Jogurtowa Świeżość, Vanilla Fresh Spray (Dezodorant waniliowy)

Jogurtowa Świeżość, Vanilla Fresh Spray (Dezodorant waniliowy)

Delikatny i orzeźwiający jak jogurt- z delikatnym zapachem wanilii. Antyperspirant z niezawodną 24 godzinną ochroną. Nie zawiera alkoholu.

zapach śliczny, jednak to nie wystarcza

Lubię zapach wanilii, dlatego skusiłam się na ten produkt

plusy:
- śliczny, subtelny zapach
- zapach nie jest nachalny
- cena
- nie podrażnia

minusy:
- słabo chroni( nie mam problemów z nadmierną potliwością,jednak czegoś oczekuję)
- czasem leciał z niego biały proszek ;/

Używam tego produktu od: dawna

Dezodorant jak dezodorant...

Produkt jest dobry - nie podrażnił mnie, nie uczulił, nadaje się tuż po goleniu, pachnie a nie śmierdzi, faktycznie na zwykły dzień chroni wystarczająco.

Jedyny problem - niczym mnie nie zachwycił, nic nie było w nim takiego, żeby mnie zachęcić do ponownego zakupu.

Na pewno kupię, jeżeli nie znajdę nic ciekawszego, ale jak się znam - znajdę;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno (150ml)

ładnie pachnie

Produkt nie podrażnia , nie uczula, ładnie pachnie , powiem nawet że bardzo ładnie , delikatnie ale ładnie:)
działanie raczej niewielkie , polecam osobom które nie mają problemu z poceniem sie zbytnio. zapach nie jest nachalny jak to czasem bywa. ;)

Używam tego produktu od:dawno używałam ale starczył na dość długo chyba.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

zapach mi odpowiadał

Nic nadzwyczajnego ale zapach mi sie bardzo podobal, przez caly okres czasu az do wyczerpania. Jako tako chronil przez potliwoscia. Zamierzam kupic ponownie ze wzgledu na przyjemny dla mnie zapach. Nie jest zbyt intensywny, czego w innych duszacy dezodorantach nie cierpie, bardzo nie lubie jak czuc kogos zapach deo kilka m za nim.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

;/

Miałam i sie b. zawiodłam. Raczej nie kupie jeszce raz ale nie wiem. Po 1- kleił się. Na dodatek jak psikałam to taka piana biała sie robiła. po chwili ze skóry znikała ale mimo tego brudziło to ubrania strasznie i ta piana była klejąca. Nidgy mi sie coś takiego nie zdarzyło. Po 2 butelka zapchała sie po tygodniu. Przepłukiwałam wodą jhak pisali na opaowaniu i to raz pomagało raz nie. W końcu nie miałam siły. Mimo że miał śliczny zapach wywaliłam. Niby skuteczny w miare na pot, ale nie przyjemny w użyciu.

Używam tego produktu od: używałam 1 tydzień dopóki sie nie zapchał ;/
Ilość zużytych opakowań: nie całe

Badziewie o łagodnym zapachu

Lubię zapach wanilii, dlatego się skusiłam. Niestety zapach to jego jedyna zaleta. Dezodorant nie jest skuteczny, pocę się tak samo, jak bez użycia żadnego dezodorantu. Ponadto dezodorant zostawia okropne białe ślady na czarnych ubraniach.

zwyczajny

Nie mam problemów z nadmiernym poceniem się, dlatego kupuję dezodoranty. Oczywiście - skusił mnie zapach - troche jogurtu, troche wanilii...Nie jest mocny, nie kłóci sie z perfumami, zresztą ja mam dośc odporny zmysł powonenia ;) Nie szczypie, białe slady rzadko mu sie zdarzają. Daje poczucie świezosci, ale nie na długo. Co mnie irytuje - to wrażenie,ze...pieni sie na skórze po psiknięciu ;)
Podsumowując - nie jest zły, ale nie zachwycił mnie na tyle, bym pozostała mi wierna ;)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Przyjemne orzeźwienie

Nigdy nie używałam dezodorantów Fa, jednak ten przyciągnął mnie zapachem, jeszcze nie spotkałam się z waniliowym antyperspirantem, a uwielbiam wanilię.

Zapach produktu jest niezwykle przyjemny, nie jest mdły czy zbyt słodki i długo utrzymuje się na skórze.

Co do ochrony nie mogę w pełni się wypowiedzieć, ponieważ jest zima, więc praktycznie pocenie to nie problem. Będę musiała przetestować go w bardziej ekstremalnych warunkach.

Jak do tej pory nie zauważyłam, żeby zostawiał białe ślady, a posiadam dużo czarnych ubrań.

Jak na razie nie dostrzegam żadnych minusów.

nic ciekawego

Skusiłam się dla zapachu, który uwialbiam (chodzi o wanilie), powąchałam w sklepie i choc nie zauroczył mnie, kupiłam go, gdyz mało jest dezodorantów o tym zapachu więc doceniłam pojawienie sie tego kupując go:). Od razu popsikałam się po ubraniu zapominając, że zostawi biały ślad ;/ Potem uzywałam go zgodnie z zastosowaniem pod paszki...Nie czułam się świeżo przez cały dzień, nie jest to dobry antyperspirant. Jakos długo trwało zanim go zużyłam do końca ale zrobiłam to z ulgą kupując sprawdzony Lady Spich Stick :)

Używam tego produktu od:miesiąca

ładnie pachnie

Ładnie pachnie. Waniliowo-jogurtowo, delikatnie, choć zapach jak dla mnie mógłby być trochę bardziej słodkawy. Niestety, zapach krótko się utrzymuje na skórze, znika po kilku godzinach. Skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Chroni przed poceniem trochę słabo, ale na szczęście nie pocę się mocno.

Używam tego produktu od: już nie używam

śliczny, ale nietrwały zapach

Od początku chciałabym zaznaczyć,że nie oceniam jego działania antyperspiracyjnego, gdyż od tego mam Rexonkę. Uwielbiam wszelkie słodkie,waniliowo-kokosowo-czekoladowe aromaty. Dlatego właśnie skusiłam się na Fa. Zapach śliczny,ale po ok.2 godz. staje się ledwie wyczuwalny na skórze. Moja ocena jest więc adekwatna do jego trwałości.

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

hm..

Skusił mnie zapach...uwielbiam waniliowe cuda i tu akurat się nie zawiodłam niestety skuteczność pozostawia troche do życzenia. . Pozostawia na skorze białe ślady, ostatnio troche mnie poszczypało jak popryskałam na ogoloną skóre;/ No ale ogólnie tragedii nie ma,da się przeżyć

Używam tego produktu od:miesiaca