Clear Active Dry+, 24h Deo Protection (Dezodorant antyperspiracyjny w sztyfcie)

Clear Active Dry+, 24h Deo Protection (Dezodorant antyperspiracyjny w sztyfcie)

Pielęgnuje skórę. Skutecznie chroni przed poceniem. Nie zawiera alkoholu. Pozostawianie śladów ograniczone do minimum.

brudzi :(

Na początku byłam z niego nawet zadowolona, ale z czasem mój entuzjazm opadł.
Dość dobrze chroni przed poceniem, ale nie jest to żadna rewelacja - cały dzień nas nie będzie chronił. Niby ma formułę ograniczającą białe ślady, ale to tylko ściema - brudzi bluzki.
Nie nadaje się na ciężkie, upalne dni lub pod ciemne bluzki i z długim rękawem.
Taki średniaczek.

super!

Po dłuższym stosowaniu dezodorantów w kulkach postanowiłam przejść na coś "mocniejszego", w sztyfcie. Mam zapach Aloe Vera z jogurtem. Jest nieco intensywny ale mi nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie, bardzo mi się podoba. Taki słodkawy. Zresztą czuć go dopiero z bliska. Działa skutecznie - wypróbowałam osobiście. Nawet po 24h nie czułam potu, a byłam po długiej, wyczerpującej podróży samochodem. A na bluzce nawet plamki ani przykrego zapachu! Gwiazdkę odejmuję jednak za to, że brudzi bluzki, choć producent obiecuje "ograniczone pozostawianie śladów". Ale i na to jest sposób, po prostu od razu z rana smaruję się nim, póki jeszcze się nie ubieram. Zdąży się wchłonąć. Stosuję go także po depilacji, wtedy leciutko piecze przez moment. Śladów uczuleń nie zauważyłam ani żadnych podrażnień, choć mam wrażliwą skórę. Zakup uważam zdecydowanie za udany, bo wydałam 6,99 zł a zużyłam zaledwie 1 cm sztyftu.

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodni