Vichy, Lipostretch (Krem ujędrniająco - modelujący)

Vichy, Lipostretch (Krem ujędrniająco - modelujący)

Przywraca skórze elastyczność i napięcie działając na trzy parametry jędrności skóry: elastyczność, gęstość i wypukłość. Kompleks fylastine zapewnia elastyczność i spójność warstw skórnych, odnawia zasoby elastyny i kolagenu w skórze dzięki czemu skóra jest gładka i jędrna, a kontury sylwetki stają się wyraziste.
Wskazania: Zwiotczała skóra, opadające kształty wynikające z przemieszania się złogów tłuszczu.

KWC UJEDRNIENIA

ROBI TO CO OBIECUJE PRODUCENT UJĘDRNIA !
SKÓRA ROBI SIE JAKBY GRUBSZA I BARDZIEJ ELASTYCZNA STOSOWAŁAM RAZEM Z LIPOMETRIC I PODCZAS ODCHUDZANIA I NIE ZWIOTCZAŁAM:) DOBRZE WYDANIE PIENIADZE

Używam tego produktu od:1 ROK

bardzo dobry

Ten balsam spełnił wszystkie moje oczekiwania.
Mało jedrna skóra po ciązy juz po kilku dniach stosowania stala się znacznie gładnsza i lepiej napięta.
Duży plus za konsystencje - szybko sie wchłania pozostawiając skóre jedwabiście gladką, za zapach - przyjemy, no i efekty - tak jak obiecuje producent kontury bardziej wyraziste.

POLECAMUżywam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

moja miłość

kupiłam go przez pomyłkę. chciałam coś na cellulit, ale pani aptekarka była chyba trochę roztargniona;)
po urodzeniu dziecka moje i tak małe i oklapłe piersi jeszcze bardziej wisiały, wewnętrzne strony ud też były nie do pozazdroszczenia. ten kosmetyk zdziałał u mnie cuda! piersi od razu po nałożeniu stawały się jędrniejsze, wygląd ud zdecydowanie się poprawił! a ten zapach! ten zapach działał na ukochanego jak najlepszy afrodyzjak! polecam każdej kobiecie.

Używam tego produktu od:roku

Makijaż MaxFactor

Wygładza i ujędrnia

Przy używalności raz dziennie, jedno opakowanie starcza mi na miesiąc czasu. Krem może nie jest rewelacyjny, ale przy dłuższym i systematycznym używaniu można zauważyć widoczne efekty. Przede wszystkim krem ma świetną konsystencję - miła, dobrze się wchłaniająca. Wygładza skórę, ciało jakby nabiera wyrazistości, ale bez spektakularnych efektów (zresztą to niemożliwe, aby krem modelował sylwetkę. jest on wyłącznie dodatkiem). Polubiłam ten preparat, bo fajnie się go używa. Ma ładny zapach.

może coś innego

Mogę z pełną rzetelnością i uczciwością,
śmiało powiedzieć, że jestem specjalistką od tego typu produktów i sprawdzam wszystkie, które pojawiają się na rynku. Nie jest to niestety najbardziej skuteczny z preparatów Vichy. Mało wydajny, zużywałam dwa opakowania w ciągu miesiąca,stosując systematycznie, dwa razy dziennie, a rezultaty minimalne.
Jedyny plus to szybkie wchłanianie.
Można oczekiwać więcej...

Używam tego produktu od:używałam przez 2 miesiące