce, przyjemny zapach, łatwy w aplikacji i bardzo wydajny. A co najważniejsze - zdecydowanie poprawił wygląd moich skórek, zawsze mam go pod ręką.

Lubię.

Delikatny zapach,
od razu widoczne nawilżenie,
działa długotrwale,
łatwa aplikacja,
wydajny,
zauważyłam mniejszą ilość zadartych skórek odkąd używam.

fajny produkt

Krem widocznie zmiękcza skorki, pozwala na ich łatwe odsunięcie, dzieki niemu skorki sie nie zadzieraja (co mnie doprowadza do szału!), ma wygodny ,,dziubkowy" aplikator i precyzyjnie mozna go nałożyć.. generalnie widze w nim same plusy, nie mam sie do czego przyczepić. Nie radze tylko nakladac na podraznioną skorke, moze piec

Super

Odżywkę zakupiłam dzięki Waszemu portalowi, faktycznie jest świetna. Moje skórki, zwykle, są właśnie twarde i ciężko je odsunąć przy manicure, dzięki temu produktowi mój problem znikł. Produkt ma bardzo fajny aplikator, wystarczy naprawdę mała ilość, by skórki stały się miękkie, dodatkowo fajnie wpływa również na stan paznokci, które stają się gładkie, bardzo wydajny produkt za grosze

Bardzo dobry

Krem do skórek sprawdza się bardzo dobrze. Nie jest to moje pierwsze opakowanie i raczej nie ostatnie. Stosowałam przez kilka dni pod rząd na noc i efekt był cudowny. Co jakiś czas stosuje tak go stosuje . Skórki nawilżone , natłuszczone . Paznokcie przy takich zadbanych skórkach wyglądają o wiele lepiej. Polecam :)

rewelacja!

Moje skórki nie są jakieś bardzo problematycznie, nie potrzebują wycinania, ale wiadomo jak są przesuszone i odstają nie wygląda to ładnie. Staram się je regularnie nawilżać i odżywiać

+ krem zamknięty jest w miękkiej tubce zakończonej aplikatorem
+ ma gęstą, białą konsystencję
+ nawilża, odżywia i niesamowicie regeneruje skórki
+ zmiękcza
+ mega wydajny