Anew Retroactive+, Youth Extending Night Cream (Krem na noc `Esencja młodości`)

Anew Retroactive+, Youth Extending Night Cream (Krem na noc `Esencja młodości`)

Krem naprawczy Esencja Młodości na noc ma moc przywracania skórze młodzieńczego wyglądu, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego wynalazku - kompleksu odnowy komórkowej.
W młodej skórze komunikacja międzykomórkowa przebiega szybko i sprawnie, z wiekiem jednak proces ten słabnie, reakcje na zmiany środowiska stają się powolniejsze i mniej skuteczne.
Głównym zadaniem kremu jest usprawnienie komunikacji międzykomórkowej i ponowne nauczenie komórek `młodego`, czyli błyskawicznego, reagowania. Krem działa jak radar na zmarszczki. Kompleks Rejuvi-Cell Repair zawarty w kremie wspomagając komunikację międzykomórkową niweluje istniejące już zmarszczki, a także usuwa te, które jeszcze nie zdążyły się ujawnić.
Opatentowany przez Avon składnik Phytosan - izolat soi, to składnik, który odpowiada za wyjątkowe `radarowe` właściwości kosmetyku. Dzięki niemu krem wykrywa i zwalcza zmarszczki oraz skutki procesu starzenia już na poziomie komórkowym, zanim staną się widoczne.

Cena: 49,90zł / 50ml

lubie go

stosowalam ten krem regularnie i zuzylam caly słoiczek, a drugi mam jeszcze nie otwarty ( robie przerwe w srosowaniu) Zauwazylam ze stan mojej cery znacznie sie poprawił, a drobne zmarszczki zniknly, krem ma przyjemna lekka konsystencje, ale na twarzy pozostaje blyszzcaca warstwa. Mnie osobiscie to nie przeszkadza bo w koncu to krem na noc :)

Używam tego produktu od:uzywalam kilka miesiecy

działa :)

Używałam tego kremu dość dawno temu, ale pamiętam, że byłam z niego zadowolona. Dla przypomnienia zużyłam ostatnio jego miniwersję.
Krem jest rzeczywiście dobry. Ma lekką konsystencję, która pomimo cieniutkiego filmu pozostającego na skórze, doskonale sprawdza się na mojej mieszanej cerze. Nie powoduje rozszerzenia porów, wygładza twarz i wyraźnie uelastycznia skórę. Co jest dla mnie najważniejsze, wygładza płytkie zmarszczki a efekt ten jest widoczny prawie od razu po użyciu. Minusem jest zdecydowanie zapach i ...opary? :) Tuż po aplikacji trochę szczypią mnie od nich oczy, dlatego nie poleciłabym tego kremu osobom o alergicznej cerze.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 + miniwersja

jest świetny

Krem ma rewelacyjną konsystencję, wchłania się szybko, nie pozostawia tłustej warstwy. Po kilkunastodniowej aplikacji wyraźnie można zauważyć wyraźną poprawę w wyglądzie: skóra jest gładsza, wypoczęta, rozjaśniona. Z uwagi, iż lubię zmieniać i testować kosmetyki ciągle do niego wracam, bo jest najlepszy i nie dorównuje tym dużo droższym. Polecam.

Używam tego produktu od: dłuższego już czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Avon Mark - relacja

ble

Kupiłam w zestawie z serum pod oczy, bo się opłacało (takie miałam wrażenie). Od razu gdy, go otworzyłam i zobaczyłam ten koszmarny słoiczek, nie przypadł mi do gustu. Porażka. Zapach- jakiś kwas chemiczny. Konsystencja ok. Rezultaty- miesiąc stosowania i nic.Nie mam zmarszczek widocznych, ale krem nawet skóry nie wygładził, nie nawilżył... nic. Używam tego produktu od:już zaprzestałam
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego i ostatniego

bez przekonania

Jak dla mnie przeciętny krem -spektakularnych efektów po nim nie odnotowałam
kupiłam w zestawie z kremem na dzień (za oba zapłaciłam 35pln)
na ogromy minus zasługuje słoik - NIE CIERPIĘ jego budowy - kto to wymyślił??
grzebać paluchem w jego zakamarkach w celu wydłubania reszty kremu :/
co do działania zwyczajny krem na noc wchłaniania w normie, nawilżanie też.
Nie kupię ponownie bo lubię testować nowe oraz zamierzam się "przerzucić" na jakieś kwaszenie.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego

... mój faworyt ...

