Arabian Glow, Lip Gloss (Błyszyczk do ust)

Arabian Glow, Lip Gloss (Błyszyczk do ust)

Rajskie ptaki, niezwykłe kwiaty, feeria barw... a wszystko ozłocone tropikalnym słońcem. Dzięki nowej kolekcji Arabian Glow poczujesz się jak prawdziwa egzotyczna piękność. Błyszczyk występuje w dwóch tonacjach:
- Nude
- Tan

Cena: 26,90zł / 6ml

Bardzo fajny

Jestem na plus, super kolor, pasuje mi, ładnie wyglądają usta, jedyny mankament to po jakiejś godzinie mam nie wiadomo co na ustach, ale mam tak prawie z każdym błyszczykiem, no cóż :] I tak daje 5, bo zakochałam się w tym Nude kolorku!! :D
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Cudowny. :)

Mój ulubiony. Używam odcienia Nude. Ma piękny zapach, ładnie się rozprowadza, nie jest klejący. Usta są ładnie nawilżone, lśniące. Zapłaciłam za niego bodajże coś koło 17 zł i nie żałuję, bo to naprawdę najlepszy błyszczyk, jakiego do tej pory używałam, a było ich mnóstwo. Zaznaczyłam, że kupię go ponownie, ale nie interesowałam się ostatnio, czy jest jeszcze w sprzedaży.
Polecam. :)

Używam tego produktu od: roku.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze (na wykończeniu).

Za mało odcieni:(

Kupiłam ten błyszczyk w ofercie specjalnej dla konsultantek, pod wpływem impulsu. Ma wszystko, co powinien mieć dobry błyszczyk: ładnie wygląda w opakowaniu, dobrze się nakłada, trzyma na ustach dość długo, nawilża, wygląda kusząco:D, przyjemnie pachnie i dobrze smakuje, ma idealną dla mnie konsystencję. Szkoda tylko, że odcienie były tylko 2 i oba ciepłe:(. W przypływie chęci uszczuplenia zbiorów błyszczykowych odstąpiłam go siostrze TŻ-a. Też go polubiła:). Zaznaczyłam, że nie kupię, bo nie ma odcieni pasujących do mojego typu urody, no i jest bardzo trudno dostępny.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Średniak

Błyszczyki Avonu bardzo lubię za wysoką jakość, przyzwoite ceny i słodki smak. Ten niestety mnie rozczarował. Mam odcień nude, który w katalogu wydawał się cielistym beżem, w opakowaniu jest rudy, a na usatch prawie zupełnie przejrzysty. W odróżnieniu od innych błyszczyków Avonu jest wazelinowaty, mało błyszczy, pokrywa usta tłustą warstewką, która nie nawilża. Nie ma smaku, zapach jest przyjemny, waniliowo budyniowy. Aplikator poręczny, jak w pozostałych. Niestety nie polubiłam go na tyle, by używać regularnie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Ok:)

Plusy:
- piękny zapach
- ładnie połyskujące drobinki
- nie wysusza ust

Mimo braku rażących minusów, nie jest to idealny błyszczyk. Ot, taki zwykły błyszczyk :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

OK :)

Kupiłam go właściwie tylko dlatego ze były w promocji.
ślicznie pachną i maja ładne kolorki, komponują sie z opalenizną. Ładnie połyskują, mają drobne drobinki. Jest gęsty ale sie nie klei dość długo sie trzyma. Nie wysusza ust.

Używam tego produktu od:paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Lubię

Skusiły mnie przepiękne kolory tych błyszczyków. Mam zarówno tan jak i nude. Niestety ten pierwszy nie pasuje do mojego typu urody a szkoda, bo kolor bardzo mi się podoba. Nude ma śliczny, nienachalny odcień. Rzeczywiście pięknie komponuje się z opalenizną i delikatnie połyskuje. Drobinki są bardzo drobne więc nie otrzymujemy kolorówki z pillingiem gratis. Trwałość można opisać jako standardową - ani byle jaka, ani rewelacyjna. Niestety nie zauważyłam żadnego efektu nawilżenia. Mogę nawet stwierdzić, że nieco wysusza więc używam go na coś nawilżającego. Ma gęstą i jakby tępą konsystencję. Z tego powodu mam problemy z wydobyciem go z pojemniczka zwłaszcza, że po pewnym czasie jeszcze bardziej zgęstniał.
Plus za opakowanie. Co prawda nie jest ucztą dla oczu ale za to proste, wygodne i trwałe.
Ciężko mi ocenić wydajność bo nie używam go codziennie. No i cena... Nie jest aż tak rewelacyjny aby kosztować prawie 30zł.Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

zdecydowanie polecam!

Miałam wiele błyszczyków, ale zawsze po kilku użyciach wracałam do pomadek ochronnych, bo żaden z nich nie spełniał moich oczekiwań.
Ten jest wyjątkowy - nie klei się, nie "zjada" zbyt szybko, jest trwały, a przy tym nie wysusza ust. Pielęgnuje.
Delikatny połysk, ładny kolor, bez dużych, twardych drobinek. Smak i zapach na plus. Łatwo się aplikuje.

Nic dodać, nic ująć.

nie dla mnie

MIałam 3 błyszczyki z Avonu - 2 z serii Avon Color i jeden z Arabian Glow. Nie wiem ale wszystkie 3 musiałam oddac lub wyrzucic bo wszystkie mi strasznie wysuszaly usta (po jednym uzyciu musiałam je kurowac przez 1,5 tygodnia) a jakoś specjalnie uczulona na różne cuda nie jestem. Nie kupię ich już wiecej. Bardzo tego żałuje bo kolorki i zapach bardzo mi odpowiadaly...
:(:(:( Dlatego za kolor i zapach daje 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:3 zaczęte

Nie trafiony wybór

Jak dla mnie ten błyszczyk, w ogóle nie nabłyszcza...? Nadaje ustom dziwny kolor, niedokładnie pokrywa. Ogólnie żałuje, że kupiłam.

Poza tym źle się rozprowadza, niby gąbeczka jest dobra, ale coś z nim jest nie tak. Może dlatego, że jest gęsty?

Ogólnie to mi nie podpasował

Za tą cenę można kupić coś dużo lepszego :)

Dobry

Ładnie pachnie, smaku raczej nie ma, nie wysusza ust, ale się ściera, nie jakoś bardzo szybko ale jednak, no i wysycha.Mimo wszystko nie narzekam, nie jest taki zły :)

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

no no, Avon sie postarał

Jeden z lepszych błyszczyków, jakich używałam;
+ślicznie pachnie
+nie wysusza, a wręcz mam wrażenie, że pielęgnuje-usta są gładziutkie i miękkie, nawet gdy błyszczyk zniknie z ust
+dobrze trzyma się na ustach, trwałość lepsza niż przeciętnie.

-odrobinę sie klei
-kolor nie pasuje mi do końca, ale kupowałam go w jakiejś ofercie netto(?) za 6 czy 7 zł i był tylko jeden kolorek ( tan); z tego wnioskuję, że błyszczyk został wycofany z regularnej sprzedaży:( a szkoda
(Avon zawsze wycofuje kosmetyki, które mi pasują...)
Ale jeśli pojawi sie jeszcze w jakiejś specjalnej ofercie, to kupię.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1