Foot Works, Deodorising and Refreshing Foot Spray (Odświeżający dezodorant do stóp) (stara wersja)

Zapobiega poceniu się stóp i przykremu zapachowi.
Na długo zapewnia stopom świeżość.

taki sobie

Taka średnia ocena bo:
-nie robi nic z wyżej wymienionych rzeczy, prócz dezodorowania ;)ale raczej nie zapobiega poceniu...ten nie ma jakiegoś oszałamiajacego zapachu, więc nie jest moim faworytem.
+odświeża stopy, chłodzi
Używam tych sprayów w lato dla ochłody i odświeżenia, zimą, np. po aerobiku, kiedy nie mam możliwości umycia nóg ;)
Żadnych właściwości nawilżających, czy coś w tym rodzaju, ale sprawdza się jako odświeżacz właśnie do spoconych, niezbyt ładnie pachnących nóżek ;)
Trzeba uważać przy rozpylaniu w małych pomieszczeniach, bo może podziałać dusząco na sąsiadkę ;)
Małe, ale wydajne opakowanie, przy sporadycznym używaniu wystarcza na ok pół roku. Czasem psują się atomizery...

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 na pewno

nie był zły

Był to mój pierwszy deo do stóp, zaznaczam, żen ie mam problemu z poceniem się stóp ani brzydkim zapachem, a deo kupiłam do odświeżania na wakacjach na Majorce.

Plusy:
-wydajny
-ładny zapach
-odświeża stopy podczas upału
-chroni stopy przed poceniem
-nie pozostawia żadnych śladów

Minusy:
-odświeżał tylko na chwilę
-tandetne opakowanie
-nie widziałam żadnego działania oprócz chłodzenia

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Kiepski

Kolejny raz zawiodłam się na marce Avon.
Wcale nie spełnia swojej roli jako dezodorant, poza tym aplikator szybko się zepsuł. Efekt chłodzenia znika już po kilku chwilach, zapach również szybko się ulatnia. Zapewnia odświeżenie tylko w chwili psikania, a przecież nie o to chodzi.
Nie polecam.

Avon Mark - relacja

Przeciętniak

Nie jest to jakiś specjalnie dobry dezodorant. Ot, taki sobie dla osób które nie mają problemu z potliwością stóp. Ja akurat do nich należę więc dla mnie może być.
Szybko się wchłania, ale starcza na dosyć krótko. Ma niezbyt przyjemny zapach. Daje uczucie przyjemnego chłodzenia ,ale tylko przez kilka minut, potem slad po nim znika. Jednak ogranicza "zapaszek" stóp.
Dla mało wymagających lub bez większych problemów z potliwością- można wypróbować za tak niską cenę.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Słaby

Dezodorant chłodzi stopy i odświeża ale jest to efekt krótkotrwały, nie utrzymujący się nawet kilka minut. Nie wysusza skóry. Mało co robi, jedynie delikatnie zapobiega poceniu się stóp i mam wrażenie, że neutralizuje woń potu. Buteleczka jest trochę tandetna, plastik z naklejką, jakbym zobaczyła coś takiego w sklepie to nie byłabym skłonna to kupić. Produkt ma brzydki zapach, ale przecież już przy kupnie wiedziałam, że jest lawendowy, więc pretensje mogę mieć tylko do siebie. Jak na kosmetyk do stóp jest bardzo tani, 16zł to cena teoretyczna, w praktyce ten kosmetyk niemalże cały czas jest sprzedawany za 10zł. Jest wystarczający tylko wtedy, jeśli nie ma się żadnych problemów z potliwością stóp, działa wtedy raczej uspokajająco na psychikę ich właścicielki, która ma wrażenie, że jakoś tam o stópki dba. Niewiele to robi, naprawdę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Lubię go :-)

Fajnie odświeża, chłodzi stópki, super jak się jest na plaży to tak przyjemnie chłodzi. Nie wiem czy zwalcza potliwość stóp bo z takim problem na szczęście się nie borykam aha i bardzo przyjemnie pachnie lawendą :-)

Taki sobie ... .

Ten produkt ma bardzo ładny zapach- lawendowy, a jak wiadomo lawenda odstrasza komary:D. No ale jeśli chodzi o jakość to nie ma co przesadzać. Nie narzekam, ale nie jestem też specjalnie nim oczarowana pod tym względem.

Szajs totalny.

Recenzja będzie krótka, ponieważ ten produkt nic nie skutkuje. Nic! Kompletnie NIC! Wg mnie w tym opakowaniu jest nalana woda z odrobina jakiegoś zapachu. A na dodatek psikacz też się zepsuł + wylewa się z tej butelki po przewróceniu jej na bok lub do góry nogami.

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Muszę zawsze mieć go latem ;)

Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

Używam tego produktu każdego lata.

Plusy:
+ bardzo praktyczny na wakacjach i wszędzie tam, gdzie nie możemy wziąć szybkiego prysznica,
+ daje uczucie odświeżenia i minimalnego chłodzenia,
+ po jego użyciu nie czuć żadnego nieprzyjemnego zapachu,
+ wydajny.

Minusy:
- działanie dezodorujące ma raczej słabe, dla wielu osób może okazać się niewystarczający,
- aplikatory często się zacinają, często też trzeba dobrać odpowiedni kąt, aby coś wypsikać z butelki.

Używam tego produktu od: prawie 3 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

odświeża i tyle

Dezodorant jest niezły:

+ odświeża
+ chłodzi
+ nie wysusza skóry stóp
+ wygodny spray, poręczna niewielka butelka
+ można odświeżać obuwie w ekstremalnych przypadkach ;)

- odświeżenie jest krótkotrwałe
- zapach mentolowo-ziołowy, mógłby być przyjemniejszy
- ciężko wypsikać końcówkę, trzeba się nagimnastykować aby spray był w pozycji pionowej ;)
- nie mam problemów z nadmiernym poceniem stóp i mogę powiedzieć, że nawet w moim przypadku nie zauważyłam ograniczenia pocenia

Ogólnie spray nie jest zły, dobry na lato i w podróży (szczególnie podczas pieszych wędrówek efekt chłodzenia jest szczególnie przyjemny :) ).

Używam tego produktu od:roku

faktycznie odswieza

dezodorant lekko chlodzi stopy, odswieza fajnie, i nadaje ladny mietowy zapach stopom. przeciwdziala poceniu sie stop, ale nie wysusza ich jednoczesnie - wiec to zaleta! znam jednak lepsze dezodoranty, fakt, ze drozsze, wiec dlatego 5 * mu nie daje. fajny do odswiezania tez stop w ciagu dnia, szczegolnie wiosna i latem. Ale polecam jako tansza alternatywe, bo w promocji czesto mozna kupic za niecale 10zl, a taniej tak dobrego sprayu sie nie dostanie nigdzie!

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

działa krótko

Jestem teraz w trakcie drugiego opakowania i odnoszę wrażenie, że pierwsze spisywało się o wiele lepiej. Może jakość sprayu się pogorszyła, a może po prostu wynika to z tego, że to drugie opakowanie już dość długo u mnie leży - w sezonie jesienno-zimowym używałam go sporadycznie.

Spray odświeża stopy, przynosi orzeźwienie i ma wyrazisty, jakby ziołowy zapach (wiem, że budzi on mieszane uczucia - mnie akurat się podoba). Niestety, uczucie świeżości utrzymuje się krótko, a ochrona przed poceniem jest raczej słaba.

Używam tego produktu od: opakowanie 1 - zużyłam przed ok. rokiem, opakowanie 2 - nieregularnie od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1,5