Bardzo mi odpowiada ten krem, nie znalazłam do tej pory rownie dobrego kremu na noc, nawet wśród o wiele droższych firm, takich jak np. Guinot.
Skóra po nim jest istotnie gładka, świetnie nawilżona i promienna. Ma idealną konsystencje, nie jest za ciężki i za tłusty, jak inne kremy na noc. Nie zwracałam uwagi czy bardzo się świeci, bo nie sądzę by w nocy miało to jakieś znaczenie :)

Najważniejsze jest to, że skóra wygląda po nim naprawdę pięknie.

Polecam, jestem w trakcie drugiego słoiczka.

I pomyśleć że kupowałam pierwszy bez wielkiego przekonania ^^

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: drugie

Gładka, dobrze nawilżona twarz

Obawiałam się tego kremu, gdyż każdy krem przeciwzmarszczkowy czy przeciwstarzeniu się skóry za słabo nawilżał moją skórę. W związku z tym nigdy nie zobaczyłam efektów wygładzenia twarzy, bo musiałam zmienić krem na inny z powodu uczucia przesuszenia. Na szczęście moje poszukiwania juz zakończone:) Ten krem świetnie nawilża, a efekt wygładzenia pojawił się po 3 tyg. stosowania, ma lekką konsystencję i pozostawia cieniutki film, który szybko się wchłania. Zużyłam już 1,5 opakowania i 2 następne juz czekają w szafce:) Używam obficie, bo pięknie pachnie. Krótko mówiąc mój KWC.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca?
Ilość zużytych opakowań: 1,5 i 2 następne w poczekalni:)

super !

Jest swietny ! Razem z reszta kosmetyków z tej serii daje naprawde efekty - bo trzeba pamiętac ,ze jezeli chce sie miec takie efekty jakie sa opisane u producenta najlepiej stosowac całej gamy kosmetyków a nie tylko jednego ... i to sie sprawdza ... Pięknie sie wchłania , ujędrnia skórę , wygładza ją - dzieki temu kremowi oraz peelingowi z serii clinical , wygładziłam znacznie moja pionowa zmarszczkę na czole , zmarszczkę która pojawiła mi sie mniej wiecej jak skonczyłam 15 lat ( nie nosilam okularów bedąc krótkowidzem)czyli 10 lat temu i zadne kremy nie pozwalały mi sie jej jakos pozbyc.
A teraz prosze jest praktycznie nie widoczna.
szczerze polecam ! Cera jest rozjasniona ,odzyskuje zdrowy koloryt.
minus to dośc duza cena.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań: nie zliczone ;-)

Miłe zaskoczenie :)

Krem jest wydajny, ma bogatą konsystencję, nie posiada drażniącego zapachu. Rano skóra jest wyraźnie nawilżona i sprawia wrażenie odżywionej. Po pierwszym opakowaniu zdecydowanie jej kondycja uległa poprawie.
Producent poleca go od 25 roku życia, ja jednak jestem zwolenniczką stosowania takich kremów wczesniej, szczególnie ze moja cera jest dość zniszczona.
Minusem jest tłusty film jaki zostawia na twarzy ( chociaż to krem na noc, więc nie jest to aż tak duży problem), oraz brak spektakularnych efektów, jakie w opisie gwarantuje producent.
Jednak mimo to uważam, że jako uzupełnienie pielęgnacji jest godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań:1 i pół :)