Feeling Sensual EDT

Feeling Sensual EDT

Fiołkowo–różana kompozycja linii Feeling Sensual podkreśli zmysłowość każdej kobiety, czyniąc z niej kusicielkę rozbudzającą męskie zmysły. Nuta głowy czaruje słodkim zapachem geranium połączonym z pikantnymi dodatkami gałki muszkatołowej, kolendry oraz dojrzewającej w słońcu czarnej porzeczki. Róża, hibiskus, kawa oraz cydr zawarte w nucie serca dodają kompozycji charakteru i specyficzności. W nucie bazowej kusi symfonia drzewa sandałowego, wanilii i bobu tonka.

Zdecydowanie tak

Przede wszystkim piękny - moim zdaniem - zapach, słodki, upajający, kobiecy, ale nie przesłodzony, nic z rzeczy typu nieznośny chemiczny ulep.
Cena okej, rozsądna, ja z uwagi na ograniczone fundusze nie mam parcia na luksusowe pachnidła wielkich projektantów, więc zadowala mnie propozycja marki Gosh.
Opakowanie - faktycznie, nie jest zaskakujące, czy specjalnie dopracowane, ale mi akurat odpowiada jego minimalizm, poza tym zgadzam się z przemówczynią - nie szkoda obijac go w torebce; zresztą jest dośc wytrzymałe, mój kiedyś spadł na twarde podłoże, ale ukryszył się jedynie kawałek szkła przy denku - lepsze to, niż rozstrzaskanie w drobny mak.

opakowanie minus zapach plus

Zostałam uszczęśliwiona buteleczką tych perfum przez mojego męża. I w sumie podobają mi się. Zapach wesoły, idealny na lato, pojemność nie przytłacza, przy dość krótkiej trwałości zapachu na mojej skórze istnieje realna szansa, że wypsikam dość szybko.
W kompozycji zapachowej wyczuwam owoce podszyte jakąś cięższą nutą i to mi nawet odpowiada.
Opakowanie brzydkie i tandetne, przede wszystkim ze względu na biały plastikowy korek. Ale przynajmniej nie szkoda obijać w torebce :)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:początek