Naturals, Long & Shine (Szampon do włosów 'Długie i błyszczące')

Naturals, Long & Shine (Szampon do włosów 'Długie i błyszczące')

Szampon Palmolive Naturals Długie i Błyszczące, do specjalnej pielęgnacji włosów długich i półdługich. Ten nowy szampon zawierający ekstrakt z oliwek, znany ze swoich właściwości przeciwutleniających i zmiękczających, pomaga wzmocnić włosy od cebulek aż po same końce. Napuszone czy matowe, cienkie lub słabe, nieposłuszne czy poskręcane w loki - szampon Palmolive Naturals Długie i Błyszczące odżywia i wzmacnia włosy do 5 razy.

Dobry stosunek jakości do ceny

Kremowy szampon, który wygląda jak żel pod prysznic. Jest biały, zapachu nie wyczułam, może jakiś ma. Dobrze się pieni, jest wydajny. Oczyszcza w porządku, włosy wyglądają ładnie. Jak na niską cenę, duże opakowanie, to warty rozpatrzenia.

Średniak

Zalety:
- ma delikatny, perfumeryjny zapach oliwkowy, który dobrze odświeża skórę, jest bardzo przyjemny
- gęsta konsystencja, dobrze oczyszcza włosy
- włosy są uniesione, miękkie dobrze się układają

wady:
- szampon przesusza włosy, sprawia że przy dłuższym stosowaniu mogą być sianowate

Po prostu zwykły szampon

Szampon znajduje się w plastikowej butelce z zamknięciem typu klik. Nie widać niestety stopnia zużycia. Jest dość gęsty, bardzo dobrze pieni się na włosach. Ma przyjemny oliwkowy zapach, który jednak nie utrzymuje się długo na włosach. dobrze myje, jednak oprócz tego, nie robi nic szczególnego. Włosy trochę się po nim plączą, nie są nawilżone, bardziej gładkie czy błyszczące. Zdecydowanie szybciej za to się przetłuszczają. Według mnie to zwykły szampon, który tylko myje włosy i nic poza tym. Plusem jest na pewno jego dobra wydajność i niska cena. Ja do niego nie wrócę, bo oczekuję od szamponu czegoś więcej niż tylko mycia.

Jak dbać o włosy zimą?

Całkiem ok

Plusy:
- wygodne opakowanie,
- gęsta konsystencja,
- cena,
- dostępność,
- ładnie pachnie,
- dobrze się pieni,
- fajnie oczyszcza włosy,
- wydajny.

bardzo dobry

Ostatnio rzadko używam takich szamponów.Preferuję bardziej szmapony pokrzywowe czy żel do higieny intymnej.
Produkt ma gęstą,kremową konsystencję i łądny,delikatny zapach. Bardzo dobrze się pieni.Trochę trzeba się go naspłukiwać.Włosy nie są bardzo poplatane. Są wygładzone.
Jest wydajny.
Czy wzmacnia włosy nie wiem,bo nie używam go regularnie.

Używam tego produktu od: z 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: może 2/3 butelki

Za dużo silikonów składzie?

Szampon dobrze myje, dobrze się pieni i ładnie pachnie. Cena jest przystępna, niska, a on wydajny - z plusów to tyle.
Obciąża mi jednak włosy, nie mogę używać go - ponieważ włosy są nie do ogarniecia po nim. Strączkują się, przyklapnięte, jest ich bardzo mało ...
domyślam się,że jest to wina dużej ilości silkonów w składzie.

bardzo dobry

Mam długie włosy więc ten szampon od razu przykuł moją uwagę na sklepowej półce. Dla włosów długich, oliwka, blask - czego chcieć więcej. Często takie przypadkowe zakupy to świetne odkrycia.

Szampon miło pachnie, ma dość gęstą konsystencję. Bardzo dobrze się pieni i zmywa z włosów wszystko - a ja dość często stosuję środki do stylizacji loków. Po tym szamponie włosy na pewno były bardzo dobrze domyte i świeże.

Szampon nie wysusza, skóra głowy była w porządku. Nie jest niszczycielem, co więcej - mam wrażenie, że faktycznie odżywia i jest delikatny zarówno dla włosów jak i skóry głowy.

Nie wymagam od szamponu wiele poza dobrym umyciem i brakiem przesuszania - od reszty jest odżywka. Tutaj mam delikatny ale dobrze myjący szampon więc jestem naprawdę zadowolona.

Opakowanie wygodne a sam produkt wydajny, niewielka ilość starczyła aby umyć moje długie włosy. Kosztuje niewiele a jest lepszy od wielu reklamowanych produktów. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Obciąża włosy

Szampon pachnie jak większość szamponów z tej firmy..niestety. Dobrze się pieni. Nie wysusza i nie plącze moich włosów. Niestety jak każdy z Palmolive obciąża mi włosy ;/

słaby

Używałam przez przypadek, pojechałam do rodzinnego domu i akurat taki stał w gościnnej łazience. Stosowałam przez tydzień, włosy mi się zaczęły przetłuszczać, a skóra głowy była podrażniona. Po prostu nie dla mnie. Jedyny plus to przyjemny zapach. Poza tym naprawdę nic specjalnego. Szkoda kasy, chociaż faktycznie, kosztuje niewiele. Żele i kremy pod prysznic Palmolive lubię, szampony zdecydowanie nie!

Ekstra

Włosy miękkie, nawilżone, dobrze umyte, gładkie i mocne.
Cena atrakcyjna. Natrafiłam na ten produkt przypadkiem, w poprzedniej pracy, jak już nie miałam, czym umyć włosów. Od tamtego czasu używam na przemian z innym szamponem. Bo jedyny minus jest taki, że przy zbyt długim używaniu (pod koniec opakowania) włosy zaczynają się przetłuszczać.

Używam tego produktu od: 1 rok

Trudno ocenić.

Na szampon natknęłam sie gdy był on w promocji w Polo :P Nigdy nie miałam szamponów tej frmy, więc stwierdziłam, że najwyższy czas wypróbować.
Plusy:
+ ładny zapach,
+ dobrze się pieni i rozprowadza na włosach,
+ nie obciąża włosów, dobry jest do stosowania razem z odżywką,
+ niska cena.
Minusy:
- nie wiem czy to tylko wina mojej skóry głowy, ale przy częstszym myciu nim pojawiał mi się łupież i głowa stawała sie strasznie swędząca,
- żadnego efektu nawilżenia nie zauważyłam.
Ten łupież trochę mnie odstrasza. Dodam, że również u mojej siostry i mamy były takie same skutki jego używania.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Bardzo fajny

Mó ulubiony szampon, najlepszy z tych, które kiedykolwiek używałam. Dostałam go w prezencie i od tego czasu używam nałogowo ;)
+świeży zapach, który długo utrzymuje sie na moich włosach
+dobra konsystencja
+ładne opakowanie
+bardzo dobrze sie pieni
+włosy sa miękkie i błyszczące

-jednynym minusem jest to, ze włosy sie delikatnie elektryzują, ale ja na ogół używam odżywki i wtedy problem znika :)

Ilość zużytych opakowań: 6 dużych