Anew Retroactive+, Youth Extending Day Cream SPF25 (Krem na dzień `Esencja młodości`)

Przedłuża młodość skóry, chroniąc ją przed widocznymi oznakami starzenia. Zawiera silny filtr SPF 25. Pobudza do działania najważniejsze mechanizmy obronne skóry, chroniąc ją przed śladami upływającego czasu.

Cena: 49,90zł / 50ml

swietny

idealnie nawilza moja mieszana skore, nadaje sie swietnie pod podklad. wygladza skore w sposob najlepszy, jaki dotad widzialam na swojej twarzy, napina ja, ujedrnia, wyrownuje koloryt. czuc bogata konsystencje i dzieki temu bdb odzywnienie skory. polecam dla pan w wieku 25-45, bo mlodym osobom pomaga zwalczac peirwsze oznaki zmarszczek, a starszym pomaga je korygowac. super!

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

dość tłusty

Kupiłam na próbę malutki słoiczek tego kremu i niestety, tak jak podejrzewałam, okazał się zbyt tłusty dla cery mieszanej. Choć wchłania się dość szybko, pozostawia na twarzy tłusty film, co zupełnie mi nie pasuje.
Krem jest gęsty i dość trudno go rozsmarować. Ma nieprzyjemny, chemiczny zapach.
Po jego użyciu skóra stała się wyraźnie jędrniejsza i bardziej nawilżona, ale nie wygładził zmarszczek (a w przypadku mojej cery z tym dają sobie radę nawet teoretycznie słabsze kremy). Używałam go krótko, więc nie wykluczam, że po dłuższym stosowaniu zaobserwowałabym większą poprawę kondycji skóry.
Oceniłabym go tylko na 2*, ale jedną muszę dodać za świetny, wysoki filtr.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 miniwersja

...UVA/UVB 25 ...

Bardzo lubię ten krem. Dobrze nawilża, całkiem dobrze się wchłania (choć pozostawia na skórze delikatny film, za co gwiazdka leci, bo nie wchłania się tak magicznie jak Extra Protection - Guinot)
Posiada lekką konsystencję.
Nieźle wygładza moje pierwsze zmarszczki.
Słoiczek ma piękny i nieprzeciętny (choć może odrobinę niepraktyczny, ale bez przesady)

Co jakiś czas do niego wracam, kiedy jest dobra promocja w katalogu :)

Posiada filtr UV 25, co jest niezbędne dla mojej naczynkowej cery, no i co przemawia na korzyść tego kremu.

Sprawia mi przyjemność jego stosowanie - no i tyle :) A jestem bardzo wybredna ^^

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Avon Mark - relacja

nic specjalnego :/

zakupiłam krem na dzień i na noc ( w cenie 35pln za oba)
o ile ten na noc jest jako taki to na dzień nie podszedł mi zupełnie (przez kilka pierwszych dni zwiększony wysyp na twarzy) wchłanianie marne, świeci się po nim buzia, niektóre podkłady nieco się wałkują przy nakładaniu, no i ten przeklęty słoik!
Wydobywanie kremu gdy jest go mniej niż połowę wkurza mnie okropnie dłubanie paluchem po słoikowych zakamarkach wrr :/
Nie sięgnę po niego powtórnie - gdybym miała zakupić już coś przetestowanego znam takie co mi lepiej podchodzą

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

polecam!

dawno nie trafilam na taki kosmetyk!!! switny, krem na dzien ejst lekki, nie tlusty, bardzo dobrze nawilza, co akurat bylo zawsze probleme u mnie. ma bardzo ladny delikatny zapach. wszystko jest swietne. napewno kupie go ponownie a w zasadzie juz kupilam ;]

Używam tego produktu od:miesiaca

Tragedia

Krem stosowałam ponad 3 tygodnie - tyle wytrzymałam. Wysusza skórę, ma mocny drażniący zapach, skóra jest szara i jakby zmęczona. Mam cerę normalną, raczej bezproblemową, nigdy żaden krem mnie nie uczulił, do czasu gdy kupiłam ten. Na twarzy pojawiły się czerwone plamy w dodatku bardzo swędziało. Używałam również odpowiednika na noc. Brrr. Jedna gwiazdka za wysoki filtr

Używam tego produktu od: 4 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

jak najbardziej ... !!!

Uzywam wszystkich kosmetyków z tej serii i nie mam zastrzeżen do żadnego.Po tygodniu stosowania moja cera z ziemistej , szarej , przemeczonej , postarzałej zrobiła sie o wiele jasniejsza, lepiej nawilzona , nie sucha ( pomimo ,ze mam mieszaną)... po roku stosowania nie znalazłam zadnych efektów ubocznych ;-D
Takżep olecam tak jak reszte z tej serii ...

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:duzo ;-D