Nivea Deodorant, Energy Fresh Spray (Antyperspirant w sprayu)

Nivea Deodorant, Energy Fresh Spray (Antyperspirant w sprayu)

Antyperspirant Energy Fresh z orzeźwiającą formułą zawierającą trawę cytrynową zapewnia energetyzującą świeżość i skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem przez cały dzień. Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji NIVEA.
-Skuteczna ochrona przez cały dzień,
-Orzeźwiająca świeżość trawy cytrynowej,
-Delikatna pielęgnacja dzięki wyciągowi z awokado,
-Bez Alkoholu,
-Przebadany dermatologicznie.

Skład: Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminium Chlorohydrate, Tocopheryl Acetate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone, Octyldodecanol, Butyloctanoic Acid, Persea Gratissima, Propylene Glycol, Cymbopogon Schoenanthus, Limonene, Citral, Parfum.

Cena: ok. 12zł / 150ml

ochronne

Okropieństwo

Zazwyczaj kupuję inny dezodorant ale akurat go nie było. Padło na ten. Minus tych kosmetyków jest taki, że nie można sprawdzić jak pachną :( Kiedy użyłam go po raz pierwszy chciało mi się płakać. Zapach totalnie nie przypadł mi do gustu. Smród jakich mało :( Nie zauważyłam też efektu świeżości czy ochronę przed czymkolwiek.
Nie polecam :(

Używam tego produktu od: 2/3 tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021384].usefull || 0 }}% pomocna.

Nigdy więcej!

Plusy:
+ przyjemny zapach
+ ładne opakowanie, praktyczne blokowanie

Minusy:
- zostawia okropne białe ślady, a czasem nawet wręcz biały proszek, który się sypie spod pach
- zbyt wysoka cena w stosunku do jakości

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954439].usefull || 0 }}% pomocna.

Po dłuższym czasie mnie zawiódł.

Podczas promocji przyciągnął moją uwagę, szczególnie tym, iż oferował "orzeźwiającą świeżość", na czym bardzo mi zależy, a nie przepadam też za zapachami, nawet kwiatowymi, które mnie potwornie zapychają.
Nie wiem dlaczego, ale wtedy spodobał mi się, używałam go często, natomiast po którymś już z kolei opakowaniu zauważyłam wiele wad.

- przede wszystkim nie chroni przed potem, ani na chwilę
- zapach jest bardzo duszący
- za te pieniądze można kupić coś bardziej praktycznego
- białe ślady!!!

Jedyny plus jaki mogłabym podarować jest ładne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940275].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja rąk

Da mnie ok, kupie ponownie.

Bardzo przyzwoity dezodorant. Biorąc pod uwage, ze jest wiele takich, ktorych zapachu nie jestem w stanie zniesc po kilku godzinach, tez ma zapach przyjemny i nie narzucający się. Pewnie dzięki tej trawie ma taki orzeźwiający cytrusowy zapach.

Jesli chodzi o ochrone przed oceniem, działa podobnie jak inne antyperspiranty. Wiadomo, że zwykły antyperspirant nie powstrzyma pocenia w 100%. Dla poszukujących takiego efektu polecam Antidral, ale to juz zupełnie inny środek.

Kilka razy po psiknieciu ze zbyt malej odleglosci zostawil na skorze biały proszek, ale unikanie tego okazalo się to kwestią wprawy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934490].usefull || 0 }}% pomocna.

Antyperspirant bardzo dobrze sprawdza się w upalne dni. Zapewnie świetną ochronę przed poceniem się. Próbowałam wielu antyperspirantów, ale do każdego mialam jakies zastrzeżenia. Dopiero do tego się przekonałam, bo niedość, że ładnie pachnie to jeszcze zabezpiecza przed poceniem się.

Ilość zużytych opakowań: trzy male

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[930865].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo lubię

bardzo lubię jego zapach,uwielbiam wszystko co cytrusowe i morskie
-dobrze się sprawdza, chroni przed potem
-wydajny
-cena przystępna

na pewno kupię go nie raz

minusów brak

Używam tego produktu od: 2012 lipiec
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[873980].usefull || 0 }}% pomocna.

kiedyś często po niego sięgałam

Ja miałam ten w nowej wersji o ciemniejszym opakowaniu i tamto podoba mi się bardziej.
Kiedyś kupowałam go regularnie i byłam zadowolona. Po pierwsze chronił przed potem co najważniejsze.
Zapach mnie omamił ale był za mocny. Po kilku butelkach miałam go dość.
Teraz nie widuje go w drogeriach albo po prostu znowu zmieniona szatę graficzna opakowania.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[813852].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie zawsze chroni przed potem

Jest delikatny, ma świeży zapach, nie podrażnia.
Na nieupalne dni i kiedy nie czeka nas większa aktywność fizyczna sprawdza się bardzo dobrze. Niestety w ekstremalnych warunkach nie zapewnia mi uczucia świeżości.

Używam tego produktu od: 4 miesiące, ale na zmianę z innym

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[810481].usefull || 0 }}% pomocna.

mogłoby być lepiej

Mocnym plusem tego dezodorantu jest jego świeży zapach. Właśnie on mnie zachwycił. U mnie sprawdza się dezodorant bardzo dobrze (muszę podkreślić, że nie należę do osób szczególnie pocących się), po całym dniu czuję dalej jego zapach, również w przypadku uprawiania sportu trzyma swoją ochronę. Nie podrażnia po goleniu.

Jednak jego minusem jest to, że brudzi ubrania, dlatego nie nadaje się do nakładania w pośpiechu. Czasem roluje się w postaci białego proszku.

Ilość zużytych opakowań: 3 po 150ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[788311].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

Jeden z najgorszych antyp0erspirantow jakie uzywalam. Dostalam go w prezencie sama z pewnoscia bym go nie kupila.

Zaczne od minusow ktorych jest wiecej.

-nie chroni przed potem
-nie chroni przed nieprzyjemnym zapachem
-brzydki zapach duszacy
-wysoka cena jak za taki bubel

Do plusow ewentualnie mozna zaliczyc wydajnosc ale to nie jest plusem w tym przypadku

Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[696628].usefull || 0 }}% pomocna.