Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Energy Fresh, Antyperspirant w sprayu

Energy Fresh, Antyperspirant w sprayu

Antyperspirant Energy Fresh z orzeźwiającą formułą zawierającą trawę cytrynową zapewnia energetyzującą świeżość i skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem przez cały dzień. Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji NIVEA.
-Skuteczna ochrona przez cały dzień,
-Orzeźwiająca świeżość trawy cytrynowej,
-Delikatna pielęgnacja dzięki wyciągowi z awokado,
-Bez Alkoholu,
-Przebadany dermatologicznie.

Dosyć fajny

Świeży, intensywny, cytrusowy zapach bardzo trafił w moje gusta. Czasami miałam wrażenie, że lekko się sypał o zostawiał białe plamy ale to tylko dlatego, że słabo nim wstrząsnęłam. Wystarczyła zrobić to trochę mocniej i wszystko było OK. Nie podrażnia pach, nawet jeśli zaaplikujemy go tuż po depilacji. Nie uczulił, ogólnie nie zauważyłam skutków ubocznych. Nie polecam dla ludzi mocno potliwych, niestety produkt Nivea nie sprawi, że przestaniecie się pocić i możecie być z niego nie zadowoleni. Ja należę do ludzi, którzy pocą się bardzo mało dlatego też jestem w 100% zadowolona. Zapach czułam przez cały dzień, nawet po ciężkim wysiłku nie czułam smrodku. Dla mnie intensywnie pachnący antyperspirant jest bardzo ważny. Wtedy czuję, że jestem dobrze chroniona. Podsumowując jestem zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494926].usefull || 0 }}% pomocna.

Niewypał

Co robi? Brudzi ubrania i osypuje się na podłogę ze skóry oraz dusząco pachnie, wcale nie świeżo.
Czego nie robi? Ano nie chroni przed potem ani przykrym zapachem, ale też nie podrażnia.
Wniosek? Nigdy więcej!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454602].usefull || 0 }}% pomocna.

Jako dezodorant- tak.

Jako chroniący antyperspirant się nie sprawdził, ale jako odświeżający dezodorant już tak.

+ ł adnie pachnie, świeżo, energetycznie.
+ jest w miarę wydajny
+ nie plami ubrań.
+ nie podrażnia pach, skóry
+ nie jest drogi.

- nie chroni przed potem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344211].usefull || 0 }}% pomocna.

Peeling do ciała

Świeży i wydajny

Zalety:
- doskonale chroni przed nieprzyjemnym zapachem
- niweluje zapach potu
- odświeża skórę
- ma wygodne opakowanie, dozownik się nie zacina
- niska cena
- dobra dostępność

Wady:
- nie zmniejsza pocenia
- pozostawia lekkie podrażnienie na skórze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1335306].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Antyperspirant ten słabo niestety chroni przed potem i zostawia białe ślady. Jest dosyć tani, ma wygodne opakowanie i dobrą dostępność. Nie podrażnia skóry pod pachami. Zapach nawet przyjemny, taki świeży, ale nie zawsze maskuje zapach potu przed którym nie potrafi chronić. Za taką cenę można mieć dużo lepszy antyperspirant. Osobom, które intensywnie się pocą, stanowczo odradzam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334401].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba nie

Nivea fresh energy ma naprawdę piękny zapach, takiej świeżości i czystości..
Zapach naprawdę przypadł mi do gustu ale niestety tylko zapach no i wygląd opakowania też oczywiście.

Po pierwsze zostawia duże białe ślady na moich ubraniach...
Po drugie słabo chroni od potu..
Po trzecie bardzo szybko się skończył - zaledwie po kilku użyciach...

Nie chroni zbyt mocno od potu wręcz prawie wcale ale przynajmniej trochę maskuje...
Gdyby nie ta wydajność ...

Ocena na wyrost - 3 gwiazdki tylko i wyłącznie za zapach i wygląd opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333911].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropieństwo

Zazwyczaj kupuję inny dezodorant ale akurat go nie było. Padło na ten. Minus tych kosmetyków jest taki, że nie można sprawdzić jak pachną :( Kiedy użyłam go po raz pierwszy chciało mi się płakać. Zapach totalnie nie przypadł mi do gustu. Smród jakich mało :( Nie zauważyłam też efektu świeżości czy ochronę przed czymkolwiek.
Nie polecam :(

Używam tego produktu od: 2/3 tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021384].usefull || 0 }}% pomocna.

Nigdy więcej!

Plusy:
+ przyjemny zapach
+ ładne opakowanie, praktyczne blokowanie

Minusy:
- zostawia okropne białe ślady, a czasem nawet wręcz biały proszek, który się sypie spod pach
- zbyt wysoka cena w stosunku do jakości

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954439].usefull || 0 }}% pomocna.

Po dłuższym czasie mnie zawiódł.

Podczas promocji przyciągnął moją uwagę, szczególnie tym, iż oferował "orzeźwiającą świeżość", na czym bardzo mi zależy, a nie przepadam też za zapachami, nawet kwiatowymi, które mnie potwornie zapychają.
Nie wiem dlaczego, ale wtedy spodobał mi się, używałam go często, natomiast po którymś już z kolei opakowaniu zauważyłam wiele wad.

- przede wszystkim nie chroni przed potem, ani na chwilę
- zapach jest bardzo duszący
- za te pieniądze można kupić coś bardziej praktycznego
- białe ślady!!!

Jedyny plus jaki mogłabym podarować jest ładne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940275].usefull || 0 }}% pomocna.

Da mnie ok, kupie ponownie.

Bardzo przyzwoity dezodorant. Biorąc pod uwage, ze jest wiele takich, ktorych zapachu nie jestem w stanie zniesc po kilku godzinach, tez ma zapach przyjemny i nie narzucający się. Pewnie dzięki tej trawie ma taki orzeźwiający cytrusowy zapach.

Jesli chodzi o ochrone przed oceniem, działa podobnie jak inne antyperspiranty. Wiadomo, że zwykły antyperspirant nie powstrzyma pocenia w 100%. Dla poszukujących takiego efektu polecam Antidral, ale to juz zupełnie inny środek.

Kilka razy po psiknieciu ze zbyt malej odleglosci zostawil na skorze biały proszek, ale unikanie tego okazalo się to kwestią wprawy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934490].usefull || 0 }}% pomocna.