Eris, Cera wrażliwa, Krem-żel pod oczy i na powieki

Eris, Cera wrażliwa, Krem-żel pod oczy i na powieki

Informacja producenta: Krem-żel przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Zawiera bogaty zestaw składników odżywczych i nawilżających. DNA i Glucam doskonale wygładzają, uelastyczniają, wzmacniają i chronią skórę. Krem szybko i łatwo wchłania się, nie daje uczucia tłustości, co ułatwia wykonanie makijażu. Zmniejsza obrzęki pod oczami i opóźnia pojawianie się zmarszczek.

lubię go

Jeden z nielicznych kremów, który "znoszą" moje wrazliwe oczy. Przede wszystkim nie szczypie. Dzięki delikatnej konsystencji dobrze sie nakłada i szybko wchłania, nie pozostawiając tłustej, lepkiej warstwy. Co ważne, można go bez obaw nakładać róznieć na powieki bez obawy, ze spuchną (co mi sie juz zdarzało po innych kremach pod oczy - niestety tylko "pod oczy) :( Dobrze nawilża nawet skórę dojrzałą, chociaz nie rozprasowuje mimicznych zmarszczek. Szkoda, bo wtedy byłby idealny :D Dzięki jego lekkiej konsystencji i braku zapqchu namówiłam do stosowania mojego męża i z powodzeniem zuzywa juz kolejne opakowanie :D

Słabizna

Nie kupiłam go sama, tylko dostałam w ramach promocji jako dodatek do innego produktu Eris, więc nie gryzę się w tyłek ze złości na własną głupotę tylko go testuję z ciekawości. Ponieważ mam wymagającą, dojrzałą skórę używam go razem z serum pod oczy Retinol+Tlen Dermiki. Pomimo to widzę wyraźnie niedomagania tego kremo-żelu. Jest zdecydowanie bardzo słaby, dobry może dla 18-22 latki, ale dla starszych już nie. Słabo nawilża, wymaga kilkakrotnej aplikacji w ciągu dnia. Jako podkład pod makijaż natomiast nie jest zły, bo się nie klei, nie zostawia żadnej warstwy ochronnej, wchłania się ekspresowo. Słowem - tylko i wyłącznie dla bardzo młodych cer bez problemów.

Zdecydowanie nie dla mnie

Przychylam sie do recencji skakanki .Mam wrazenie ze wysusza zamiast nawilzac. Skora wokol oczu wyglada jak pognieciona. Nie da sie nalozyc nawet minimalnej ilosci pudru pod makijaz zdecydowanie nie polecam.

Manicure - marynarskie paski

+ miła konsystencja nakłada się bez naciągania skóry, szybko się wchłania, koi powieki
+ cena niezbyt wygórowana
+ opakowanie dobre, wystarczająco elastyczne, nabiera się jednorozowo tyle kosmetyku ile potrzeba
- nie nawilża i nie wygładza wystarczająco skóry, nie nadaje się raczej do suchych i dojrzałych cer

działa, jak napisano

Bardzo dobry kremik. Świetnie nawilża, świetnie nadaje się pod makijaż, przyjemny w użyciu, wydajny. Słowem - super. Gdyby jeszce miał działanie przzeciwzmarszczkowe, ech :) Brak zarzutów - ja gorąco polecam.

ok-dla młodych osób

Krem jest w porządku, ale dla mało wymagającej, młodej skóry.Z większymi problemami sobie nie poradzi. Jego zaletami są:szybka wchłanialność, nie pozostawianie lepkiej, czy tłustej warstwy, obecność filtrów UV-to rzadkość, niskie bo niskie, ale są. Spojrzenie jest po nim żywe, trochę jakby rozjaśnia i rozświetla skórę, ale może mi się wydaje. Jako pierwszy, najprostszy krem pod oczy-polecam. Dla starszej,bardziej wymagającej skóry-nie.Jednak mimo iż po prostu nie dobrałam go do swoich potrzeb i to już mój problem,daję mu 3 gwiazdki, bo jednak zbyt słabo nawilża i jest trochę nijaki.
Acha-jest przeogromny jak na krem pod oczy-30 ml,przy tym wydajny i tani(17 złotych).

Jak na moje potrzeby OK

Jak na moje potrzeby nawet się sprawdza-nawilża, lekko rozjaśnia, nie jest tylko żelem, ale jeszcze nie kremem-dla mnie konsystencja w sam raz :) Szybko się wchłania, a korektor się na nim nie wałkuje :) Zapachu faktycznie nie ma żadnego :) Niestety trochę szczypie po aplikacji :/ Co prawda szczypanie szybko przechodzi, ale jednak jest to niemiłe. Chwalę sobie obecnośc filtrów(choć pewnie są niskie, skoro eris nie podaje konkretnej wartości) i cenę w stosunku do objętości :) 30 ml to naprawdę dużo :)

niezły

Nie szczypie, jest bardzo delikatny.<BR>Można na niego stosować korektor lub podkład - ładnie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.<BR>Delikatnie napina skórę, wygładza i rozjaśnia.<BR>Jest niezły.

Nie radzi sobie

Nie poradzil sobie z lekko przesuszona skora. Rzeczywiscie nie drazni oczu, ale za malo nawilza, i pielegnuje.<BR>Aha niby szybko sie wchlania ale potem mialam klopoty z malozeniem korektora - w tempie ekspresowym zbieral mi sie z zagieciach dolnych powiek.

ok, ale szczypie

Faktycznie nie pozostawia skóry tłustej, łatwo się wchłania i uelastycznia, ale co z tego jak potem szczypie?Nie jestem jakoś szczególnie wrażliwa, a wydaje mi się ,że jak na krem w okolice oczu to nie powinien tak podrażniać.