Avon, Advance Techniques Daily Results, Quick Touch Leave In Conditioner (Odżywka bez spłukiwania)

Odżywka do każdego rodzaju włosów, zamknięta w poręcznym, stabilnym, charakterystycznym dla całej serii opakowaniu. Również zapach jest charakterystyczny dla całej serii szamponów i odżywek Advance Techniques. Odżywka ma sprawić, by włosy były miękkie i dobrze się układały. Producent obiecuje, że wzmacniająca kreatyna i prowitamina B5 poprawiają kondycję włosów, nadając im piękny blask oraz miękkość.

Cena: 10,90zł / 250ml

Plusy i minusy na zero

Mam bardzo mieszane uczucia co do tej odżywki. Jej cena nie jest duża, kosmetyk jest wydajny. Zapach średni, taki specyficzny, raczej nie przypadł mi do gustu, wszystkie kosmetyki z serii Advance Techniques pachną podobnie. Opakowanie też nie za ładne, ale to już kwestia indywidualnych upodobań. Minusem odżywki jest to, że przetłuszcza włosy, a plusem, że bardzo podkreśla skręt loków, w ogóle żadnego innego działania nie zauważyłam. W każdym razie, ja raczej nie kupię jej drugi raz.

Plusy
- nawilża
- łatwość użycia
Minusy
- ciężki
- nie działa tak jak powinno
- przetłuszcza włosy

1 opakowanie wystarcza na około miesiąc

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

jak na razie najlepszy

Nie znalazłam jak dotąd nic lepszego, co podkreśliłoby skręt moich kręconych włosów, lekko je nabłyszczyło i utrzymało piękny zapach.
Cena jest spoko, zapach słodki, działa dobrze, miejscami skleja włosy. No i ta nieznośna lejąca konsystencja.
Wciąż jednak szukam ideału.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Średnia...

Produkt uplasowałabym pod kreską "średni", a w porównaniu z innym kosmetykami wypada blado wręcz przezroczyście :P

Plusy:
- ładny zapach
- wygładza włosy

Minusy:
- trzeba nałożyć niewielką ilość gdyż obciaża włosy
- nie zauważyłam żeby dodawał blasku
- nie poręczna aplikacja, trzeba nałożyć preparat na ręce i wmasować we włosy, ręce są niemiło sklejone

Używam go teraz tylko gdy zdarzy mi się iść spać w mokrych włosach i rano mam burzę nieposkromionych hairów, radzi sobie z nimi rewelacyjnie ;) :PP

Używam tego produktu od: 6 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Używałam tej odżywki jakiś czas temu, ale pamiętam, że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona jej dobrym działaniem. Po wypróbowaniu wielu odżywek do włosów, skusiłam się właśnie na tą i nie żałuję;)

Plusy:
- bardzo dobrze nabłyszcza włosy
- są miękkie w dotyku
- włosy wydają się zdrowsze
- nie puszą się

Minusy:
- po zastosowaniu musiałam dłużej niż zwykle suszyć włosy

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez ok 3 miesiące

żle nie jest

Mając przykre doświadczenia po szamponie z tej serii nie spodziewałam się po tym kosmetyku żadnych rewelacji. No i nie pomyliłam się
Minusy:
-obciąża włosy, dlatego mimo nałożenia musiałam i tak ją spłukiwać
-swędzi po niej głowa
-rzadka konsystencja
-nic nie robi z włosami, ani nie odżywia, ani nie poprawia kondycji włosów a już blasku to na bank nie widać

Plusy:
-ładny zapach
-po użyciu włosy dobrze się rozczesują

Jak dla mnie zbędny kosmetyk na półce, lepiej za te pieniądze kupić coś innego.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy i nic nie dało
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Bardzo ją lubię. :)

Wszystko w opisie się zgadza!

+ nabłyszczała i wygładzała włosy;
+ ułatwiała ich rozczesywanie i układanie;
+ nie wymagała spłukiwania;
+ poprawiała kondycję włosa, po upałach na dworze były zdecydowanie bardziej nawilżone;
+ przyjemnie pachniała;
+ niedroga, w przestępnej cenie;
+ wydajna, starczała mi na około pięciu miesięcy.

- miała troszkę oleistą konsystencję, przez co łatwo wyciekała z opakowanie.

Podsumowując: bardzo dobra. Uzyskałam pożądane efekty. ;)

Używam tego produktu od: przez całe wakacje i jeszcze trochę.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

przyjemny

Odżywka rzeczywiście działa, włosy po jej użyciu są bardziej błyszczące, odzywione i efekt jest naprawdę fajny. Dodam, że mam mocno kręcone włosy, a odżywka w dużym stopniu eliminuje efekt puszenia.

Używam tego produktu od: ponad roku

lubie

Dawno temu ponad 10 lat temu uzywalam odzywki z Avonu bez splukiwania. Wtedy byly fioletowe opakowania i nie bylo tyle przerpznych serii do wlosow.
Niestety odzywka mi sie skonczyla i nie moglam jej zakupic. Zostala wycofana.
teraz po latach nie uzywania nic z tej firmy naszly mnie sentymenta ;o) i odnowilam znajomosc. tym bardziej sie ciesze, ze odkrylam iz Avon znow ma odzywke bez splukiwania w sortymencie. Odzywka nie zawiera silikonow, ale jest dosc nawilzajaca, nawet moze sie pokusic o stwierdzenie silikonowa. Po wtarciu ja we wlosy musze umyc rece, bo czuje lekki film. Nie jest to taka tlusta warstwa jak przy preparatach silikonowych, ale jednak cos jest i mi to przeszkadza. mam wlosy tak ponizej brody , sa cienkie , ale mam ich duzo. Mnie wystarcza wielkosc ziarenka groszku, czyli bardzo malo. Nie nakladam odzywki przy skorze, a od polowy ich dlugosci po konce. Uzywam tak kazda odzywke, nawet te ze splukiwaniem. Mam wlosy przetluszczajace sie przy skorze i wrazliwa skore glowy. Nalozenie odzywki przy skorze mogloby sie skonczyc nie tylko szybszym przetluszczeniem wlosow, ale i podraznieniem skory glowy, bo nie bede ukrywac konserwanty to ta odzywka ma paskudne. Odzywka jest dosc zadka, jak jej stara poprzedniczka. Nie pamietam zapachu starej i nie znalam sie wtedy wogole na czytaniu skladu INCI, wiec nie umiem powiedziec czy to ta sama odzywka, tylko w nowym opakowaniu. wydaje sie byc bardzo podoba ( konsystencja i intensywny zapach, taki typowy avonowski). Na moje wlosy dziala tak jak oczekiwalam. Wlosy sie lepiej rozczesuja, lekko blyszcza, nie sa obciazone. Jestem bardzo zadowolona i gdyby nie niezbyt ladny sklad, to dostala by maksimum gwiazdek, chodz moze i powinnam jej dac maksimum, wkoncu nie nakladam jej na skore, a na wlosy dziala tak jak chcialam.
Dla mnie wydajna jak diabli, co nie dziwi skoro wystarcza mi wielkosc ziarenka groszku to bede ja uzywac z rok, tak jak uzywalam stara wersje. Oby tylko znow mi jej nie wycofano.

Używam tego produktu od: ok miesiaca
Ilość zużytych opakowań:napoczete pierwsze

bardzo fajne nabłyszczanie

Bardzo lubię tę odżywkę. Stosuję ją na suche włosy. Niedużą ilość rozprowadzam na całej długości. Włosy po niej nie są napuszone i ładnie błyszczą. Ma przyjemny zapach i jest bardzo wydajna. Minusem jest to, że dość szybko przetłuszczają się.

Używam tego produktu od:1 rok

niecałe 3

+lubię zapach tej serii
+odzywka jest bardzo wydajna, razem z mamą uzywałam jej chyba z pół roku

-włosy są szybciej tłuste
-nawilżenie średnie, dla mnie tyle że nie wysusza ale nie poratuje zniszczonych włosów
-moje włosy robią się po niej matowe i lekko sklejone

nadaje się kiedy naprade sie spieszymy i nie chce nam sie czekać z odżywką na głowie i jej spłukiwać, ale jest to wyjście awaryjne, na stałe raczej nie polecam

Używam tego produktu od: rok

Nabłyszcza:)

Użyłam jej przypadkiem...nawet nie wiedziałam, że to odżywka z serii dodającej blasku włosom. W łazience nie mogłam znaleść żadnej innej więc uzyłam tej chodź była bez spłukiwania.
Pierwsze słowa mojej kolezanki w szkole: "Ale Ty masz błyszczące włosy...używałaś czegoś"??
odpowiedzialam jej ze nie bo nawet nie połączyłam tego z tą odżywką...póżniej spojrzałam w lusterko efekt był cudny :)
Włosy gładkie i błyszczące :)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:jedno

Mieszane uczucia

Kupiłam od razu dwie sztuki (oczywiście promocja :)) i chyba drugie opakowanie komuś sprezentuję, bo jestem średnio zadowolona z tej odżywki. PLUSY: zapach - nie lubię zapachu całej serii, ale w tym przypadku (na moich włosach) odżywka fajnie pachnie; opakowanie - poręczne, solidne; kilkukrotnie po jej użyciu miałam wrażenie nawilżonych włosów - bardzo przyjemny efekt; nie obciąża włosów ale skutecznie je dyscyplinuje (z natury mam puszące się włosy); wydajność - wystarczy odrobina; włosy są po niej bardzo elastyczne i sprężyste. MINUSY: konsystencja - odżywka jest zaskakująco rzadka (wprawdzie odżywki bez spłukiwania zazwyczaj są rzadsze, ale ta jest wręcz wodnista); skóra głowy staje się przez nią nieco szybciej "nieświeża" i wymagająca szybszego mycia; raz działa lepiej, raz gorzej - czasami efekt jest taki, jakbym niczego nie użyła i włosy nie są ani miękkie, ani nawilżone; zawyżona cena. PODSUMOWUJĄC: gdyby ta odżywka kosztowała 4-5 zł, to byłoby OK, bo - głównie przez konsystencję - więcej nie jest warta. Nie odradzam ale również specjalnie jej nie polecam. Daję 3* ale ze sporym minusem.

Używam tego produktu od: kilku tygodni